Навигация
Реклама
Реклама

Газета Дихання Землі - Олександрівський парк

Додано: 27 листопада 2013 / Коментарів: 0

У Засвіяжского районі, що в місті Ульяновську перебувати справжнісінький оазис прямо в межах міста з західним якістю сервісу. Багатьом відомо про те, що це місце відпочинку - парк «Олександрівський». Це громадський проект районної фірми і подарунок безцінному місту.

У п'ятнадцяти гектарах оберігається місцевості в Олександрівському парку є все важливе для зручного відпочинку у будь-який час року для навколишніх жителів і приїжджих до міста Ульяновськ. Влітку парк як би перетворюється на один неохватний пляж; з прекрасними водяними гірками, незліченними фонтанами, літніми кафетеріями і різноманітними дитячими майданчиками прямо на вулиці. До найбільш заключних теплих днів молоде покоління, в кінці кінців, катається по стежках саду на роликах або скейтах. В зиму для діяльного відпочинку на природі трудиться каток на гладі паркового водойми. Необхідно підкреслити те, що Олександрівський парк якраз перебувати в чудовому місці Ульяновська і ввечері відкриваються просто чарівні панорами, а так само унікальна конструкція освітлення доріжок і підсвічування фонтанів і статуй, стало бути, здійснює з паркової зони чудовий селище з урочистим гальванічним салютом.

У місці відпочинку трудиться комфортабельний готель з величезними конференц-залами, spa-центром, дивним басейном, солярієм і великий ресторан з доступними розцінками в меню для проведення вечірок, весільних торжеств, днів народжень та новорічних свят. Дуже хочеться підкреслити те, що безсумнівно важливо, по всьому периметру поставлені камери, працює постійний захист, а в літній час біля водойм чергують рятувальники. Було б погано, якби ми не відзначили те, що Олександрівський парк, м'яко кажучи, вважається найбільш розважальної і розважальної пам'яткою прекрасного міста Ульяновська.


Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі. Будь ласка увійдіть в свій аккаунт, або зареєструйтеся

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.