Навигация
Реклама
Реклама

Главная Новости

Фінансовий аналіз

Опубликовано: 20.09.2018

Гроші люблять обрахунок! І рахувати їх потрібно з різних боків. З різних боків потрібно дивитися на свій бізнес, щоб чітко розуміти, що впливає на кількість Ваших коштів.

Здавалося б, до цього ми просто виконували у програмі нескладну роботу з клієнтом. Але цього уже достатньо, щоб створилось багато різноманітних фінансових звітів. Головним серед яких є звіт по платежах. З його допомогою в режимі реального часу можна:

  • Переглядати залишки по будь-якій касі чи банківському рахунку.
  • Бачити загальні обороти за надходженнями та витратами грошових засобів.
  • За необхідності звіряти залишки з детальною випискою.

Якщо Ви володієте мережею підрозділів, Ви зможете відразу бачити усі філії, але в той же час, кожна філія бачитиме лише свої фінанси.

У випадку, коли філія одна, але в ній виконується робота різного спрямування, можна навіть за кожним з відділів переглянути продуктивність.

До того ж, переглянути аналіз можна як у консолідованому вигляді, так і детально за кожен день роботи, щоб простежити динаміку змін.

Якщо комусь з постійних клієнтів надали послугу в борг, Ви все пам'ятатимете. В окремому реєстрі будуть зібрані усі боржники.

Отримані засоби можна проаналізувати у розрізі наданих послуг. У цьому звіті буде показано:

- скільки разів, яка послуга була надана,

- скільки коштів Ви заробили на ній,

- загальні суми будуть підсумовані по кожній групі та підгрупі послуг.

Якщо для надання якоїсь групи послуг Ви купували спеціальне обладнання чи наймали додаткових працівників. Ви без клопотів зрозумієте, наскільки Ваші вкладення окуповуються.

Окремий звіт покаже розподіл сил під час надання послуг. Якщо щось погано розвивається, зверніть свою увагу на того, хто відповідає за цей напрям.

А також, якщо у Вас працюються кілька майстрів одного профілю, така аналітика допоможе Вам порівняти їх.

Понад те, Ви навіть отримаєте можливість контролювати розвиток будь-якого напрямку своєї діяльності. За кожним напрямком для Вас буде надана динаміка по часу.

Наприклад, Ви відчинили шиномонтаж. Програма http://usu.kz/programmy.php Вам покаже по цій групі послуг кількість відвідувачів у розрізі кожного місяця.

Якщо кількість продажів не особливо дешевих послуг знижується, перегляньте в цілому на поточний момент часу купівельну спроможність у звіті "Середній чек".

А також можете проаналізувати в якому ціновому сегменті людям найдоступніші Ваші послуги та товари. Якщо є щось особливо дороге і його не купують, зменшіть трохи ціну, Ви переможете на кількості проданого!

У нашій програмі можна також враховувати свої витрати. Тоді Ви краще контролюватимете їх. Ви бачитимете загальні суми за кожною статтею витрат. Суми формуватимуться щомісячно. Таким чином, Ви іще й з легкістю зможете простежувати динаміку.

Маючи прибутки та витрати, програма наочно відобразить їх у вигляді наочної зеленої та червоної лінії на графіку. А також розрахує прибуток за кожен місяць Вашої продуктивної роботи.

Якщо для більшого приваблення клієнтів Ви проводите якусь акцію, то у спеціальному звіті зможете переглянути, чи справила вона потрібний вплив або ж лишилась непоміченою.

Також керівникові буде наочно представлено аналіз по кількості нарахованих та витрачених бонусів.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.
rss