Навигация
Реклама
Реклама

Тури в Олександрію

  1. Історія з географією
  2. Коротко про важливе


Колись символом Олександрії служив знаменитий маяк, який опинився в почесному списку семи Чудес світу. З тих пір багато води утекло з Нілу в Середземне море, а другий за величиною місто Єгипту, як і раніше притягує погляди мандрівників, які бажають доторкнутися до давньої історії та позасмагати на одному з відомих курортів країни. Для вибрали тури в Олександрію тут завжди знайдеться справа до душі, будь то дегустація кращих страв з морепродуктів в портових ресторанах або екскурсія по древнім катакомбах.

Історія з географією

Місто заснував Олександр Македонський в IV столітті до н.е. Названа його іменем, Олександрія була не тільки столицею птолемеевского Єгипту, але і важливим центром Середземномор'я в період до початку римського панування. Занепад міста почався в V столітті нової ери і Олександрія протягом багатьох століть переходила з рук в руки, але все одно залишалася на задвірках історії.
Місто почало відроджуватися при паші Мухаммеда-Алі, який побудував канал, який з'єднав Олександрію з Нілом. Сьогодні міські квартали простяглися по середземноморського узбережжя більш ніж на 30 кілометрів.

Коротко про важливе

  • Клімат в цій частині Єгипту істотно відрізняється від погодних умов на решті його території. Учасники турів в Олександрію можуть не побоюватися занадто сильну спеку. Температура повітря на тутешніх пляжах навіть у розпал літа не перевищує +32 градусів, а взимку вдень тут зазвичай на холодніше +18.
  • Два міжнародних олександрійських аеропорту приймають рейси з десятків міст світу. Прямого перельоту з Росії немає, але можна летіти до Каїра, а звідти дістатися до курорту на автобусі або внутрішнім авіарейсом. Час у дорозі становитиме 2,5 і півгодини відповідно.
  • Пляжі в Олександрії піщані, велика частина з них знаходиться в муніципальному віданні. Купатися з комфортом можна вже в кінці травня, а закінчується плавальний сезон на раніше середини осені.
  • На відміну від інших єгипетських курортів, готелі для учасників туру в Олександрію не завжди можуть запропонувати проживання за системою "все включено". Анімація також не входить в обов'язковий перелік послуг пляжних готелів. Зате сама атмосфера в місті більше нагадує європейську, а ціни на всі послуги і в готелі, і в місті значно нижче, ніж в Шармі або Хургаді.


Автор: ВОтпуск.ру
Дата публікації: 25.02.2015

фотографії

Популярні статті#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.