Навигация
Реклама
Реклама

Де в інтернеті туристу вивчити англійську

Вчимо іноземні мови в мережі

НАВЧАННЯ І ПРАКТИКА

Щоб відчувати себе впевнено під час подорожі за кордон, потрібно не тільки простудіювати тематичні матеріали, але також важливо вміти застосовувати вивчені слова і конструкції на практиці і, звичайно ж, розрізняти їх на слух. Тому на сайтах, які будуть описані нижче, можна і вчитися, і практикуватися одночасно.

ДВА В ОДНОМУ. Один з них - talkenglish.com . Тут все корисності розміщені в розділі Travel English Lessons ( "Уроки англійської для подорожей"). Зайшовши туди, користувач може вибрати один з 7 тематичних розділів: наприклад, аеропорт , Прокат автомобіля, готель, ресторан, магазин і т. Д. Навчальні матеріали в них подані у вигляді опису типових ситуацій, які виникають під час подорожі. Наприклад, як зорієнтуватися в аеропорту, оселитися в готель, попросити карту міста і т. Д.

Ситуації детально розбираються і прописуються можливі варіанти розвитку подій, а потім туристу даються фрази, якими він може скористатися в кожному конкретному випадку. При цьому зручно те, що якщо натиснути на цю фразу, то можна почути, як її потрібно вимовляти. Також в кожному з перерахованих вище розділів є практичний підрозділ. Там можна прослухати готовий діалог-ситуацію англійською, а потім окремо відрепетирувати фрази кожного з його учасників.

Ще один сайт - talk-and-learn.com . Правда, тут, щоб отримати доступ до матеріалів, потрібно буде зареєструватися. Після цього їх варто шукати в тематичних розділах так званої навчальної зони. Наприклад, там нам вдалося знайти добірки слів з поясненнями, що стосуються житла, різних видів транспорту під час подорожей, покупок, а також загальних туристичних понять (гід, екскурсія, плата за скасування бронювання, квиток в одну сторону). Крім того, до кожної з добірок викладена стаття з цими словами і перевірочні вправи. Ну а щоб застосувати знання на практиці, можна зайти в текстовий, аудіо- або відчути і поспілкуватися з іноземцями.

ВІДЕО УРОКИ

Також в Мережі ми знайшли і відеоуроки, за допомогою яких можна підготуватися до прийдешнього подорожі.

ПОВНИЙ ІНТЕРАКТИВ. Перший сайт такого типу - www.englishcentral.com/videos . Щоб підшукати собі потрібний відеоурок, потрібно зайти в розділ Travel English ( "Англійська для подорожей"), де є 10 тематичних підрозділів, наприклад, покупки, орієнтація в чужому місті, їжа і т. Д. При цьому уроки можна відсортувати в залежності від рівня володіння іноземною мовою. Ну а сам урок - це відеосітуація, в якій може опинитися будь-який турист. Наприклад, поселення в готель, дзвінок у службу обслуговування номерів, замовлення обіду в місцевому ресторані або кафе, виклик лікаря в екстреній ситуації і т. Д.

Під час перегляду на екрані відображаються субтитри, а якщо натиснути на будь-яке слово звідти, то висвітиться його значення (навіть якщо слово не стосується безпосередньо туризму). Також до кожного з відео дається перелік ключових слів з озвученням і відеопрімерамі їх вживання (при цьому прикладів може бути кілька десятків).

Однак на цьому корисності не закінчуються. Крім навчальних відеоуроків, які допоможуть з тематичної лексикою, є уроки пізнавального характеру. Наприклад, відеогід англійською мовою по Парижу, Мюнхену, Лондону, Нью-Йорку чи відео з порадами, як, наприклад, подорожувати дешевше. Хоча вони і створені для того, щоб просвітити туриста, в них теж є корисні слова.

НА ДОПОМОГУ - YOUTUBE. Також безліч відеоуроків можна знайти на всім відомому сайті YouTube. Там є канали (тобто персональні сторінки) викладачів або шкіл англійської мови, на яких вони викладають різні тематичні уроки. Наприклад, на каналі однією з найбільших світових шкіл - www.youtube.com/user/podEnglish розміщені 5-7-хвилинні ролики з різних ситуацій, які виникають в нашому житті, в тому числі і під час подорожей. Якщо побродити по каналу, то можна знайти ролики про планування подорожі, поселенні в готель, поведінці в аеропорту і т. Д. Кожен з роликів складається з декількох частин: перша - watch (демонстрація ролика про ту чи іншу туристичної темі), друга - learn (обговорення слів і конструкцій з ролика), а третя - try (перевірочні вправи).

ПЕРЕВІРКА СВОЇХ СИЛ

Крім навчальних сайтів, в Мережі є ще й такі, де можна перевірити свої знання. Наприклад, одна з таких веб-сторінок - learnenglishfeelgood.com . На ній в розділі Travel English ( "Англійська для подорожей") зібрана чимала колекція вправ для туристів (ми їх нарахували близько 60), які подані у вигляді текстових діалогів, куди потрібно вставити правильні граматичні конструкції або найбільш підходящі за змістом слова.

До слова, всі вправи розділені на 8 тем. І вони такі: аеропорт, готель і поселення, ресторан і їжа, покупки, транспорт, пам'ятки, знайомство з людьми (під час подорожей), а також здоров'я. Так, в темі про аеропорт можна перевірити свої знання лексики, наприклад, при реєстрації на рейс, при бесіді з незнайомими пасажирами в літаку і при проходженні паспортного контролю після прильоту. А в темі про покупках - наприклад, при придбанні сувенірів або під час шопінгу (дізнатися вартість, запитати, чи є потрібний розмір, чи приймають банківські картки для оплати). Впоравшись з тим чи іншим тестом, можна відразу ж подивитися правильні відповіді і дізнатися, де була допущена помилка.

А на esl-lab.com можна перевірити знання туристичної лексики на слух, прослухавши діалог, а потім виконавши вправи.

ГОЛОВОЛОМКИ. фішка сайту eslpartyland.com - в тому, що тут в розділі Travel ( "Подорож") можна перевірити свої знання вже за допомогою лінгвістичних ігор, вікторин про подорожі, граматичних тестів, а також вправ з пропозиціями, де переплутані місцями все слова. Теми, в яких можна повправлятися, - такі ж, як і на попередньому сайті. Серед інших корисних речей: для користувачів помістили невелику добірку статей про різні країни світу, наприклад, про Англію, Канаді, Австралії, щоб познайомити їх з головними особливостями цих країн.

КОРИСНІ МЕЛОЧИ

Крім усього іншого, поблукавши по інтернету, можна знайти сайти з різними мовними полезностями, які можна скачати і взяти з собою в дорогу.

Словничок В КИШЕНІ. Так, на www.learn-english-today.com в розділі Vocabulary ( "Словник") лежить добірка слів із зазначенням їх значення (подана у вигляді таблички) для кожного з етапів подорожі, починаючи від вильоту з аеропорту і закінчуючи прильотом в чужу країну. Вона буде дуже корисна для новачків, які подорожують вперше і ще не знайомі з різними термінами. Наприклад, їм пояснюються такі з них як check-in (реєстрація на рейс або при поселенні в готель), check-out (виселення з готелю), excess baggage (багаж, вага якого більше допустимого), boarding pass (посадковий талон в аеропорту) і т.д.

Доповнити колекцію корисних речей можна на www.autoenglish.org/survivalenglish.htm . Адже там можна скачати собі невеликі списки фраз, які турист буде вживати вже під час перебування за кордоном. Наприклад, під час покупок в місцевому супермаркеті (як попросити чек, вказати на помилку продавця, якщо той обрахував), поїздки в таксі (запитати, чи включений лічильник і скільки їхати до потрібного місця) або прогулянки (дізнатися, де знаходиться найближча аптека, інтернет-кафе, інформаційний центр для туристів).

Також скачати собі тематичні добірки корисних фраз можна на www.eslflow.com/Tourismlessons.html . Там, наприклад, є фрази, які знадобляться в проблемних ситуаціях в тому ж готелі або аеропорту.

НА ВСІХ МОВИ. А словничок, викладений на сайті www.travelphrase.com , Буде корисний у тих випадках, коли турист, що знає англійську, виявився в країні, де цією мовою більшість жителів все ж не говорить. Тому творці сайту перевели ключові фрази для подорожей, розбивши їх по темам, на інші мови, наприклад, французький, німецький, іспанський, італійський і шведський.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.