Навигация
Реклама
Реклама

Альбіна Джанабаєва до 18-ї річниці створення групи «ВІА Гра» показала ретро-фото з Брежнєвої та Грановської

13:03, 03.09.2018

Сьогодні одна з найпопулярніших і провокаційних груп вітчизняної естради « ВІА Гра »Відзначає своє« повноліття ». Рівно 18 років тому, 3 вересня 2000 року, відбулася прем'єра кліпу на пісню «Спроба №5». Відео мало оглушливий успіх, а продюсери і учасниці колективу прокинулися знаменитими.

За час існування «ВІА Гра» змінила кілька складів, серед яких шанувальники виділяють той, який називають «золотим». Правда, тут думки фанатів розходяться. Деякі вважають, що найбільший успіх у колективу був в період, коли співало тріо Грановська - Брежнєва - Седокова , Інші ж вихваляють спільну роботу Грановської і Брежнєвої з Альбіною Джанабаєвою . Варто відзначити, що саме Джанабаєва однією з перших серед учасниць згадала про річницю створення колективу, який зробив її популярною. 39-річна співачка опублікувала ретро-фото з колегами по «ВІА Грі» і подякувала всім людей, причетних до створення групи.

«Для мене це Початок був таким) восени 2004 року, в такому складі з @nadyameiher і @ververa, але група Віа Гра народилася 18 років тому. Вітаю Костянтина, всіх причетних до створення, дівчаток і всіх шанувальників групи !!! Сьогодні нам є що відзначити », - написала Альбіна (орфографія і пунктуація автора дані без змін. - Прим. Ред.).

Альбіна Джанабаєва до 18-ї річниці створення групи «ВІА Гра» показала ретро-фото з Брежнєвої та Грановської

Нагадаємо, що творцями групи «ВІА Гра» є Дмитро Костюк і Костянтин Меладзе . У 2011 році у них стався конфлікт, що призвів за собою низку судових розглядів. У підсумку Меладзе став єдиним продюсером популярного жіночого колективу.

У 2012 році Костянтин оголосив про розпад «ВІА Гри» через те, що група вичерпала себе. У 2013 році був сформований абсолютно новий склад колективу зі звичним публіці назвою. Відбір учасниць проходив в рамках реаліті-шоу « ХОЧУ V ВІА ГРУ! ». Еріка Герцег поряд з Мишей Романової і Настею Кожевнікова під чуйним керівництвом Надії Мейхер-Грановської здобули перемогу в конкурсі та заслужили право носити звання нового складу групи «ВІА Гра». Потім на місце Романової в колектив прийшла Ольга Меганская .

Нинішній склад групи «ВІА Гра»

До речі, рідний брат Костянтина і за сумісництвом чоловік Альбіни Джанабаєвої Валерій Меладзе в ексклюзивному відеоінтерв'ю «Навколо ТБ» зізнався, що шкодує про розпад золотого складу групи «ВІА Гра ». «ВІА Гра» - це проект назавжди. В основному за рахунок того багажу і тих пісень, які написав Костя. Чесно сказати, мені шалено прикро, що розвалився колишній склад «ВІА Гри». Костя написав такі пісні, які могли б співати і дорослі жінки. Дуже шкода, коли люди втомлюються від роботи в шоу-бізнесі. Це буває з різних причин - я ні в якому разі не ставлю це нікому в провину. Бувають різні обставини », - підкреслив артист.

Співпраця Валерія Меладзе і групи «ВІА Гра» почалося в 2003 році. Тоді вийшла їхня перша спільна пісня «Океан и три реки», яка увірвалася в усі музичні чарти. «Після виходу композиції багато жінок до мене підходили і говорили:« Ви такий серйозний співак, як ви можете співати з цими вертихвісткою ?! Вони ж весь час напівголі виступають, а ви такий солідний ... »Я якось пережив це все», - згадав виконавець в розмові з «Навколо ТБ».

Валерій Меладзе та золотий склад групи «ВІА Гра» (кадр з кліпу «Океан и три реки»)

Ексклюзивне відеоінтерв'ю «Навколо ТБ» з Валерієм Меладзе

Читайте також:

Валерій Меладзе зізнався, що шкодує про розпад золотого складу групи «ВІА Гра»

Учасниця "ВІА Гри" Анастасія Кожевникова підігріла чутки про те, що виходить заміж за гітариста групи

Стало відомо ім'я нової солістки «ВІА Гри»

«Після виходу композиції багато жінок до мене підходили і говорили:« Ви такий серйозний співак, як ви можете співати з цими вертихвісткою ?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.