Навигация
Реклама
Реклама

"Люди тут зовсім інші" - Роберт Аллен відвідав Казахстан

Фото - З відкритих джерел

За останні 30 років Роберт Аллен вчить людей, як досягти фінансової свободи і незалежності.

Про це він розповів на прес-конференції найбільшого бізнес-події в Центральній Азії Synergy Global Forum, передає Caravan.kz .

Роберт Аллен є одним з найвпливовіших інвестиційних консультантів. Автор трьох бестселерів, включаючи "Множинні джерела доходу", "Мільйонер за хвилину".

Спікер розповів, що навіть одна, але хороша угода часом зможе забезпечити вас до кінця днів. На прес-конференції Роберт Аллен розповів про ключові моменти, які допоможуть досягти багатства.

- Перший з них - бажання: ви повинні хотіти розбагатіти. Другий - віра: ви повинні вірити, що можете розбагатіти. Третій - самоповага: ви повинні всім серцем вірити, що заслуговуєте багатства. Якщо хоча б один з цих факторів «засмучений», ваша енергія розпорошується і стає неефективною, - розповідає він.

Також він наголосив на важливості пасивних доходів і додав, що важливо берегти кожен долар.

- Якщо ти не вважаєш свої гроші, у тебе їх ніколи не буде, - сказав Р. Аллен.

На прес-конференції пан Аллен зазначив, що просто закохався в Казахстан.

- Люди тут зовсім інші. Вони дуже добрі, у них м'яке серце, вони привітні. І я хочу допомогти їм розбагатіти, щоб вони стали самостійними, - додав він.

Але зазначив, що інвестиції в Казахстан його поки не цікавлять.

- У мене вже є три проекти, і я вважаю, що підприємець не повинен займатися більше, ніж трьома проектами. В успіху кожного з них я впевнений, я не беруся за ті проекти, в успіху яких є сумніви, - додав Роберт.

Прес-конференція пройшла в рамках Synergy Global Forum, який позиціонує себе як найбільша бізнес-подія в Центральній Азії. Крім Роберта Аллена, були заявлені і інші спікери: Гіл Петерс, Сергій Рязанський, Джордан Белфорт і ін.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.