Навигация
Реклама
Реклама

Аліса в країні чудес

  1. Аліса в Країні чудес: Неймовірні пригоди починаються! Країна чудес - дивовижне місце, потрапити в...
  2. Все, як по-справжньому

Аліса в Країні чудес: Неймовірні пригоди починаються!

Країна чудес - дивовижне місце, потрапити в яке ви можете крізь кролячу нору, випивши зілля, яке зменшує ваш зріст Країна чудес - дивовижне місце, потрапити в яке ви можете крізь кролячу нору, випивши зілля, яке зменшує ваш зріст. І на цьому ваші пригоди тільки починаються!

Аліса в Країні чудес - захоплююча гра-ходілка, де учасникам разом з допитливою дівчинкою Алісою належить відправитися в Країну чудес. Ваша подорож почнеться зі входу в кролячу нору і закінчиться на березі річки, де Аліса прокинеться, зрозумівши, що все пригоди були дивним казковим сном.

Постарайтеся не сходити зі стежки!

Перед грою Аліса в країні чудес розкладіть на столі ігрове поле, вручите кожному гравцеві по кольоровий фішці, а також перетасуйте колоду карт і залиште поруч з ігровим полем. Учасники ходять по черзі, в свій хід активний гравець кидає кубик і пересувається на що випало число клітин. Від клітини, на якій зупинилася фішка гравця, залежить подальший розвиток подій:

- якщо гравець зупиняється на звичайній клітці - нічого не відбувається;

- якщо фішка учасника зупиняється на клітці з зображенням кубика - гравець може зробити ще один кидок і походити знову;

- опинившись на клітці з зеленим номером, гравець відразу переміщається на кілька клітин вперед, куди вказує зелена стрілка;

- зупинившись на клітці з червоним номером, гравець відразу переміщається на кілька клітин назад, куди вказує червона стрілка;

- опинившись на клітці з червоним хрестиком, учасник буде змушений пропустити наступний хід;

- якщо фішка учасника зупиняється на клітці з фіолетовим фоном - гравець тягне картку і виконує умову, вказане на карті.

Гра Аліса в Стані чудес підійде до кінця, коли фішка одного з учасників виявиться на фінішній клітці. При цьому, якщо гравець, який фінішував першим, починав хід першим або другим, то учасники після нього мають зробити ще по одному ходу, щоб завершити коло.

Все, як по-справжньому

Настільна гра Аліса в Країні чудес проведе вас усіма закутками однойменної книжки Льюїса Керролла: ви побуваєте в Кроликової норі, потрапите в море власних сліз, зіграєте в «Біг по колу», вип'єте дивну рідину і збільшився в зростанні, чи не знищивши будиночок Кролика. А ще вам належить познайомитися з Чеширським Котом, зустріти Куховарку і Герцогиню, зіграти в королівський крокет і відвідати Божевільне чаювання!

Купити гру Аліса в Країні чудес, а також інші ігри-ходилки ( скарби Флінта , Веселе подорож ) Від видавництва ненудні Ігри - значить зібратися з друзями і відправитися на пошуки захоплюючих пригод.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.