Навигация
Реклама
Реклама

Любов і музика в апельсиновому світі - ISRAELI CULTURE

Всьому на світі люди прагнуть дати назву. Назва, визначення, ім'я - саме з цього все починається. Ми дивимося кіноафішу, вивчаємо театральний репертуар - і думаємо, чи варто на фільм або спектакль з такою назвою йти. Захоплює чи ні, інтригує - чи зовсім ніяк. Італійський драматург-еквілібрист, який прожив своє життя в солодкому полоні улюбленої іграшки - театру, дотепний Альдо Ніколаї завжди давав своїм п'єсами помітні, ефектні назви, знаючи таємні пружини людського інтересу. Його творіння - все! - інтригують і зачіпають самі глибинні струни наших душ. «Гамлет у гострому соусі», «Трохи ніжності», «Не П'ята, а Дев'ята» ...

«Гамлет у гострому соусі», «Трохи ніжності», «Не П'ята, а Дев'ята»

Ці гротескові, з акробатичній відвагою і гуманістичної сердечністю збудовані п'єси не претендують на філософію і демонстрацію всіх глибин програми оксфордського університету. Вони просто розважають, показують ексцентричні сторони життя досить ексцентричних людей, ведуть читача і глядача по ошатним декораціям елегантного бульвару. Такий театр, така драматургія теж потрібні. І блискучий віртуоз слів і положень, майстер діалогів, фантазер, великий графоман (а що тут поганого - всякий автор, відданий свого робочого столу, як храму, є графоман!) Альдо Ніколаї прожив 84 роки, написав 75 ​​п'єс і 50 монологів для театру. У 1997 році був удостоєний призу Союзу італійських авторів і видавців як найпопулярніший за кордоном італійський драматург. Режисери його охоче ставлять, публіка з цікавістю ходить на вистави за його пряним, ніби овіяних середземноморським бризом, ароматами кави і хорошими мелодіями п'єсами.

А п'єса «Не П'ята, а Дев'ята», вибудувана як драматичний, лаконічний анекдот, як естрадна мініатюра з хорошою музикою і ювелірно огранованими характерами, виглядає як посібник для романтиків і гротесковий памфлет для скептиків. Ця п'єса в Астраханському драматичному театрі отримала назву «Любов до гробу», дала дивовижний матеріал для якісних акторських робіт (у виставі зайняті зірки, хороші російські актори, справжні лідери астраханської сцени), пройшла з успіхів за багатьма сценам. Віолетта Власенко - королева каспійської сцени, а чудова толстовська Анна Каре і Ігор Вакулин, виступають партнерами Віолетти Власенко, чуйними і емоційними, як справжні італійці.

У декораціях, навідних на думки про апельсинових садах і таких знайомих нам пляжах, виникне симфонія про вампіризм (в переносному сенсі, зрозуміло) і силі безвілля. Про всеїдності егоцентризму. І - про любов. Хоча слово «любов» в цьому вирі циркових антраша і вибухових поривів виглядає і поводиться досить своєрідно.

Дивуватися і обурюватися подано!

Вистави відбудуться 21 березня - Бат-Ям, «Аудіторіум»; 22 березня - Рішон ле-Ціон, зал «Яд ле-Банимо»; 23марта -Хайфа, зал «Бейтейну»; 24 березня - Ашдод, зал «Дюна»; 26 - Петах-Тіква, зал «Шарет».

Замовлення квитків: - http://bestbravo.co.il/announce/54873

Інна Шейхатовіч

Ілюстрації - сцени з вистави «Любов до гробу» надані ТЕАТРОМ Артіль Астраханських Артистів. Фото: © Ната Попова - Geometria. ru

схоже

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.