Навигация
Реклама
Реклама

Як доїхати до «Акваторії» в Ялті

На цікавить наших читачів питання «Як доїхати до« Акваторії »в Ялті» відповідає редакція сайту «В Отпуск.ру» Питання:

Я багато чула про дельфінарії «Акваторія» в Ялті. Розкажіть, будь ласка, як його знайти? Який транспорт до нього ходить?

19.08.2018 Nastasya


Відповідає редакція сайту «В Отпуск.ру»

ру»

Театр морських тварин «Акваторія», де публіку розважають не тільки дельфіни, але і морські котики, моржі, морські леви і т. Д., Розташований не в Ялті , А в селищі Виноградне, яке вважається частиною Лівадії - сусіднього з Ялтою курорту.

Доїхати до «Акваторії», як свідчать багато туристів, найпростіше на таксі або особистому автомобілі. Потрібно виїхати за межі Ялти і згорнути на дорогу, що веде на Ай-Петрі. Шуканий дельфінарій знаходиться біля санаторію «Узбекистан», на початку траси, що веде на гору. Ця ділянка дороги відкритий при будь-якій погоді. Сюди можна дістатися навіть в тому випадку, якщо проїзд на Ай-Петрі закритий. Біля санаторію «Узбекистан» роблять зупинку деякі автобуси. Наприклад, сюди йде маршрутка №30, яка відправляється з автовокзалу Ялти.

Приблизно за 1 годину до початку вистав всіх бажаючих відвідати ялтинський дельфінарій біля відкритого театру «Ювілейний» чекає спеціальний автобус. Він доставляє батьків і їх дітей до «Акваторії» приблизно за 30 хвилин. В запасі туристів залишається ще півгодини для покупки квитка і прогулянки по території дельфінарію до початку вистави. У день проводиться три шоу.

Розкажіть, будь ласка, як його знайти?
Який транспорт до нього ходить?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.