Навигация
Реклама
Реклама

У Нижньому Новгороді пройшов пікет проти будівництва АЕС

У Нижньому Новгороді пройшов пікет проти будівництва атомної електростанції поблизу села Монакова, організований «ЯБЛУКОМ» і екологічними рухами. Пікет пройшов в рамках автопробігу Муром-Москва , Так само спрямованого проти будівництва АЕС.

На під'їзді до Нижнього Новгороду колону з 30 машин зупинили співробітники ДПС, без пояснення причин протримали водіїв біля поста 40 хвилин. Потім у всіх учасників пробігу протягом півтори години перевіряли і переписували документи.

Водіїв ділили на групи, автоколону пропускали в місто частинами. Таким чином, коли остання група водіїв під'їхала до місця проведення пікету, він уже підходив до кінця.

Таким чином, коли остання група водіїв під'їхала до місця проведення пікету, він уже підходив до кінця

Пікетники розгорнули розтяжки «АЕС - авнтюра Росатома!», «З АЕС ми приречені», люди тримали в руках плакати з написами «Муром проти АЕС», «Путін зверни увагу на наш протест», «Ми за реальний прогрес" та інші.

Після закінчення пікету в Нижньому Новгороді автоколона рушила до Володимира, а звідти в Москву, де так само пройде мітинг.

У минулому році стало відомо, що «Росатом» планує будівництва атомної електростанції поблизу села Монакова, в 26 км від Мурома. «ЯБЛУКО» активно виступало проти даного будівництва, так як на території, призначеної для атомної станції, йдуть активні карстові процеси. Гірські породи тут розчиняються, утворюючи пустоти. Сім років тому за одну ніч на цій території зникло озеро, відбулися обвалення житлових будинків.

Спочатку «Росатом» планував будівництво АЕС в малонаселеному житловому пункті, але керуючись економічною вигодою - будівництво недалеко від Мурома обійдеться дешевше на 15 млрд рублів - переніс місце будівництва.

Спочатку «Росатом» планував будівництво АЕС в малонаселеному житловому пункті, але керуючись економічною вигодою - будівництво недалеко від Мурома обійдеться дешевше на 15 млрд рублів - переніс місце будівництва

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.