Навигация
Реклама
Реклама

Алла Пугачова отримала друге громадянство: з'явилися подробиці, Примадонна, Пугачова і Галкін, діти Пугачової, Кіпр, Оглядач

Легендарна російська співачка Алла Пугачова і її чоловік Максим Галкін, які обзавелися нерухомістю на острові Кіпр , Отримали кіпрське громадянство.

Адвокат Пугачової Семен Погосян, який оформляв угоду купівлі квартири в місті Лімасол, розповів, навіщо насправді Примадонна з молодим чоловіком обзавелися житлом в теплій країні. За його словами, покупка була здійснена ще в травні 2017 року. Метою придбання нерухомості є намір пари отримати громадянство Кіпру, пише "Комсомольська правда" .

Крім самих Галкіна і Пугачової, громадянами Кіпру стануть також і їхні діти: близнюки Гаррі і Ліза. Варто відзначити, що крім громадянства Пугачову залучили пільги, які надаються на Кіпрі для іноземних інвесторів, в тому числі і істотне зниження оподаткування.

Легендарна російська співачка Алла Пугачова і її чоловік Максим Галкін,   які обзавелися нерухомістю на острові Кіпр   , Отримали кіпрське громадянство

Алла Пугачова з сім'єю

"Це не того рівня люди, щоб просто мріяти про будинок на Кіпрі. Вони обзавелися тут нерухомістю виключно через громадянство, плюс через можливість відвідувати більше 150 країн без візи. І, звичайно ж, на Кіпрі передбачені великі пільги для інвесторів. У тому числі і по податках ", - зазначив Погосян.

Спеціаліст підтвердив інформацію про те, що Алла Пугачова і Максим Галкін вже отримали паспорти на Кіпрі.

"На Кіпрі з 2011 року існує програма: якщо ви інвестуєте в нерухомість від двох мільйонів євро, то ви маєте право претендувати на громадянство цієї країни. Разом з покупцем паспорта Кіпру отримують і його близькі - дружина, діти, батьки", - пояснив адвокат.

Погосян додав, що тепер і чотирирічні двійнята подружжя Гаррі і Ліза стали володарями кіпрських паспортів.

"Спочатку отримують громадянство батьки, а потім, через місяць-півтора, і діти. Цього разу Пугачова з Галкіним вже до мене не зверталися", - підсумував він.

Як повідомляв "Обозреватель", Примадонна російської естради Алла Пугачова зробила тривожну заяву про стан здоров'я . Вона зізналася своїм шанувальникам, що через солідного віку відчуває себе досить погано: її організм постійно "дає збої".

Як там справи у Насті з Потапом - читайте у нас в Instagram !

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.