Навигация
Реклама
Реклама

AXIOMA SERVICE Аксіома-Сервіс ТОВ

Компанія ТОВ "Аксіома-сервіс" - найбільший кабельний і цифровий оператор, який входить в число лідерів на білоруському ринку телекомунікацій. Швидкісний інтернет від «Айчине-плюс», а також професійні послуги з монтажу систем охорони і відеоспостереження оцінили по достоїнству багато мінчани. Завдяки діяльності нашої компанії жителі багатьох населених пунктів Мінського району змогли підключити кабельне телебачення - в Островці, Мікашевичі, Сморгоні, Лунінце, Мар'їній Гірці, Волковиську, Жданович, Боровлянах, Лісовому, Лісківка, Гатовий, Великому Тростінце.

Основний напрямок діяльності ТОВ «Аксіома-сервіс» - будівництво та технічне обслуговування мереж кабельного телебачення, а також надання послуг з трансляції телевізійних каналів для населення Мінської області. На сьогоднішній день нашим клієнтам доступні наступні послуги:

  • перегляд 50 телевізійних каналів в аналоговому форматі, а також цифрове телебачення в Мінську і Мінському районі - перегляд 150 каналів в цифровому форматі, включаючи 30 HD-каналів і 50 каналів відкритого доступу;
  • підключення високошвидкісного інтернету за технологією Ethernet, завдяки якій можна без проблем монтувати охоронну сигналізацію;
  • відеоспостереження за прибудинковою територією з наданням послуги «віртуальний відеореєстратор».

Популярна послуга серед споживачів - гібридне ТВ (HbbTV). Об'єднуючи інтернет і телебачення, вона дозволяє дивитися архіви телепрограм, курси валют, розклад з / д або авіа, прогноз погоди і багато іншого. Не менш затребувані можливості Смарт IPTV. Це телевізонное додаток, за допомогою якого ви зможете ставити пряму трансляцію на паузу, дивитися ефір передачі за минулий день або насолоджуватися переглядом фільму відразу з трьох устрйоства.

Ми пропонуємо вигідні умови співпраці для готелів, забудовників і ТС (товариств власників).

  • Власники готелів можуть укласти довгостроковий договір на техобслуговування телевізійної мережі та надання послуг кабельного телебачення для постояльців. У разі необхідності можна замовити тестовий період на 1 місяць.
  • Якщо ви будуєте житловий комплекс або котеджне селище, ми допоможемо побудувати систему відеоспостереження на прідоворовой території з урахуванням всіх ваших запитів і потреб і будемо підтримувати її в справному стані.
  • При підключенні квартир ТЗ до нашої кабельної мережі розроблена приваблива система знижок до 50%.

Наша компанія відома на ринку телекомунікацій Білорусі з 1998 року. Можливості "Аксіома-сервіс" оцінили такі великі клієнти, як ВАТ «Белагропромбанк», ВАТ «Бєлгазпромбанку», ВАТ «Білінвестбанк», АТ «БМРЦ», готельний комплекс «Стайки», НВУУ «Інститут управління та підприємництва». Серед постійних замовників також .студенческій містечко БДЕУ, гірськолижний центр «Силичи», Будинок Правосуддя, готель «Полісся», готель «Гарні». Ми співпрацюємо із забудовниками ТОВ «Мирний шлях», ІП «Юнівест-М», ВАТ «Мінотель», СПООО «Стромінвест», ВАТ «БЕЛБУД», ЗАТ «Террастройінвест», ТОВ «Футбольний клуб« СКВІЧ », СТОВ« Лада ОМС- Инжениринг », РУП« Главгосстройекспертіза », ТОВ« Лада ОМС Енерго », СТОВ« Белінте-Роба ».


Будівництво і технічне обслуговування мереж від «Аксіома-сервіс» - найкраще рішення для Вас і Вашого будинку.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.