Навигация
Реклама
Реклама

Найкорисніші готельні статуси для рідко подорожують - Cariverga

 1. Менше 10 ночей на рік
 2. IHG Ambassador
 3. SLH
 4. Orbitz Rewards
 5. Від 10 до 20 ночей
 6. Shangri-La Golden Circle
 7. Wyndham Rewards
 8. GHA Discovery
 9. Orbitz Rewards
 10. Від 20 до 30 ночей
 11. Від 30 до 50 ночей
 12. Hilton Honors
 13. Hyatt Explorist
 14. підсумок

На перший погляд логічно, що максимальні Пільги Предагаем тим, хто максимально часто зупиняється в готелях певної мережі. Але як бути зі звичайними мандрівниками, які шукають оптимальний варіант для одного-двох на рік подорожей з сім'єю і декількох відряджень?

Будемо відверті: серед «нормальних» людей не так багато тих, хто проводить в готелях по 50 або 75 ночей в рік. Більшість людей - помірні мандрівники, котрі воліють не йти по стопах Набокова і блогерів-долбойоб, а жити у себе вдома 😉

Але навіть якщо ви лише зрідка зупиняєтеся в готелях, у вас все одно є можливість насолоджуватися бенефітів, пропонованими певними програмами. Потрібно просто вибрати правильну мережу і максимізувати стратегію.

Отже, ось які програми і статуси, на мою думку, є найкориснішими для рідко подорожують людей.

Менше 10 ночей на рік

Менше 10 ночей на рік

Якщо ви проводите в готелях менш 10 ночей на рік, ви можете дозволити собі фантастичну розкіш: бути вільним агентом 😉

Вибирати готель не за належністю до певної мережі, а за якістю / розташування / бюджету - величезна свобода і приємне полегшення! Ви можете просто заплатити за ті Пільги, які вам необхідні в конкретний момент.

Але якщо ви все-таки хочете прив'язати себе до якоїсь мережі, то я рекомендую ось які програми.

IHG Ambassador

Для отримання статусу Ambassador, що поширюється тільки на готелі InterContinental, не потрібно робити ніяких рухів тіла. Просто заплатите 200 $, і статус у вас в кишені.

Серед переваг статусу - гарантований апгрейд на одну категорію, гарантований пізній виїзд до 16:00, сертифікат на безкоштовну ніч уїк-енду і вітальний подарунок.

У мене неоднозначні особисті враження від InterContinental Ambassador, але при великому бажанні і наполегливості максимізувати вигоду видається цілком реально. Один лише гарантований пізній виїзд - неймовірно цінна штука.

В якості додатка до Ambassador, ви отримаєте статус IHG Gold, що поширюється на всі готелі IHG. Це низький рівень, що не дає ніяких відчутних бенефитов, крім бонусних балів і іноді привітального напою, але напевно це краще ніж нічого.

SLH

статус SLH можна отримати за красиві (або навіть за негарні) очі.

Вже від 1 до 5 перебувань за рік принесуть вам статус Inspired. Серед його бенефитов - апгрейд і безкоштовний сніданок. Переконливо!

Фактично, за допомогою невеликої хитрості статус Inspired можна отримати і відразу , Не здійснюючи жодного перебування.

Від шести перебувань за рік ви можете розраховувати на рівень Indulged, головний бенефіт якого - ваучер на безкоштовну ніч.

Максимізувати вигоду від програми дуже легко і за допомогою реферальной програми . Я детально розповідав про неї в окремій статті .

Orbitz Rewards

Такого ви не очікували, да?

Багато хто знає, що у Orbitz є програма лояльності, в якій ви по суті отримуєте кешбек за покупку перельотів, готелів та інших послуг. Але в Orbitz Rewards є і статусні рівні .

Всього за 4 ночі ви отримаєте статус Gold, який дає безкоштовний сніданок в готелях VIP . Я поняття не маю, за якими критеріями Orbitz відбирає готелі для колекції VIP; в них є як бюджетні об'єкти, так і Kempinski, JW Marriott і Swissotel.

Від 10 до 20 ночей

Від 10 до 20 ночей

Ух. Сутінкова зона! У діапазоні від 10 до 20 ночей практично неможливо отримати відчутні Пільги (ну, якщо ви не плануєте всі ці ночі тусуватися в готелях InterContinental і SLH) ...

З одного боку, це іронічно. Думаю, більшість звичайних людей як раз проводять в готелях саме таке число ночей в рік.

З іншого боку, це можна пояснити. Надавши значущі Пільги вже в цьому діапазоні, готелі позбавили б мотивації більш активних мандрівників.

У більшості програм ви не зможете розраховувати при такій частоті перебувань ні на сніданок, ні на солідний апгрейд, ні на пізній виїзд.

Ось які програми зі скромними, але все ж реальними бенефітів приходять мені в голову ...

Shangri-La Golden Circle

рівень Jade досягається за 20 ночей в рік, або за 10 перебувань. Таким чином, короткі перебування - від 1 до 2 ночі - вписуються в обговорюваний діапазон.

Крім бенефитов раннього заїзду та пізнього виїзду subject to availability, ви також отримаєте безкоштовний сніданок. Це вже солідно!

Wyndham Rewards

Учасники Platinum в програмі Wyndham Rewards отримують ранній заїзд і пізній виїзд subject to availability і бонусні бали.

Даного рівня можна досягти після 15 ночей за рік. З огляду на велике географічне покриття Wyndham, це реально.

GHA Discovery

рівень Platinum можна отримати вже після 10 ночей за рік.

У екзотичної програмою GHA він дає бенефіт Local Experience при досягненні статусу і його рекваліфікації, а також по одному Local Experience при перебуванні в кожному новому бренд мережі.

Цінність Local Experience - спірне питання, але вже точно незвичайний спосіб заохочення лояльності. Я б не відмовився від дегустації горілки в Балчуг Кемпінські або від півторагодинного масажу в Marco Polo .

Orbitz Rewards

Від 12 ночей в рік ви отримаєте статус Platinum , Який - крім сніданку - надасть вам і апгрейд в згаданих готелях VIP.

Ще один екзотичний бенефіт платинового рівня - повернення 50 $ Orbucks в разі реєстрації двох місць багажу на авіаквитках, куплених через Orbitz. Ну, раптом ...

Від 20 до 30 ночей

Hilton Honors

У цьому діапазоні я однозначно рекомендую Hilton. 20 перебувань або 40 ночей принесуть вам статус Gold , Який видається мені одним з найкорисніших середніх статусів в галузі .

У портфоліо Hilton безліч недорогих і практичних готелів (наприклад, при аеропорті), які ідеально підходять для коротких перебувань тривалістю в одну ніч. Таким чином 20 перебувань в готелях Hilton цілком реально вмістити в діапазон від 20 до 30 ночей.

Hilton Gold дає право на безкоштовний сніданок у всіх готелях мережі, включаючи з недавнього часу і Waldorf-Astoria, і в переважній більшості випадків апгрейд в номер з доступом в лаунж. Я неодноразово писав, що так задоволений статусом Hilton Gold, що навіть не бачу мотивації кваліфікуватися до Diamond.

Від 30 до 50 ночей

Від 30 до 50 ночей

Ще одна сутінкова зона. Ви все ще не добираєте до статусу Marriott Platinum, але цілком можливо, вже придбали навіть вищий рівень Hilton (див. Нижче).

Напевно, логічний варіант - це поєднання статусу Hilton c яким-небудь іншим, описаним в розділах вище. Це забезпечить більш високу гнучкість у виборі готелів, ніж гонитва за єдиним високим статусом.

Але якщо ви все ж наполягаєте на єдиному статусі, то є два варіанти.

Hilton Honors

Якщо ви схильні до довгих перебуванням, то ви комфортно заробите собі статус Gold (20 стеев / 40 ночей), а якщо до коротким - то можете заробити Diamond (30 стеев / 60 ночей).

Diamond - вищий статус мережі Hilton, який ви рано чи пізно зможете заматчіть і до інших статусів крутіших мереж!

Його основний бенефіт - гарантований доступ в лаунж.

Hyatt Explorist

Все найцікавіше починається в Hyatt з 60 ночей на рік (Globalist). Але і статус Explorist (30 ночей на рік) пропонує апгрейд, за винятком сьютів, пізній виїзд і чотири проходу в лаунж за рік. Безкоштовна ніч в готелі категорії 1-4 теж не зашкодить.

На жаль, слабке географічне покриття Hyatt практично не залишає можливості зробити цю мережу основний в своєму портфоліо. Одна справа, коли мандрівник проводить в готелях 100-150 ночей в рік; тоді з них можна наколупав необхідну кількість для статусу Hyatt. Але якщо ми говоримо про ситуацію, коли мандрівник сумарно проводить в готелях 30-50 ночей в рік, досягнення статусу Hyatt буде проблематичним. Ну, якщо тільки не ризикнути і не скористатися fast track 'ом .

підсумок

Зовсім необов'язково відмовлятися від статусних бенефитов навіть при рідкісних перебуваннях в готелях.

Програма SLH і платний статус IHG Ambassador пропонують солідні переваги вже з першої ночі.

Чим вище ми піднімаємося в кількості щорічних ночей, тим більше очевидним вибором стає Hilton. Можливість кваліфікуватися не за перебуванням, а по стеям, і значні Пільги підкуповують! Інше питання, підкуповує чи в тій же мірі якість самих готелів Hilton ...

Чи залишилися якісь статусні рівні несправедливо забутими?

Але як бути зі звичайними мандрівниками, які шукають оптимальний варіант для одного-двох на рік подорожей з сім'єю і декількох відряджень?
Чи залишилися якісь статусні рівні несправедливо забутими?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.