Навигация
Реклама
Реклама

Об'єднання АХП проводить конкурс на здобуття премії «Адміністративний директор року» - фінсько-Російська торгова палата ФРТП

4.12.2017> Новини ФРТП

Асоціація «Об'єднання адміністративно-господарських професіоналів» (Об'єднання АХП) і Перша Офісна компанія за інформаційної підтримки фінсько-Російської торгової палати запрошує вас взяти участь в Независимой міжгалузевої Премії професіоналів адміністративно-господарської діяльності «Адміністративний директор - 2017», що сприяє становленню адміністративно-господарської сфери в Росії як важливої ​​частини супроводу і підтримки бізнесу; підвищення престижу професії адміністративного директора в діловому середовищі.

Це перша в історії Росії незалежна міжгалузева премія професіоналів адміністративно-господарської діяльності. Премія присуджуватиметься за успішну реалізацію проектів розвитку в адміністративно-господарській сфері, оптимізацію бізнес процесів, інноваційні методи та неординарний підхід у вирішенні адміністративно-господарських завдань.

ТЕРМІНИ І ЕТАПИ

Премія проводиться в кілька етапів.

  • Перший етап - Прийом заявок Експертною советом- 19.09.2017 р - 19.11.2017 р
  • Другий етап - розгляд Експертною радою заявок і вибір номінантів Премії -20.11.2017 р - 19.01.2018 р
  • Третій етап - Вибір переможців Експертною радою - 20.01.2018 р - 24.01.2018г.
  • Фінал Премії відбудеться 25 січня 2018 року в самому серці Москви в легендарному
    Будинку Пашкова (вул. Воздвиженка, буд.3 / 5С1).
4

будинок Пашкова

Будинок Пашкова в Москві - це історична будівля епохи класицизму, побудоване архітектором Василем Баженова. Ця садиба відома своїми культурними традиціями: спочатку вона призначалася для Московського Університету, і кілька років в ній знаходився Московський дворянський інститут. Колись перед фасадом будівлі був розбитий чудовий сад з фонтаном, павичами і папугами. У будинку часто влаштовувалися театральні вистави, музичні вечори, запалювалася святкова ілюмінація. Згодом особняк перебудовувався і був переданий Румянцевської музею. Сюди була перенесена частина Першої публічної Румянцевской бібліотеки. Свою функцію зберігача історії і знань Будинок Пашкова несе досі, будучи частиною Державної Російської «Ленінської» бібліотеки.

Ми очікуємо на урочистому заході всіх учасників, номінантів, кращих експертів-практиків адміністративно-господарської діяльності, представників найбільших російських компаній, представників ЗМІ.

У програмі урочистого вечора - уявлення конкурсних проектів, оголошення та нагородження переможців, коментарі експертів, обмін досвідом та ділове спілкування, фуршет, фотосесії, концертна програма.

Етапи проведення Премії і фінал будуть широко висвітлюватися в пресі.

Подробиці - на офіційному сайті конкурсу: http://officeaward.ru/

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.