Навигация
Реклама
Реклама

Як дістатися до Кирилівки

  1. 1. Автобуси від будинку до бази відпочинку (без пересадок) Цей сервіс доступний туристам з найближчих...
  2. 2. Рейсові автобуси до автостанції в Кирилівці (1 пересадка)
  3. 3. Потягом через Мелітополь (2 пересадки)
  4. 4. Поїзд - автобус до бази відпочинку (1 пересадка)
  5. 5. Автомобіль - база відпочинку
  6. 6. Літак - Кирилівка (з пересадками)

1. Автобуси від будинку до бази відпочинку (без пересадок)

Цей сервіс доступний туристам з найближчих до курорту областей, жителям столиці і Харкова. Якщо Вам зручно планувати поїздки в Кирилівку з

- найзручніше скористатися нашими прямими пасажирськими перевезеннями від будинку до воріт бази

Спланувати поїздки на море з перерахованих міст досить просто. Це атобусние туристичні рейси підвищеної комфортності і розвиненим сервісом. Він включає: безкоштовне бронювання місць, виїзд з зручного для Вас місця, відсутність попередніх оплат, знижки для дітей, доставку безпосередньо до місця відпочинку. Бронювання по телефону у нашого диспетчера дозволяє Спланувати поїздки на море з перерахованих міст досить просто вибрати день від'їзду, а, при бажанні, і дату повернення. Рейси до сезон з травня по вересень щоденні. комфорт транспортного парку перевірений роками експлуатації їх на цих маршрутах.
Вартість проїзду така ж, як і рейсовим автобусом з автостанції. Тільки з однією, але суттєвою різницею. Рейсовий автобус доставить Вас тільки до автостанції «Кирилівка». Далі - пересадка на місцеву маршрутку або таксі. До місця відпочинку для більшості ще далеко - протяжність курортної зони понад 55 км.

2. Рейсові автобуси до автостанції в Кирилівці (1 пересадка)

З Києва, Харкова, Дніпропетровська, Дніпродзержинська, Запоріжжя, Новомосковська, Кривого Рогу, інших міст, можна доїхати в Кирилівку і рейсовим автобусом з автовокзалу. Незручностей в порівнянням з першим варіантів кілька. Перше: з речами необхідно ще доїхати до автовокзалу. Друге: в самій Кирилівці - пересадка на маршрутку, що б доїхати до місця відпочинку. Третє: такий варіант подорожі виявиться довше і дорожче.

3. Потягом через Мелітополь (2 пересадки)

З більшості обласних центрів України і станцій по шляху проходження можна добиратися в Кирилівку поїздом. Станції відправлення: Львів (пересадка для пасажирів з Івано-Франківська), Ковель, Київ, Харків (причіпні вагони з Полтави). Станція прибуття - Мелітополь - найближча до Кирилівці (60 км). У курортну зону можна виїхати безпосередньо з залізничного вокзалу. Однак рейсових маршрутів тут немає. Якщо Ви прибули в Мелітополь, і на привокзальній площі немає автобуса, краще сісти на тролейбус №5 і доїхати до кінцевої ( «Автостанція №2»). Від сюди години через півтора Ви доїдете до центру Кирилівки. Далі ще одна пересадка. Маршрутки або таксі доставляють до місця відпочинку на косі Пересип або Федотової коси. Тим, хто планує зупинитися в приватному секторі простіше - для них зупинка автостанція «Кирилівка» - кінцева. сайт Укрзалізниці .

4. Поїзд - автобус до бази відпочинку (1 пересадка)

Цей маршрут - один з найбільш зручних. Він для тих, хто поїздом їде спочатку в Дніпропетровськ або Запоріжжя. Від жд вокзалів ходять наші автобуси до будь-якої базі відпочинку (готелю) курортної зони. Досить узгодити по телефону з нашим диспетчером час прибуття та забронювати (безкоштовно) місця. Ви зможете з комфортом приїхати прямо до Вашої базі. Наш сервіс дозволяє так само по телефону забронювати місця на зворотну поїздку.

5. Автомобіль - база відпочинку

Сучасний інтернет (карта, GPC) легко зорієнтує любителів автомобільних подорожей. Шукати потрібно: Запорізька обл., Якимівка район, Кирилівка. Головне вийти на єдину трасу йде в напрямку курорту - Е105 Харків - Сімферополь. Далі проїхати Мелітополь і через 25 км за вказівником «Кирилівка» «піти» з траси вліво - до курортної зони 40 км. Дорога головна - заблукати практично ніде.
Заправки: по трасі Е105 і в Кирилівці.
Автосервіс: Мелітополь - 60 км ( см. Яндекс, карта ).

6. Літак - Кирилівка (з пересадками)

Виграш на часу польоту. Найближчі аеропорт - Дніпропетровськ (280 км) і Запоріжжя. (190 км). Далі варіант 4.

Способів дістатися до Кирилівки кілька - вибір за Вами.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.