Навигация
Реклама
Реклама

Миша Романова офіційно підтвердила свій відхід з «ВІА Гри»

11:42, 26.03.2018

Минулого тижня деякі ЗМІ повідомили новина про зміни до групи « ВІА Гра ». Повідомлялося, що колектив покине одна з солісток. Сьогодні інформація отримала підтвердження: Миша Романова заявила в соцмережах, що через п'ять років йде з «ВІА Гри». Співачка пояснила, що зараз для неї в пріоритеті особисте життя. Хто займе місце Михайла, поки невідомо.

«Найголовніше покликання жінки - це любов. І часом вона потребує твердому рішенні. На деякий час артист в мені поступився жінці ... Тому я йду з групи, але залишаю в ній частинку своєї душі. Це були роки, наповнені чудовою музикою геніальної людини, обожнюваного продюсера Костянтина Меладзе. Спасибі Вам Костя, за цей шанс, за віру і підтримку, за прекрасні пісні, які зігрівають серця багатьох слухачів! Еріка і Настя, ми були командою, одним цілим, я буду дуже дуже сильно сумувати за вас! Ця сторінка з життя назавжди залишиться в моїй пам'яті ... »- написала Романова у своєму мікроблозі в Instagram (орфографія і пунктуація автора дана без зміни. - Прим. Ред.)

)

Миша Романова з колегами по групі - Анастасією Кожевнікова і Ерікою Герцег

Колега Михайла по групі Еріка Герцег також звернулася до неї в соцмережах. «М оя Дівчинка! Кожен раз, коли я буду виходити на сцену, ти будеш поруч в моєму серці! Шалено люблю і дуже сильно скучаю ... Ти завжди була кращою, залишаєшся такою і будеш завжди! Я поруч, моя Мічі! »- написала Герцег.

Миша Романова, Еріка Герцег і Анастасія Кожевникова

Нагадаємо, Міша Романова народилася влітку 1990 року в Херсоні. Її справжнє ім'я - Наталія Могеленец. У дитинстві вона важко переживала сварку батьків, і травма обернулася для неї проблемами з промовою: Міша Романова початку заїкатися. Коли вона стала ученицею музичної школи в Херсоні, то з подивом виявила закономірність: під час співу від заїкання не залишається і сліду. Так, в житті Міші Романової важливу роль зіграв вокал.

Ім'я користувача Міша Романова з'явився своєрідно: він складається з імені та прізвища двох чоловіків, в яких дівчина була колись закохана. Романова стала переможницею шоу Костянтина Меладзе « ХОЧУ V ВІА Гру »Поряд з Ерікою Герцег і Анастасією Кожевнікова . У складі колективу Миша виступала п'ять років.

У складі колективу Миша виступала п'ять років

Миша Романова

Читайте також:

Група «ВІА Гра» оголосила про розпад

Альбіна Джанабаєва зізналася, що їй важко було виступати в «ВІА Грі»

Ольга Романовська розкрила назву нової «ВІА Гри»

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.