Навигация
Реклама
Реклама

Цуценята Американської Акіти від батьків-чемпіонів.

Вам подобаються собаки породи Американська Акіта? Це не дивно! Чуйні, віддані з вольовим характером - ці собаки прославилися по всьому світу. Пропонуємо до продажу великих цуценят Американської Акіти, які в повній мірі відповідають стандарту.

Малюки народилися 27.02.2015 року. Батько потомства - Гранд Чемпіон України і кращий представник породи в Україні, мати - Odrey Estelar Daisy Wheel. Відмінна родовід щенят також обумовлена ​​наявністю крові європейських і американських чемпіонів в попередніх поколіннях.

Представлені до продажу цуценята Акіти ввібрали від своїх батьків красу, стійких і врівноважений темперамент, міцне здоров'я і кмітливість. Кожен малюк має документи FCI-КСУ, ЧІП і міжнародний ветпаспорт. Цуценята щеплені за віком, оброблені від паразитів (глистів, кліщів, бліх та інших).

Якщо Ви хочете купити цуценя Американської Акіти, то ми допоможемо Вам придбати вірного друга. Надаємо консультацію, щодо вирощування і змісту даної породи. Можлива доставка цуценят по всіх містах України.

Для того, щоб купити цуценя Акіта прямо зараз, телефонуйте за телефонами (067) 7318841, (093) 8173369, (093) 8173387. Євген

Вам подобаються собаки породи Американська Акіта?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.