Навигация
Реклама
Реклама

Чим зайняти своє чадо на осінніх канікулах

Поки що батьки не замислюються над тим, що буде робити їх чадо починаючи з 23 жовтня. Всі ховаються за думка: "Часу багато, щось придумаємо". Але, як завжди, у більшості батьків нічого не придумується. Адже мало хто може на час шкільних канікул взяти відпустку і злітати з чадом в Єгипет, з'їздити в автобусний тур в Прагу або, на худий кінець, до Львова. Так що багатьом підростаючим світить цілий тиждень сидіти замкненими в квартирі з завбачливо перекритими газом-водою і запечатаними вікнами, а розважатися комп'ютером і телевізором. Перспектива, погодьтеся, не дуже весела. Ми вирішили з'ясувати, чи є альтернатива домашнього арешту дитини в міській квартирі на весь час осінніх канікул.

І В МІСТІ, І ПРИ СПРАВІ

Прохолодний жовтні багато батькам здасться не тим часом, коли дитину слід відправляти зі звичного і комфортного міста. У цій ситуації працюють тат і мам здорово виручило б щось на зразок денних шкільних таборів. У Головному управлінні освіти і науки КМДА нам розповіли, що на осінні канікули таких таборів в загальноосвітніх школах не влаштовують. У той же час, слід визнати, що працівники освіти не залишаються осторонь від проблеми. Під час канікул не припиняють працювати гуртки і секції, а в школах проводитимуться екскурсії по місту та організовано відвідування театрів, музеїв і т.д. І все-таки, вони допоможуть батькам лише частково. Адже екскурсія або заняття в гуртку займе чадо на пару годин, не більше. А дорослим працювати потрібно цілий день і всю тиждень. Тому думка про денному таборі знову не дає спокою. Було б дивно, якби така цілком затребувана послуга не була б представлена ​​в Києві. Проте, пропозицій виявилося не так і багато. "З дітьми метушні і відповідальності багато, та й не дуже вигідний це бізнес", - так висловилася в приватній розмові з автором одна з організаторів дитячого клубу.

Так, дитячий клуб "Наша експедиція" пропонує зайняти ваших нащадків в "Осінньому клубі" протягом усіх канікул кожен день з 9.00 до 20.00. Задоволення недешеве - 1600 грн. за весь термін. У програмі: екскурсія на 1-ю оборонну лінію Києва (заодно і на страусину ферму), поїздка в Переяслав-Хмельницький, майстер-класи з гончарного і вітражного майстерності, школа ролерів. Харчування - дворазове плюс полуденок. Клуб знаходиться на Оболоні в комплексі будівель з власної бойлерної, тому діти гарантовано не будуть мерзнути.

Клуб дитячої творчості "Ухтишка" обіцяє дітям і батькам "Ненудні канікули". При гарній погоді для хлопчиків буде організовано виїзний табір під Києвом. Крім звичних ігор передбачається, що пацани будуть осягати таїнства бойового гопака. Також плануються програми з денним перебуванням дитини. Для дітей 11-16 років будуть проводиться тижневі тренінги з розвитку пам'яті та мислення (350 грн, по 3 ч в день), а малюки 7-11 років на канікулах будуть створювати свій спектакль або газету під керівництвом професійних акторів, журналістів, діайнеров (500 грн, по 4 ч в день, в вартість входить "сокопауза", простіше кажучи - легкий перекус). Клуб працює в трьох місцях на Позняках, зокрема в ТЦ "Алладін" і "Піраміда".

Київський гольф Центр влаштовує для дітей осінній гольф-табір 25-29 жовтня. Кожен день вашої дитини будуть по два з половиною години навчати цієї престижної забаві. Крім гольфу в програму входять і всі традиційні для табору розваги - ігри, гуртки і т.д. Табір працює з 9.30 до 16.00. Прокат необхідної амуніції включений у вартість. Харчування є ланчі і легкі закуски. Обійдуться такі гольф-канікули недешево - у 2000 грн. Якщо надумаєте віддати чадо в такий табір, то возити його доведеться на Оболонь.


Клацніть по зображенню для збільшення

Прикріплений файл:

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.