Навигация
Реклама
Реклама

Альбіна Джанабаєва сильно змінилася після народження сина

(Казань, 13 січня, «Татар-інформ») (Казань, 13 січня, «Татар-інформ»). 2 липня 2014 року Альбіна Джанабаєва народила свого другого сина. Батьком дитини став Валерій Меладзе , Який зазнав щастя стати татом в 5-й раз. Валерій вирішив назвати сина Лукою. Це давнє грузинське ім'я, що має грецьке коріння. Чи означає "світлий, що світиться" або "народжений на світанку".

Відзначимо, що роману Валерія Меладзе та Альбіни Джанабаєвої майже 10 років. У 2004 році у пари народився спільна дитина - син Костя, якого назвали в честь брата Валерія . Від шлюбу з дружиною Іриною у Меладзе підростають троє дочок - Інга, Софія і Аріна.

Альбіна розповіла в інтерв'ю "7Д", що її життя круто змінилася після народження Луки. За її словами, все найцікавіше тільки починається. При цьому артистка стала рідше з'являтися на світських заходах, присвячуючи весь свій час сім'ї. У Новий рік, на відміну від інших зірок, Альбіна вирішила не працювати, а зустріти саму чарівну ніч в оточенні рідних і близьких.

У Новий рік, на відміну від інших зірок, Альбіна вирішила не працювати, а зустріти саму чарівну ніч в оточенні рідних і близьких

«Цей Новий рік ми зустріли вдома, в оточенні сім'ї, дітей та рідних. Ніякої роботи, гості, подарунки, справжня зелена ялинка. Все, як у моєму дитинстві, коли ми збиралися великою родиною в Волгограді у бабусі і дідуся і дуже шумно і весело святкували за величезним столом. Потім це пішло, були концерти, робота. В кінці року я зазвичай підводила підсумки, аналізувала, що вдалося зробити і чого досягти. В цьому році відчуття зовсім інше: я перебуваю в повній впевненості, що ось зараз все найцікавіше тільки починається », - поділилася зірка.

Волочкова вразила трансвеститів Таїланду своєї розтяжкою (фото)

Дружина Башарова відсвяткувала Новий рік з новим чоловіком (фото)

Більше цікавого в стрічці медіа сервер - додайте «Татар-інформ» в обрані джерела.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.