Навигация
Реклама
Реклама

Де в Європі найлегше отримати посвідку на проживання в 2019 році

 1. Які країни входять в Єврозону
 2. Економічний огляд держав Європи
 3. Способи отримання посвідки на проживання
 4. Навчання
 5. Робота
 6. придбання нерухомості
 7. Укладення шлюбу
 8. Для людей пенсійного віку
 9. Як підготуватися до імміграції

Ідея виїзду в європейські країни для проживання завжди була популярна у чималого числа росіян. Пояснюється це можливістю отримання там хорошої освіти і працевлаштування з високою оплатою праці, а також високим рівнем культури і безпечним проживанням. У той же час далеко не всі ті, хто хотів би здійснити свою мрію по виїзду на проживання в одну з країн Європи, готові взятися за її реалізацію. Вони просто не знають, з якого боку підходити до вирішення цієї проблеми, і де в Європі легше отримати дозвіл на проживання.

Які країни входять в Єврозону

Які країни входять в Єврозону

Початок об'єднання європейських держав було покладено в 1985 році, коли в люксембурзької селі Шенген кілька країн підписали угоду, згідно з яким на кордонах між ними був скасований прикордонний контроль, і переїзд з однієї в іншу став абсолютно вільним. На початковому етапі такими країнами були Німеччина, Франція, Бельгія, Нідерланди, Люксембург та Італія.

У міру того, як це об'єднання держав початок доводити свою життєздатність і демонструвати явні переваги, кількість країн, що вступили в нього, почала зростати і в даний час досягає двадцяти восьми. Вид на проживання в зоні шенгену можна отримати в будь-якій країні, і на цій підставі безперешкодно в'їжджати в інші. При цьому слід враховувати, що поняття єврозони і шенгенської зони між собою мають певні відмінності.

Так, в єврозону входять держави, в яких єдиною валютою є євро, при цьому в «шенген» частина з них може і не входити. Викладене стосується Греції, Ірландії та Кіпру, які Шенгенська угода не підписували.

Список держав, об'єднаних в єврозону, з певною періодичністю змінюється, так як з'являються нові країни, які хотіли б вступити в це об'єднання. Однак слід враховувати, що це дуже тривалий процес.

Економічний огляд держав Європи

Виїзд на проживання в країни Європи є привабливим для громадян Росії перш за все тому, що там добре розвинена економіка, а значить, досить легко знайти роботу, яка дозволяла б гідно існувати. На частку країн Західної Європи припадає третина світового промислового виробництва, що робить їх володарями більше 25% світового національного доходу.

Зокрема, в таких країнах, як Німеччина і Франція широко розвинені металургія, машинобудування і хімічна промисловість. Італія традиційно спеціалізується на текстильній і легкій промисловості. Швеція і Фінляндія протягом багатьох років є флагманами у сфері мобільного зв'язку. Бельгія і Нідерланди добилися серйозних успіхів у сфері програмного забезпечення.

Незважаючи на періодично відбуваються економічні кризи, економіка країн Західної Європи впевнено тримається на плаву і продовжує розвиватися.

Способи отримання посвідки на проживання

Перш ніж перейти до розгляду способів отримання посвідки на проживання, слід визначитися з тим, що таке ВНЖ .

ВНЖ - документ, наявність якого підтверджує право його власника проживати в тій державі, громадянином якої він не є. Цей документ є жаданої мрією багатьох осіб, які мріють переїхати на проживання в одну з європейських країн, проте далеко не всі громадяни нашої країни знають, що необхідно зробити для його отримання. Для того щоб стати володарем такого дозволу, існує ряд способів.

Навчання

Для молодих людей, охочих пов'язати своє майбутнє з Європою, цей спосіб є найпопулярнішим. Щоб ним скористатися, слід вступити до вузу тієї країни, на території якої особа згодом хотіло б залишитися, і успішно закінчити його.

Після того, як навчання успішно завершена, випускник може подати документи на отримання робочої візи, що дає право на проживання і роботу в тій країні, де він навчався.

Якщо в період навчання студент не порушував законів перебування в країні, де він навчався, отримання такого документа багато в чому є формальністю. Після того, як дозвіл отримано, необхідно знайти постійну роботу, і через певний час можна подати заяву про надання ВНЖ. Слід враховувати, що в законодавстві кожної країни в цьому питанні є свої особливості, з ними слід попередньо ознайомитися. Наприклад, в Німеччині для того, щоб отримати право клопотати про ВНЖ, необхідно п'ять років легально прожити країні. Це як раз той термін, який займає навчання в університеті.

Робота

Робота

Цей спосіб отримання посвідки на проживання більше підходить для кваліфікованих фахівців в різних галузях економіки, в послугах яких зацікавлені представники європейських фірм. Працює ця схема наступним чином.

Якщо особа є таким фахівцем, то воно повинно отримати запрошення від однієї з компаній країни, в якій воно хотіло б влаштуватися. Направляючи таке запрошення, компанія гарантує отримав його особі роботу з видом на проживання в Європі. Після того, як запрошення отримано, і віза оформлена, громадянин в'їжджає в країну і починає працювати там, а через певний час отримує право на подачу документів на ВНЖ.

придбання нерухомості

ВНЖ в Європі через покупку нерухомості - досить поширений спосіб, який цілком підходить для мають для цих цілей засобами осіб. Багато європейських країн йдуть шляхом того, що надають дозвіл на проживання тим громадянам інших держав, які набувають в їх країні будинок або квартиру.

Найпростіше це зробити в Латвії, де сума, яку слід витратити на покупку житла, трохи перевищує 70 тис. Євро, після чого можна оформляти дозвіл на проживання, а через п'ять років подати документи на ПМЖ. Ті ж громадяни, яких більше привертає балканський півострів, за 250 тис. Євро можуть придбати нерухомість в Греції, після чого відразу ж отримати ВНЖ, а через сім років і громадянство цієї країни.

Останнім часом все більшою популярністю користується придбання нерухомості в Іспанії, при цьому сума, яку необхідно вкласти в покупку, повинна бути не менше півмільйона євро. Однак таке вкладення коштів є цілком виправданим, оскільки дозволяє отримати посвідку на проживання в цій країні на два роки, який при необхідності можна продовжити ще на чотири.

Найдорожчим є отримання ВНЖ на Кіпрі: зацікавленій особі воно обійдеться в 2,5 млн євро. Однак ці витрати варті того: протягом півроку зробила такий внесок особа може стати громадянином Кіпру.

Сформована практика свідчить, що при наявності нерухомості практично в будь-якій європейській країні процес легалізації в ній значно спрощується.

Укладення шлюбу

Укладення шлюбу

Ще одним способом отримання ВНЖ є вступ в шлюб з іноземним громадянином. Головною умовою його укладення є відсутність у наречених паралельних шлюбів в інших країнах. Для підтвердження цього необхідно надання відповідної довідки з консульства своєї країни. Наявність документа про реєстрацію шлюбу служить підставою для отримання посвідки на проживання в тій країні, громадянство якої мають чоловік або дружина.

Разом з тим, досить часто мають місце випадки укладення фіктивних шлюбів як способу виїзду за кордон і легалізації там за допомогою отримання ВНЖ. Практично у всіх країнах Єврозони передбачені попереджувальні заходи, які дозволяють боротися з цим явищем і не видавати вид на проживання по шлюбу , Якщо він фіктивний. Однією з таких заходів є співбесіда в посольстві, в ході якого співробітниками цього відомства задаються спеціальні питання. На підставі отриманих відповідей робиться висновок про серйозність намірів нареченого і нареченої і видається відповідний дозвіл.

Деякі юристи вважають, що такий захід не зовсім поєднується з поняттям прав людини, але вона практикується в багатьох країнах Західної Європи і до такого співбесіди при укладенні шлюбу з іноземцем слід бути готовим.

Для людей пенсійного віку

Проведені соціологічні дослідження свідчать про те, що близько 10% вийшли на пенсію росіян готові покинути свою країну і перебратися на проживання в одне з європейських держав для проживання там в більш комфортних умовах. Для того щоб це зробити, існує простий і ефективний спосіб - вкладення інвестицій в економіку тієї країни, яку пенсіонер вибрав для свого проживання.

ВНЖ для пенсіонерів найпростіше отримати в Угорщині. Для цього достатньо інвестувати в економіку цієї країни 300 тисяч євро, і протягом трьох тижнів у заявника про отримання ВНЖ особи цей документ буде на руках. Вкладені ж кошти інвестору будуть повернені протягом п'яти років.

Також відмінні умови для пенсіонерів надають такі країни, як Іспанія і Португалія. Багато пенсіонерів вибирають їх для переїзду з наступних причин:

 • в них відмінне медичне обслуговування, яке забезпечується висококваліфікованим персоналом;
 • ці держави розташовані в південній частині Європи і завдяки цьому мають м'яким кліматом;
 • обидві країни мають велике морське узбережжя, на якому можна вигідно придбати нерухомість як для власного проживання, так і в комерційних цілях.

Для того щоб стати володарем посвідки на проживання в одній з цих країн, досить інвестувати в їх економіку півмільйона євро, які будуть повернені протягом п'яти років.

Як підготуватися до імміграції

Процес підготовки до імміграції можна умовно розділити на кілька етапів. З огляду на, що це дуже відповідальний крок, найчастіше в корені міняє життя людини, слід зважити всі «за» і «проти» такого рішення, і тільки після цього його приймати. Якщо таке рішення прийнято, то необхідно вибрати країну для проживання і найбільш підходящий спосіб для отримання там посвідки на проживання. Як правило, цей етап, що полягає в зборі та аналізі інформації про те, в якій країні найпростіше отримати посвідку на проживання, займає від кількох місяців до року.

Паралельно з цим слід приділити час вивченню мови тієї країни, куди намічено переїзд. Це дуже важливо, тому що чим швидше він буде вивчено, тим простіше буде адаптуватися на новому місці проживання. Також необхідно зважити свої фінансові можливості і підрахувати приблизну суму, яка знадобиться для переїзду та облаштування на новому місці.

Слід враховувати, що чим ретельніше буде проведена підготовка до імміграції, тим легше пройде адаптаційний період в обраній для проживання країні.

Як і де найпростіше отримати громадянство: Відео

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.