Навигация
Реклама
Реклама

Новий готель в Ірпені - Низькі ціни - Комфортні номери - Кафе-бар, покерний клуб - новий готель біля Києва

  1. Готель "Акорн" - це вдалий вибір для Вашого відпочинку

Новий домашній готель «Акорн» розташований в місті Ірпінь під Києвом біля Податкової Академії. Атмосфера домашнього затишку, світлі номери і традиційна гостинність нашого готелю дозволить кожному гостю відчувати себе як вдома. У готелі «Акорн» ви неодмінно зможете забути про втому. Кожен клієнт для нас є довгоочікуваними, шановним і бажаним гостем. Тому в нашому готелі ви можете завжди розраховувати тільки на якісний сервіс. Своїм обслуговуванням ми прагнемо показати кожному нашому гостю, як його відпочинок для нас важливий.

Ірпінь під Києвом

Персонал готелю «Акорн» докладе всі свої зусилля для того, щоб ваше перебування в нашому готелі було максимально приємним і комфортним. Новий готель «Акорн» - прекрасно впорядкований готель, укомплектована сучасними номерами і висококваліфікованим персоналом. Наш готель є гідним місцем відпочинку і може справедливо вважатися однією з кращих готелів міста Ірпеня та Київській області. Кожному нашому гостю, який хоче забронювати номер в готелі під Києвом, ми готові запропонувати все, що може забезпечити сучасний готель - прекрасне професійне обслуговування, європейський комфорт, а головне - гарантовану безпеку.

Кожному нашому гостю, який хоче забронювати номер в готелі під Києвом, ми готові запропонувати все, що може забезпечити сучасний готель - прекрасне професійне обслуговування, європейський комфорт, а головне - гарантовану безпеку

Якщо ви хочете забронювати комфортний затишний номер в Ірпені в Київській області - то наш готель до ваших послуг. Персонал готелю «Акорн» з величезною радістю і властивим йому традиційним гостинністю готовий гідно прийняти і обслужити вас. Ласкаво просимо, наш готель забезпечить хороший відпочинок кожному гостю!

Готель "Акорн" - це вдалий вибір для Вашого відпочинку

Новий готель, вдале розташування - всього 12 хвилин по новій трасі від метро Академмістечко. Готель "Акорн" володіє домашньою атмосферою і комфортом європейської якості. Вас приємно здивує доступна ціна номерів - всього від 330 грн.

У кожному номері готелю є холодильник, телевізор, душова кабінка. Всі відпочиваючі можуть користуватися безкоштовним доступом Wi-Fi в Інтернет.
У кафетерії Ви можете замовити сніданок, обід, вечеря.

Забронювати номер в готелі Ірпеня - "Акорн", Ви можете за телефонами: (063) 109-60-07, (067) 417-03-16. Наш email: [email protected]

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.