Навигация
Реклама
Реклама

На двох різних АЕС в Південній Кореї зупинено два реактори

АЕС Корі Компанія-оператор численних атомних станцій на території Південної Кореї Korea Hydro & Nuclear Power Co (KHNP) заявила про зупинку двох реакторів з різницею менш ніж о другій годині на АЕС Корі і АЕС Енгван АЕС Корі Компанія-оператор численних атомних станцій на території Південної Кореї Korea Hydro & Nuclear Power Co (KHNP) заявила про зупинку двох реакторів з різницею менш ніж о другій годині на АЕС Корі і АЕС Енгван.

За інформацією південнокорейського агентства Ренхап, перший реактор - Shingori 1 - був зупинений на АЕС Корі близько 08.10 за місцевим часом (03.10 мск) після надходження на контрольний пульт сигналу про збій в роботі стержня автоматичного регулювання реактора.

Менш ніж через дві години після першого інциденту надійшли повідомлення про зупинку іншого реактора, проте тепер на АЕС Енгван, передає РІА Новини.

Причиною зупинки реактора став збій в роботі помпи для подачі води.

В даний час обидва реактора стабільні. Представники компанії підкреслили, що загрози витоку радіоактивних речовин немає. Причина несправності встановлюються. Можливі терміни відновлення роботи реакторів поки не оприлюднені.

У Південній Кореї діють 23 атомні станції, що забезпечують близько 35% електроенергії в країні.

АЕС Енгван знаходиться в 330 кілометрах на північний захід від Сеула. АЕС складається з шести енергоблоків, на яких використовуються реактори з водою під тиском (PWR).

АЕС Корі розташована в районі Пусана провінції Кенсан-Намдо, Південна Корея. На станції експлуатується 4 енергоблоки з реакторами Westinghouse і два енергоблоки Шин-Корі з реакторами корейського виробництва. Ще два блоки АЕС знаходяться в стадії спорудження.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.