Навигация
Реклама
Реклама

Як дістатися до дельфінарію в Ялті

На цікавить наших читачів питання «Як дістатися до дельфінарію в Ялті» відповідає редакція сайту «В Отпуск.ру» Питання:

Везу в Ялту свою п'ятирічну дочку, хочу показати їй дельфінарій. Розкажіть, на чому можна доїхати до ялтинського дельфінарію.

14.07.2018 Віолетта


Відповідає редакція сайту «В Отпуск.ру»

ру»

найближчий до Ялті дельфінарій, який офіційно називається театром морських тварин «Акваторія», розташований в околицях Лівадії , В селищі Виноградне. Дістатися до нього, як рекомендують місцеві жителі, найпростіше на власному автомобілі або таксі.

Дельфінарій, де відвідувачів розважають різні морські тварини - котики, білухи, дельфіни, знаходиться на Бахчисарайському шосе, за санаторієм «Узбекистан». Їхати потрібно спочатку по Південнобережному шосе, а потім по дорозі, яка веде до водоспаду Учан-Су і горі Ай-Петрі. Ходять по цій дорозі і автобуси. Деякі йдуть тільки до зупинки «Санаторій« Узбекистан », звідки можна пройти пішки до дельфінарію« Акваторія ». Цей громадський транспорт слід з автовокзалу Ялти у напрямку до Севастополя. Автобуси можуть йти до будь-якого прибережного містечка, розташованого на ділянці між Ялтою і Севастополем. Щоб дістатися до аквапарку, підходить будь-який з них.

Є й прямі маршрутні таксі, які відправляються від ялтинської театрального майданчика «Ювілейний» і йдуть прямо до аквапарку. Вони курсують нечасто. Зазвичай маршрутка йде за 60 хвилин до початку вистави в дельфінарії.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.