Навигация
Реклама
Реклама

Пелопоннес: 15 причин помріяти і відправитися в подорож

дивовижний  Пелопоннес  - грецький півострів, який подарує пляжні задоволення, середземноморський загар, занурення в античність

дивовижний Пелопоннес - грецький півострів, який подарує пляжні задоволення, середземноморський загар, занурення в античність. Апельсинову свіжість, термальне оздоровлення ...

Туристичний профіль Пелопоннесу різноманітний, курорти і варіанти відпочинку на будь-який смак! Ми назвемо лише 15 основних причин, а в дійсності їх сотні - і кожен мандрівник додасть в колекцію свій привід для обожнювання Пелопоннесу.

Ми назвемо лише 15 основних причин, а в дійсності їх сотні - і кожен мандрівник додасть в колекцію свій привід для обожнювання Пелопоннесу

 • Є все: протяжне мальовниче узбережжя, гори і чисте море, жваві міста і мальовничі села, стародавня історія та археологічні пам'ятники, галасливі і спокійні курорти.
 • Безмежне море вражень: 80% історичної спадщини всієї Греції знаходиться на Пелопоннесі!
 • 7 регіонів скарбів: 7 областей з сузір'ями готелів, в оточенні смарагдово-нефритового Іонічного моря на заході, і бирюзово-блакитних вод затоки мирт (Егейське море) на сході.
 • Пляжі: найпротяжніші в Європі, щорічно близько 50 пляжів півострова нагороджуються «Голубими прапорами» ЄС. Незліченні колоритні затоки, бухти, глибокі води для дайвінгу, затишні місця для цінителів спокійного відпочинку на піщаних пляжах.
 • Термальні джерела: Лутра Кайафа в регіоні Мессинія. Відомі з давніх часів, вони і сьогодні популярні у бажаючих поправити здоров'я, відпочиваючи серед ароматів сосен і евкаліптів далеко від міської суєти.
 • Стародавні міста і археологічні зони: назви немов музика історії - Стародавня Олімпія, Мікени, Нафпліон, Спарта, Епідавр, Мессинія, Монемвасія.
 • Екскурсії крізь епохи: микенская цивілізація, древній Коринф, християнські святині (Патри, де утворилася перша християнська громада; монастир Мега-Спілео, який зберігає ікону роботи апостола Луки), візантійські традиції (Містера - унікальне місто-музей під охороною ЮНЕСКО); Нафпліон - перша столиця незалежної Греції.
 • Легендарні і міфічні «адреси»: печери Діру, що приховують вхід в царство Аїда; скарбниці Трої; «Другий Парфенон» - храм Аполлона епікурейського; унікальний античний театр в Епідаврі 14 тисяч місць і неподалік - храм бога-цілителя Асклепія.

 • Шопінг та розваги: космополітичні міста регіону, фестивалі і фольклорні свята.
 • Спортивне натхнення: тут варто побувати кожному спортсмену, зарядитися енергією успіху на батьківщині Олімпійських ігор, де і в наші дні народжується олімпійський вогонь перемоги!
 • Чудова готельна база. Готелі багатоликі і унікальні в кожної з 7 областей Пелопоннесу: масштабні SPA-курорти і великі готельні комплекси в Лутракі, на узбережжі Іліас, Ахаяс і Мессіни, унікальні ксеноноси (традиційні грецькі готелі) в історичних будівлях Мані, Монемвасії і гірської Аркадії, шале і гірські готелі з камінами в Калаврії, міські готелі в провінційних містечках, гірські вілли і лісові селища на Парнонасе і Тайгетос. Рекомендуємо хіти півострова: ланцюжки Grecotel, Aldemar, готель Kalogria Beach Hotel 4 *.
На фото: готель Grecotel Olympia Oasis Aqua Park
 • Комбінації відпочинку: материк + острова. Екскурсії на о. Закінф, о. Кефалонія, в Афіни, 2-денна поїздка в Метеори + Дельфи.
 • Природа максимально різноманітна. Незважаючи на те, що це південь Греції, клімат тут особливий, не так сухий і спекотний, як в інших регіонах країни. Влітку освіжаючі вітри, і особливий фруктово-хвойне повітря, легкий, свіжий, смачний - з ароматами садів: тут вирощують багато яблук, груш, апельсинів.
 • Авіапереліт - з «бізнесом»! Рейси а / к Nord Star з хорошою комплектацією бортів (є повноцінні крісла бізнес-класу за невелику доплату). Переліт - в аеропорт Араксос.
 • Півострів мрії, або кому підходить відпочинок на Пелопоннесі? І тим, хто любить позасмагати в «позі зірки», і тим, хто любить брати екскурсії і досліджувати цікаві містечка зі знавцями-гідами, і тим, хто обожнює самостійне занурення в місцеве життя, подорожі на машині або просто на місцевому автобусі. Є можливості і для морських прогулянок, і для активного відпочинку в стилі night life.

На фото: готель Kalogria Beach На фото: готель Kalogria Beach

Ось він, Пелопоннес - півострів захоплюючої краси і насичену історію! Бажаємо вам виконання найкращого літа!

На фото: готель Aldemar Royal Olympian Suites На фото: готель Aldemar Royal Olympian Suites

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.