Навигация
Реклама
Реклама

Частина застряглих в Болгарії туристів скоро вилетять до Москви

Частина російських туристів, які застрягли в болгарському Бургасі, повинні полетіти в Москву о 15:00 за місцевим часом (16:00 за московським часом), повідомляє Болгарське національне радіо з посиланням на слова міністра транспорту, інформаційних технологій і повідомлення Івайло Московський Частина російських туристів, які застрягли в болгарському Бургасі, повинні полетіти в Москву о 15:00 за місцевим часом (16:00 за московським часом), повідомляє Болгарське національне радіо з посиланням на слова міністра транспорту, інформаційних технологій і повідомлення Івайло Московський.

Авіакомпанія "Болгарія Ейр" погодилася виділити додатковий рейс для перевезення 180 чоловік в Москву, відзначає РБК . Коли в Росію зможуть вилетіти інші туристи, поки невідомо.

Читайте: Російські туристи застрягли в болгарському аеропорту .

Нагадаємо, кілька сотень росіян не можуть вилетіти з Бургаса до Москви і Петербурга з ранку 9 вересня по причині того, що авіаперевізник "Болгарія Ейр" і туроператор "Алма Тур» не домовся, хто з них несе транспортні витрати. За словами одного з туристів, їм не запропонували ні харчування, ні розміщення в готелі. Представник авіакомпанії в інтерв'ю РСН підтвердив, що турфірма не оплатила рейс. За його словами, "Альма Тур" обіцяла погасити заборгованість сьогодні.

За даними " Фонтанки ", В Бургасі очікують вильоту на батьківщину 160 росіян, а в Петербурзі на відпочинок не можуть вилетіти більше 120 туристів. Компанія" Альма Тур "організовує чартерні рейси з країн СНД в Болгарію і здійснює обслуговування літаків в аеропортах Бургаса і Варни. Розпорядженні мережу офісів в різних містах Болгарії і Росії.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.