Навигация
  Курильский бобтейл: фото, цена, описание породы
  0 2159 Рейтинг статьи Курильский бобтейл — это кот с коротким хвостом, выведенный в России сравнительно недавно. Период создания породы — середина 90-х годов. За короткий период она завоевала

  Кому принадлежат Курилы?
  Существует на земле один древний Народ , что уже не один век просто игнорируем , и не единожды был подвергнут гонениям и геноциду в Японии из за того , что своим существованием он просто ломает устоявшуюся

  Кустарники, заменяющие сакуру
  Достойная замена сакуре В мартовском номере мы рассказали о кустарниках, которые могут заменить сакуры на маленьких участках. Но есть и совсем близкие родственницы традиционных японских вишен,

  Курильский заповедник
  Слайд 1 Курильский заповедник Выполнила ученица 8 класса Тильная АлександраСлайд 2 Курильский заповедник находится на Дальнем Востоке, в Сахалинской области, фактически на границе с Японией. Он расположен

  Курильский бобтейл (курбоб) – кошка с хвостиком-помпоном
  Порода курильский бобтейл появилась не так давно. Эта кошка отличается мягкой плавной походкой, а внешность короткошерстного  животного напоминает рысь. Бобтейлы или курбобы, как сокращенно называют их

  Курилы не трожьте - наши. История Курильских островов
  Газета World Politics Review считает, что главной ошибкой Путина сейчас является “пренебрежительное отношение к Японии”. Смелая инициатива России уладить спор по Курильским островам дала бы Японии

  Курилы не трожьте - наши. История Курильских островов
  Газета World Politics Review считает, что главной ошибкой Путина сейчас является “пренебрежительное отношение к Японии”. Смелая инициатива России уладить спор по Курильским островам дала бы Японии

  Курильский бобтейл
  XX век принес человечеству много открытий, и коснулось это не только научно-технического прогресса. Именно в это время произошло важное событие в мире кошек – была открыта и завезена на материк порода

  Кошки породы бобтейл: разновидности и их описание
  Кот короткохвостой породы именуется, как бесхвостый, прирученной рысью и крысоловом. Курильский бобтейл – это жемчужина каждого владельца. Это наша порода кошек, причем достаточно молодая. Хозяева курильского

  Курильский бобтейл. О породе кошек: описание породы курильский бобтейл, цены, фото, уход
  Можно сказать, что сегодня курильский бобтейл - одна из самых молодых пород кошек, но несмотря на это рейтинг популярности бобтейлов в России достаточно велик. Сегодня практически не проходит ни

Реклама
Реклама

Фінансовий аналіз

Опубликовано: 20.09.2018

Гроші люблять обрахунок! І рахувати їх потрібно з різних боків. З різних боків потрібно дивитися на свій бізнес, щоб чітко розуміти, що впливає на кількість Ваших коштів.

Здавалося б, до цього ми просто виконували у програмі нескладну роботу з клієнтом. Але цього уже достатньо, щоб створилось багато різноманітних фінансових звітів. Головним серед яких є звіт по платежах. З його допомогою в режимі реального часу можна:

 • Переглядати залишки по будь-якій касі чи банківському рахунку.
 • Бачити загальні обороти за надходженнями та витратами грошових засобів.
 • За необхідності звіряти залишки з детальною випискою.

Якщо Ви володієте мережею підрозділів, Ви зможете відразу бачити усі філії, але в той же час, кожна філія бачитиме лише свої фінанси.

У випадку, коли філія одна, але в ній виконується робота різного спрямування, можна навіть за кожним з відділів переглянути продуктивність.

До того ж, переглянути аналіз можна як у консолідованому вигляді, так і детально за кожен день роботи, щоб простежити динаміку змін.

Якщо комусь з постійних клієнтів надали послугу в борг, Ви все пам'ятатимете. В окремому реєстрі будуть зібрані усі боржники.

Отримані засоби можна проаналізувати у розрізі наданих послуг. У цьому звіті буде показано:

- скільки разів, яка послуга була надана,

- скільки коштів Ви заробили на ній,

- загальні суми будуть підсумовані по кожній групі та підгрупі послуг.

Якщо для надання якоїсь групи послуг Ви купували спеціальне обладнання чи наймали додаткових працівників. Ви без клопотів зрозумієте, наскільки Ваші вкладення окуповуються.

Окремий звіт покаже розподіл сил під час надання послуг. Якщо щось погано розвивається, зверніть свою увагу на того, хто відповідає за цей напрям.

А також, якщо у Вас працюються кілька майстрів одного профілю, така аналітика допоможе Вам порівняти їх.

Понад те, Ви навіть отримаєте можливість контролювати розвиток будь-якого напрямку своєї діяльності. За кожним напрямком для Вас буде надана динаміка по часу.

Наприклад, Ви відчинили шиномонтаж. Програма http://usu.kz/programmy.php Вам покаже по цій групі послуг кількість відвідувачів у розрізі кожного місяця.

Якщо кількість продажів не особливо дешевих послуг знижується, перегляньте в цілому на поточний момент часу купівельну спроможність у звіті "Середній чек".

А також можете проаналізувати в якому ціновому сегменті людям найдоступніші Ваші послуги та товари. Якщо є щось особливо дороге і його не купують, зменшіть трохи ціну, Ви переможете на кількості проданого!

У нашій програмі можна також враховувати свої витрати. Тоді Ви краще контролюватимете їх. Ви бачитимете загальні суми за кожною статтею витрат. Суми формуватимуться щомісячно. Таким чином, Ви іще й з легкістю зможете простежувати динаміку.

Маючи прибутки та витрати, програма наочно відобразить їх у вигляді наочної зеленої та червоної лінії на графіку. А також розрахує прибуток за кожен місяць Вашої продуктивної роботи.

Якщо для більшого приваблення клієнтів Ви проводите якусь акцію, то у спеціальному звіті зможете переглянути, чи справила вона потрібний вплив або ж лишилась непоміченою.

Також керівникові буде наочно представлено аналіз по кількості нарахованих та витрачених бонусів.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.
rss