Навигация
Реклама
Реклама

океанаріум

 1. Розклад воронезького океанаріуму Дитині захотілося подивитися тварин? Ми розуміємо: виконання таких...
 2. Воронезький океанаріум - казка, доступна кожному
 3. Воронезький океанаріум - від тропічних джунглів до безкраїх степів
 4. «Ліси та степи»
 5. «Полярні води»
 6. «Джунглі»
 7. «Моря та океани»
 8. Інше життя океанаріуму
 9. Приходьте у гості!

Розклад воронезького океанаріуму

Дитині захотілося подивитися тварин? Ми розуміємо: виконання таких чудових бажань не можна відкладати на потім. Саме тому наші двері відкриті щодня.

Графік роботи Воронезького океанаріуму:

сб. 14:00 - 21:00, Вт.-Нд. 10:00 - 21:00.

Щоб купити квитки в океанаріум, приходьте пізніше, як за півгодини до закриття.

Відвідування океанаріуму: ціни та знижки

Вік відвідувачів Ціна в будні дні Ціна у вихідні та святкові дні Дорослі 550 650 Діти до 4-х років Безкоштовно Безкоштовно Діти з 4 до 7 років 250 350 Діти з 7 до 18 років, школярі (при наданні свідоцтва про народження або паспорта), студенти очної форми навчання (за умови пред'явлення студентського квитка), пенсіонери (за наявності пенсійного посвідчення) 450 550 Пільгові категорії громадян (Герої Радянського Союзу і Росії, Кавалери орденів Слави I, II, III категорії, Ветерани ВВВ та особи до них прирівняні, а також інваліди I і II груп та діти-інваліди, особи, супроводжуючі відвідувачів, які втратили рухову активність) 200 350

Заощадити на відвідуванні океанаріуму просто - достатньо зазирнути сюди в день народження. Стандартна знижка іменинникам - 15%, ювілярам - 20%. Пропозиція діє за 3 дні до дня народження або 3 дні після.

Багатодітним сім'ям (за наявності підтвердних документів) надається знижка в розмірі 30% від вартості квитка відповідно до прайсу

Для школярів та іноземних студентів передбачені оглядові та тематичні екскурсії. Вартість - 1500 рублів, якщо в групі до 15 дорослих або до 25 школярів. Супроводжуючі (1 дорослий на 10 дітей) проходять безкоштовно. Група з екскурсоводом проходить без черги.

Також в числі послуг, які оплачуються додатково, - фото- і відеозйомка. Представники дикої природи готові позувати на камеру з єдиною умовою - ніяких спалахів! Щоб зробити фото в океанаріумі, доведеться доплатити 150 рублів. Любительська відеозйомка обійдеться трохи дорожче - в 500 рублів.

З питань колективних відвідувань і організації групових екскурсій звертатися:

+7 (473) 228-03-11

Для отримання довідкової інформації:

+7 (473) 228-03-18

+7 (960) 131-88-57

збільшити розклад .

Воронезький океанаріум - казка, доступна кожному

Воронезький океанаріум - єдиний в Черноземье і один з найбільших в Росії - був відкритий 27 жовтня 2011 року. Сьогодні океанаріум - чи не головна міська пам'ятка: з моменту відкриття його відвідали більше 1,5 мільйонів чоловік. У числі гостей - не тільки воронежці і жителі сусідніх регіонів, а й численні туристи з інших країн.

250 to 650

Океанаріум розташований на території Сіті-парку «Град». Його площа - 4400 кв. м, з яких 1500 кв. м займають об'єкти експозиції. Загальний обсяг води, розміщеної у всіх акваріумах, - півтора мільйона літрів. Цифра більш ніж значна, якщо врахувати, що океанаріум знаходиться в місті, далекому від морського або океанського узбережжя. Саме тому «Воронезький океанаріум» - дійсно видатний проект, який був реалізований співробітниками підприємств Групи Компаній Хамина всього за два роки.

Тут представлено більше п'ятдесяти різних експозицій, деякі з яких є унікальними навіть за європейськими масштабами. Чи не залишаючи меж Воронежа, ви зможете побувати в самих екзотичних куточках нашої планети і поспілкуватися з самими дивовижними її жителями. Піщана тигрова акула, пінгвіни Гумбольдта, гігантські японські краби-павуки, електричні вугри, грифова черепаха, окинавськая мурена-дракон - далеко не повний список рідкісних риб та тварин, яких можна зустріти в Воронезькому океанаріумі. Всього близько 4300 особин: більше двохсот видів риб і більше ста - ссавців, безхребетних тварин, рептилій і птахів.

Кожен, хто мріє подивитися звірів, які проживають в різних кліматичних зонах планети, просто зобов'язаний хоча б раз відвідати океанаріум в Воронежі!

Воронезький океанаріум - від тропічних джунглів до безкраїх степів

Експозиція включає 4 основні тематичні зони:

 • «Ліси та степи»,
 • «Полярні води»,
 • «Джунглі»,
 • «Моря та океани».

«Ліси та степи»

Тут живуть різні мешканці річок, озер, лісів і степів середньої смуги Росії, а також африканських саван і американських прерій. У їх числі - єноти, сурикати, носухи, європейські річкові видри. Для кожного з них побудований власний зручний вольєр.

Є тут і прісноводні риби: в океанаріумі створений цілий комплекс акваріумів, в яких живуть лящі, коропи, білі амури, осетри, щуки, соми і так далі.

Самий забавний житель цієї експозиції - самочка суриката по имени Солнце. Вона найхоробріша в сімействі: коли лаборант приносить обід, Сонце сідає до нього на коліна і самостійно їсть з миски.

«Полярні води»

Центральна частина експозиції - кільцевої акваріум, в якому живуть стайня планктоноядні риби. Неподалік розташований хвильової акваріум, в якому міститься форель. Ще тут можна зустріти камчатських крабів, гігантських японських крабів-павуків, риб-зубаток і багатьох інших.

Але цвях експозиції - це пінгвіни Гумбольдта. Воронезький океанаріум - єдине в Черноземье місце, де можна подивитися тварин цього рідкісного виду, внесеного в Додаток I СІТЕС. Ракушка, Торнадо, Роса, Сіга, Філька і інші пінгвіни завжди раді гостям!

По сусідству з ними живуть три морських котика. Блек, Миру і Злата - професійні артисти, регулярно беруть участь в показових виступах.

«Джунглі»

Не менш цікава і третя експозиція. Кого тут тільки немає: в тераріумах - хижі водні черепахи, в акватераріумах - рептилії, у великих акваріумах - амазонські скати, піраньї, електричні вугри та інші прісноводні риби Африки, Південно-Східної Азії і Південної Америки.

У просторих вольєрах живуть котячі лемури, білоносі мавпи, яванские макаки, ​​чорні чубаті мангобеи. Але самі забавні мешканці «Джунглів» - це два лінивця, великий і маленький. До речі, малюк був народжений тут, в стінах Воронезького океанаріуму.

«Моря та океани»

Заключна частина подорожі - відвідування величезного акваріума з тунелями та оглядовими вікнами. Його обсяг - 370 000 літрів, населення - понад 40 видів найяскравіших мешканців морів і океанів. Мурени, гігантські групери, риби-ангели, золоті Каранг, спинороги кружляють прямо над головами відвідувачів.

А ще тут живуть акули, яких щодня годують з рук професійні водолази. Подивитися, як це відбувається, можна в рамках спеціальної шоу-програми.

Інше життя океанаріуму

Цікаве дозвілля - не єдине, що пропонує океанаріум юним воронежцам. Ще один напрямок його діяльності - екологічне виховання та освіту населення.

Воронезький океанаріум - офіційний член Євроазіатської регіональної асоціації зоопарків та акваріумів. Разом з іншими учасниками ЕАРАЗА океанаріум в Сіті-парку «Град» веде активну еколого-освітню роботу. Конференції, презентації, розважальні програми, тематичні квести - далеко не повний список корисних і цікавих заходів, що проводяться в стінах океанаріуму.

Приходьте у гості!

Живете в Воронежі, але ніколи не були в зоопарку? Пора це виправляти! Приїжджайте в океанаріум всією сім'єю - розчарованими не залишаться ні діти, ні дорослі!

Адреса океанаріуму - перший поверх Міста радість. А якщо ви хочете уточнити якісь деталі ще до відвідування, зв'яжіться з менеджерами океанаріуму за телефонами: +7 (473) 228-03-18 та +7 (960) 131-88-57.

Розклад воронезького океанаріуму Дитині захотілося подивитися тварин?
Розклад воронезького океанаріуму Дитині захотілося подивитися тварин?
Живете в Воронежі, але ніколи не були в зоопарку?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.