Навигация
Реклама
Реклама

Розкрито таємниці великого майбутнього сім'ї Алли Пугачової

Про те, що чекає кожного представника зоряного сімейства, розповіла провісниця Саона, повідомляє Утро.ру . Відунка по картах таро дізналася, як протікає життя в будинку Пугачової, а також озвучила прогноз успіхів близьких артистки.

За словами Саона, Алла Борисівна сповнена сил і енергії, в 69 років вона відчуває себе на 35, її можна назвати абсолютно щасливою жінкою, реалізованої на 200%. В її шлюбі панує ідилія - ​​Максим Галскін став для неї ідеальним супутником життя, а відносини з дітьми дуже теплі і близькі.

У творчому плані Пугачова ще здивує країну, впевнена ведунья. Можливо, доведеться для досягнення мети подолати деякі перешкоди, але з цим вона впорається. До речі, в кар'єрі Галкіна Саона також бачить майбутній запаморочливий зліт.

Діти зоряної пари Ліза і Гаррі, впевнена таролог, стануть цікавими творчими людьми, їх чекає неминуча слава.,

Крістіна Орбакайте поки не планує кидати сцену, але на даний момент більше уваги приділяє родині. Такого успіху, як у матері, карти їй не обіцяють. Зате можливо народження четвертої дитини. А ось Микита Пресняков, найімовірніше, розлучиться зі своєю коханою через кілька років.

Раніше П'ятий канал публікував зворушливе привітання з днем ​​народження від дітей Алли Борисівни.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.