Навигация
Реклама
Реклама

В районі діє АЕС Сендай в Японії стався землетрус

Подробиці 03.10.2015 12:29

АЕС Сендай АЕС Сендай. Фото: Jiji Press / AFP / Getty Images

Землетрус магнітудою 4,1 стався сьогодні в Японії в префектурі Кагосіма поблизу АЕС Сендай, де раніше був перезапущений перший і готується до пуску другого енергоблоку.

Про це повідомляє ТАСС з посиланням на агентство Кіодо.

За попередніми даними, підземні поштовхи не вплинули на роботу станції, а також на хід підготовчих робіт до перезапуску другого енергоблоку. Осередок землетрусу залягав на глибині близько 10 км, а його епіцентр знаходився поблизу міста Акуне, розташованого на північ від АЕС. Про потерпілих або руйнування інформації також не надходило.

У п'ятницю агентство Кіодо повідомило, що японська компанія-оператор АЕС Синдал Kyushu Electric Power Co збирається перезапустити другий енергоблок 14 жовтня. Пізніше ця дата була виправлена ​​на 15 жовтня. У реактор другого енергоблоку вже завантажено 157 паливних стрижнів. Остаточні перевірки перед перезапуском почнуться 9 жовтня.

11 серпня на АЕС Сендай вже був запущений енергоблок №1, який став першим за два роки перезапущена в Японії енергоблоком після зупинки всіх атомних станцій через аварію на АЕС Фукусіма-1 в березні 2011 року.

АЕС Сендай знаходиться в місті Сацума-Сендай префектури Кагосіма в Японії. Власником і оператором АЕС є компанія Kyushu Electric Power Company. АЕС Сендай включає в себе два енергоблоки з реакторами з водою під тиском (PWR) виробництва Mitsubishi Heavy Industries, потужністю по 890 МВт кожен.

Увійдіть для додавання коментарів

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.