Навигация
Реклама
Реклама

Агресію підлітків пояснили "ідіотською" реформою освіти

Безчинство підлітків в Петербурзі - це наслідок "ідіотських" реформ освіти, вважає віце-спікер ГД від "Єдиної Росії" Петро Толстой. Безчинство підлітків в Петербурзі - це наслідок ідіотських реформ освіти, вважає віце-спікер ГД від Єдиної Росії Петро Толстой

Нагадаємо , В Північній столиці група молодих людей напала на жителів і гостей міста, які відпочивали в Таврійському саду. Справа перебуває на контролі у центрального апарату Слідчого комітету РФ.

Толстой наголосив, що це не "просто хуліганська витівка якихось відморозків". На його думку, це ланка ланцюга, яке було породжене малозрозумілими і "часто просто ідіотськими реформами освіти". Позицією віце-спікер ГД поділився на просторах Facebook.

Політику не подобається, що у навчальних закладів забрали виховну функцію, це призвело до "вирощування неповнолітніх царьків, які вважають школу і педагогів сферою обслуговування". Також Толстого не влаштовує, що школа не пояснює людині, як відрізнити "добре" від "погано", не вчить будувати причинно-наслідкових зв'язків. Єдине, що вміють діти - вирішувати тести.

Однак святе місце порожнім не буває, функції вчителів зайняли субкультури. Одна з них - АУЕ (арештантський уклад єдиний). Крім того, спікер підкреслив, коли тільки виникла ця проблема, їй не було приділено належної уваги.

Толстой переконаний, що те, що сталося - проблема системи освіти, а також привід задуматися про те, яким буде майбутнє країни.

Фото: REX / Shutterstock

Читайте також:

"Життя злодіям!": Олег Навальний вийшов з в'язниці по АУЕ

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.