Навигация
Реклама
Реклама

порт Венеції

Венеція > Порт Венеції

У той час, як Венеція є одним з найпрекрасніших міст мистецтва в Італії, департамент туризму робить все для того, щоб туристи змогли без проблем добиратися морем. Так що, порт Венеції - один з найбільших портів в Середземному морі, з туристичної точки, є «воротами» в чудовий світ розкоші, романтики і незабутніх круїзів у Венеціанській лагуні і відкритому морі.

Порт може похвалитися тим, що грає важливу роль в промисловості міста, проте не варто забувати про його внесок в туристичну сферу. Таким чином, порт пропонує послуги різних круїзних і поромних компаній здійснюють перевезення пасажирів через лагуну, уздовж венеціанського узбережжя, до таких міжнародних призначень, як Лабіну, Ровінь, Лошинь, Піран, Умаг і Пола. Туристична зв'язок з Грецією, Сирією та Єгиптом стала традицією, тому венеціанські відпочиваючі, які бажають відкрити нові можливості, можуть звернутися в одну з компаній і поїхати в вищезгадані екзотичні міста і курорти.

З аеропорту Марко-Поло і площі Риму можна легко дістатися до Porto di Venezia. По суті з площі Рима до порту можна дійти пішки. Туристів також цікавить як потрапити в порт з аеропорту. Лінії Alilaguna (Алілагуна) і Alilaguna Rossa (Алілагуна Росса) пов'язують порт з аеропортом. Alilaguna також пов'язує порт з різними районами Венеції (включаючи площі Риму та Сан-Марко). Однак, туристи можуть самі в цьому переконатися.

Якщо хочете дізнатися більше про внесок порту Венеції в економічну і туристичну сфери міста, пройдіть по посиланню:

ім'я: Порт Венеції (Porto di Venezia) адреса (порту): 13, Санта-Марта - Виготовлено, 30123, Венеція, Італія телефон: 0039 041 5334111 Факс: 0039 041 5334254 Електронна пошта: [Email protected] сайт: www.port.venice.it

Пасажирський термінал Венеції, який також називають круїзних терміналом Венеції, має досить велике значаніе з туристичної точки зору. Саме сюди більшість суднових операторів вводять в док свої судна. У терміналі також щорічно проходять різні заходи і фестивалі, саме тому порт Венеції є частиною багатої на події життя міста, так як він не тільки відкриває іноземцям двері в лагуну, а виконує важливу роль в житті місцевих жителів.

У терміналі діють більше 20 морських оперетор, таких як, Minoan Agencies (мінойської агентств), Anek Lines (Анек лінії), Mirco Santi (Мірко Санти) і Le Navi Veneto (Суду Венето). Крім того, в силу свого розташування, порт знаходиться недалеко від відомих пам'яток Венеції, більшість з них розташовані навряд на двох берегах Великого каналу.

ім'я: Пасажирський термінал Венеції (Venezia Terminal Passeggeri) адреса (управління): 248, морський будівлі, 30135, Венеція, Італія адреса (термінал): I, морський, 30135, Венеція, Італія телефон: 0039 041 2403000 Факс: 0039 041 2403091 Електронна пошта: [Email protected] сайт: www.vtp.it ім'я: Пасажирський термінал Венеції (Venezia Terminal Passeggeri) адреса (управління): 248, морський будівлі, 30135, Венеція, Італія адреса (термінал): I, морський, 30135, Венеція, Італія телефон: 0039 041 2403000 Факс: 0039 041 2403091 Електронна пошта:   [Email protected]   сайт:   www порт Венеції наверх

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.