Навигация
Реклама
Реклама

Хібіни

Хібіни - в першу чергу це гірськолижний курорт в Росії, а розташований він на півострові (в Мурманської обл.). Порівняно невисокі і практично безлісі Хібіни, у них м'який рельєф, пологі вершини, які залишаються засніженими довгий час. Цей курорт можна розглядати, як гірськолижний і найкращий час для відпочинку тут березень - квітень.
Хібіни - в першу чергу це гірськолижний курорт в Росії, а розташований він на півострові (в Мурманської обл Північне сяйво - це те, заради чого туристи приїжджають сюди, помилуватися таким дивом і насолодитися чистим повітрям. Рясні сніжні покриви і сприятливі кліматичні умови для досвідчених туристів: все це плюси. Хібіни як би обрамляють місто Кіровськ, є підйомники і траси. Лижники з різним рівнем підготовки приїжджають на ці місця, тому як схили різноманітної крутості і кожен може вибрати своє.

Всього є три частини або зони для катання на Хибинах. Айкуайвенчорр - це гора, з протяжністю траси 30 км. , Тут на верхній і нижній станціях є кафе, де турист може відпочити. Потім, схил зі зворотного боку гори Айкуай, де є два підйомники. І нарешті, гора Кукісвумчорр, тут схили крутіші, тому тут більший потік сноубордистів.

Ця місцевість не обмежується тільки гірськолижним катанням, є і рівнинна лижня, снігоходи, можна покататися на вертольоті і подивитися Ця місцевість не обмежується тільки гірськолижним катанням, є і рівнинна лижня, снігоходи, можна покататися на вертольоті і подивитися   на природу в усьому її велич на природу в усьому її велич. У місті Кіровськ є чудовий історичний і краєзнавчий музей, або як його називають музей каменю. А ще, можна відвідати ботанічний сад унікальний в своєму роді, де 2,5 тис. Рослин з усього світу. Унікальність даного саду в тому, що він розташований за полярним колом (і є єдиним садом в світі), а в ньому вирощують рослини з тропіків.

Природна перлина Кольського півострова це однозначно Хибинский гірський масив і Ловозерские тундри, з їх унікальною і дорогою природою. Гори красивого ландшафту, величезна кількість рідкісних рослин тварин, цінних мінералів, які більше ніде не зустрічаються. Як вже було сказано це в першу чергу найулюбленіше місце для туристів. Піший, гірськолижний, лижний, мінералогічний, а так само інші види туризму. Але так як існує природокористування не зовсім гуманне, то природа Хібін під загрозою з боку туристів. І в підсумку, цей район може втратити цінність природи і можливість для відпочинку місцевого населення. необхідна Природна перлина Кольського півострова це однозначно Хибинский гірський масив і Ловозерские тундри, з їх унікальною і дорогою природою організація для захисту природних ресурсів і цінностей природи Хібін. Можна влітку встетіть снежники на перевалах і схилах гір.

Лісові і гірські масиви багаті грибами і ягодами, величезна кількість озер і річок з яких можна пити чисту холодну воду, багатий тваринний і рослинний світ, пам'ятники старовини - це багатство Хібін і все це можна побачити відвідавши таке унікальне місце. Там знаходяться унікальні пам'ятки культури народів Самі і багато назв, що використовуються сьогодні, взяті з мови корінних жителів. Є і пам'ятники пов'язані з освоєнням Хібін в першій половині 20 століття - це унікальна, перша станція Тіетта на озері Малий Вудьявр, пам'ятні дошки на перевалах Рамзай і Ферсмана. Перевали Хібін в основному відносяться до 1 і 2 категорій. Всі перевали прохідні з дітьми при дотриманні певної техніки безпеки. У сідловині багатьох Преваль навіть влітку лежить сніг. Сама найвища точка Хібін - це гора Юдичвумчорр (трохи більше 1200 м). Лісові і гірські масиви багаті грибами і ягодами, величезна кількість озер і річок з яких можна пити чисту холодну воду, багатий тваринний і рослинний світ, пам'ятники старовини - це багатство Хібін і все це можна побачити відвідавши таке унікальне місце Вона являє собою невелике плато з місячним пейзажем і видом на інші вершини і перевали. З багатьох перевалів відкривається гарний вид на озеро Имандра і долини річок Петрелиуса, меридиального руья та інших річок.

Але крім всієї цієї краси треба завжди пам'ятати, що Хібіни - це гори і дотримуватися правил поведінки в горах як взимку, так і влітку. На перевалах і схилах гір (особливо там де взимку лавинонебезпечно) можна зустріти пам'ятники загиблим туристам-альпіністам.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.