Навигация
Реклама
Реклама

Кращі пам'ятки Алма-Ати 2019 (ФОТО)

 1. Кращі пам'ятки Алма-Ати 2019 (ФОТО) Алма-Ата є другою столицею Казахстану. Вона була побудована...
 2. Символи Алма-Ати
 3. Монумент Незалежності
 4. Палац Республіки
 5. Інші цікаві місця Алма-Ати
 6. Музеї Алма-Ати
 7. Куди сходити з дитиною в Алма-Аті
 8. Зимові пам'ятки в Алма-Аті і активний відпочинок
 9. Екологічний туризм в Алма-Аті
 10. Кращі пам'ятки Алма-Ати 2019 (ФОТО)
 11. Головні пам'ятки Алма-Ати
 12. Символи Алма-Ати
 13. Монумент Незалежності
 14. Палац Республіки
 15. Інші цікаві місця Алма-Ати
 16. Музеї Алма-Ати
 17. Куди сходити з дитиною в Алма-Аті
 18. Зимові пам'ятки в Алма-Аті і активний відпочинок
 19. Екологічний туризм в Алма-Аті
 20. Кращі пам'ятки Алма-Ати 2019 (ФОТО)
 21. Головні пам'ятки Алма-Ати
 22. Символи Алма-Ати
 23. Монумент Незалежності
 24. Палац Республіки
 25. Інші цікаві місця Алма-Ати
 26. Музеї Алма-Ати
 27. Куди сходити з дитиною в Алма-Аті
 28. Зимові пам'ятки в Алма-Аті і активний відпочинок
 29. Екологічний туризм в Алма-Аті

Кращі пам'ятки Алма-Ати 2019 (ФОТО)

Алма-Ата є другою столицею Казахстану. Вона була побудована за часів СРСР, тому пам'ятки Алма-Ати - це здебільшого радянська архітектура. Величезні парки з тінистими алеями, старий центр, метрополітен і безліч інших об'єктів, які будувалися до незалежності країни, і сьогодні представляють інтерес і несуть користь, як туристам, так і жителям міста. Не знаєте, що подивитися в Алма-Аті? Спеціально для Вас ми склали список популярних місць цього міста, куди включили найцікавіші пам'ятки.

Головні пам'ятки Алма-Ати

Фото і назви пам'яток Алма-Ати відрізняються незвичністю. Вражає своєю красою гора Кок-Тобе, назва якої перекладається з казахського, як «Зелений пагорб». Вона розташовується недалеко від міста, і на ній розміщена телевізійна вишка, яка є з-за такого розташування найвищою спорудою Алма-Ати.

Символи Алма-Ати

Скала Кок-Тобе і вишка - це головні символи другої столиці Казахстану . Щоб з вершини насолодитися чудовим видом, можна, піднявшись на оглядовий майданчик по канатній дорозі, що бере початок майже з центру міста. Всього за шість хвилин підйому ви побачите Алма-Ати з різних ракурсів. Піднявшись на скелю, відвідайте «Парк Кок-Тобе», де можна:

 • подивитися пам'ятник легендарному гурту «The Beatles»;

Пам'ятник групі «The Beatles» у парку «Кок-Тобе» Ken and Nyetta

 • кинути монетки в «Фонтан бажань»;
 • відпочити в кафе або ресторанчику, яких тут дуже багато;

Кафе на вулиці в Алма-Аті tjabeljan

 • відвідати скалодром;
 • побувати в галереї мистецтв.

Монумент Незалежності в Алма-Аті tjabeljan

Монумент Незалежності

Історичний розвиток Алма-Ати і країни в цілому символізує Монумент Незалежності, який піднімається на центральній площі. Він являє собою «золотого людини», що стоїть на крилатому Барсі і керуючого ім. Ця композиція символізує твердість волі і незламність влади.

Ця композиція символізує твердість волі і незламність влади

Телевежа Кок-Тобе в Алма-Аті Nomosb

Обов'язково подивіться це красиве відео про Алма-Аті!

Обов'язково подивіться це красиве відео про Алма-Аті

Палац Республіки

Крім телевежі Кок-Тобе, що видніється з усіх точок міста, серед культових споруд Алма-Ати можна відзначити Палац Республіки, здатний розмістити 3000 чоловік. Тут постійно проводять виставки і важливі конференції, а також збирають концерти світові зірки.

Тут постійно проводять виставки і важливі конференції, а також збирають концерти світові зірки

Палац Республіки в Алма-Аті tjabeljan

Інші цікаві місця Алма-Ати

Недалеко від Палацу Республіки розташовані такі відомі будівлі міста, як готель Казахстан і кінотеатр Арман. Перший заклад є візитною карткою не тільки Алма-Ати, а й усієї республіки, так як висотна 102-метрова будова часів СРСР - символ країни.

Перший заклад є візитною карткою не тільки Алма-Ати, а й усієї республіки, так як висотна 102-метрова будова часів СРСР - символ країни

Православний Свято-Вознесенський собор в Алма-Аті Stomac

Цікаве місце міста, що знаходиться в парку ім. 28 гвардійців-панфіловців - російський православний Свято-Вознесенський собор, який раніше називався Туркестанским кафедральним. Будівля зведена з дерева і за своєю красою не знає рівних в усьому світі. Екстер'єр собору вражає барвистістю, а особливо 5 незвичайних кольорових куполів з хрестами. Прекрасний і внутрішній інтер'єр споруди: рукописи на стінах, іконостас з розписом і інші культові декоративні елементи, які збереглися з початку 20 століття.

Офіційний сайт: http://cathedral.kz/ru

kz/ru

Центральна мечеть в Алма-Аті МаратД

В Алма-Аті головним культовим об'єктом є Центральна мечеть. Вона володіє незвичайним зовнішнім виглядом: споруда, виконана в білому кольорі, прикрашене блакитними куполами, які символізують гармонію і простоту. Двір мечеті облаштований затишним сквером з алеями, лавками і квітковими газонами, тому тут комфортно відпочивати. Сама споруда - одна з найбільш великих в республіці, вона здатна вмістити до 7000 чоловік.

Офіційний сайт: https://azan.kz/

kz/

Центральний Державний музей в Алма-Аті Tisoiso

Місто славиться Центральним Державним музеєм, що є найбільшим в Казахстані. Тут ви зможете побачити триста тисячну виставку експонатів спадщини республіки, представлену:

 • національним одягом;
 • юртою;
 • предметами кочових племен;

Предмети побуту - експонати музею в Алма-Аті Jean-Pierre Dalbéra

 • обладунками і зброєю воїнів;
 • вишитими виробами;
 • ювелірними прикрасами.

Офіційний сайт: http://csmrk.kz/index.php

Музеї Алма-Ати

Історію Алма-Ати можна вивчити і в музеї міста. Хоча він відкритий недавно, але в ньому вже зібрано чималу кількість історичних об'єктів: з часів Бронзового століття і до наших днів. Серед цікавих виставок виділяються:

 • Музей мистецтв з мистецькою галереєю робіт російських і казахських авторів;
 • Природний музей з виставкою, присвяченою флорі і фауні республіки;
 • Геологічний музей з унікальним зібранням корисних копалин.

Офіційний сайт: http://www.gmirk.kz/ru/

kz/ru/

Об'єкт археологічних розкопок в Алма-Аті m.prinke

У Казахстані під час розкопок було знайдено чимало важливих і цінних об'єктів, включаючи кістки найдавніших тварин, скам'янілості і зниклі мінерали. Все це сьогодні можна подивитися в музеях Алма-Ати, тому екскурсія по виставках буде пізнавальною і незабутньою.

Жирафи в зоопарку в Алма-Аті Aiganym Kairbekova

Куди сходити з дитиною в Алма-Аті

Цікаво відвідати зоопарк Алма-Ати. На його чималій площі знаходяться секції з різноманітними тваринами і акваріум. Багато з представлених видів є в Червону книгу. Для відпочинку в тиші на природі можна відвідати «Парк Першого Президента», територію прикрашає найбільший в місті фонтан.

Офіційний сайт: http://almatyzoo.kz/

Міський фонтан в Парку Першого Президента в Алма-Аті Andrey.moiseyev

Дітям і дорослим буде цікаво поспостерігати за яскравими цирковими виставами. У місті будівля цирку прикрашено гіперболічним куполом, зведеним у 1972 р і визнаним зразком цивільної архітектури. Ключовий номер на арені цирку - кінне виступ за участю Жайдарбека Кунгужінова. В основному артисти, які беруть участь у виступах, є гімнастами, еквілібристами, наїзниками, які нагороджені різними преміями і зайняли перші місця на багатьох фестивалях і конкурсах.

Офіційний сайт: https://circusalmaty.kz/

kz/

Зелений базар в Алма-Аті Spacekid

За пам'ятними подарунками можна відправитися на величезні колоритні ринки Алма-Ати. Одним з найбільш відвідуваних місць туристами є Зелений базар.

Зимові пам'ятки в Алма-Аті і активний відпочинок

Льодовий каток спортивного комплексу «Медео» в Алма-Аті Vmenkov

Цікаві фото пам'яток Алма-Ати представлені і в зимовий період. Так, обов'язково варто відвідати в цю пору року Найвище розташована спортивна споруда «Медео», що є найбільшим в світі. Воно знаходиться в однойменному урочищі Заилийского Алатау недалеко від Алма-Ати на висоті 1700 м над рівнем моря. У вільний час від змагань, а це з жовтня по квітень, туристам і алмаатінцам в комплексі «Медео» подобається кататися на ковзанах. На околицях міста є і гірськолижні курорти, де люблять проводити час лижники, сноубордисти, і лижні фрістайлери. До подібних улюблених місць належить:

 • Чимбулак - тут пропонуються траси для початківців і лижників з досвідом, а також тут є маршрути для швидкісного спуску. У літній період на гірськолижному курорті організовують табір для дітей, мотузковий парк та екскурсійні походи по горах;
 • Табаган - це спортивно-оздоровчий комплекс, що працює всесезонно, де в літній час можна кататися на гірських велосипедах, ковзанах, грати в теніс і волейбол, відвідувати сауни і масажні кабінети, а взимку тут лижний курорт;
 • Ак-Булак - функціонує протягом усього року. Тут можна покататися на лижах, сноуборді і снігоході.

Офіційний сайт: http://medeu.com.kz/

kz/

Пляж на березі озера Капчагай Torekhan Sarmanov

Екологічний туризм в Алма-Аті

Ознайомившись з усіма цікавими місцями, обов'язково зробіть фото пам'яток Алма-Ати. Тут люблять подорожувати екологічні туристи, оскільки поруч з Алмати проходять численні туристичні маршрути. Тим, кому подобається прогулюватися пішки, необхідно побувати в Ілі-Алатауського природному парку. Він має великі розміри і займає понад 200000 га. У заповіднику можна побачити більше 1000 різноманітних рослин, а кількість видів різних тварин перевершує 1500. Велика частина тварин і птахів, що населяють Ілі-Алатауського природний парк, знаходяться в Червоній книзі. Не меншою привабливістю володіє і Алматинский заповідник з пишною хвойної і листяної лісовою рослинністю.

Офіційний сайт: http://www.ile-alatau.kz/ru

Чудове місце для прогулянок - парк «Кольсайские озера». Назва цієї пам'ятки говорить про те, що на його території знаходяться красиві високогірні озера. Туристам надається можливість здійснювати підйом в гори і по шляху помилуватися численними унікальними і цікавими місцями. Також, популярні прогулянки на конях по передгірних районах.

Також, популярні прогулянки на конях по передгірних районах

Озеро Балхаш в Казахстані Юрій Іванків

Любителям спускатися по гірських водойм можна поїхати на річку Або. Вона починається в скелях Тянь-Шаню, впадаючи в озеро Балхаш. Тут же розташований і національний парк Алтин-Амель.

Всі пам'ятки в Алма-Аті вражають своєю красою і різноманітністю. У місті та його околицях ви зможете відмінно відпочити на свій смак і фінансовим можливостям. Побувавши в Алма-Аті, обов'язково відвідайте Астану! Ми підготували для вас огляд про кращі пам'ятки Астани , Щоб ви надихнулися на подальшу подорож по Казахстану.

Кращі пам'ятки Алма-Ати 2019 (ФОТО)

Алма-Ата є другою столицею Казахстану. Вона була побудована за часів СРСР, тому пам'ятки Алма-Ати - це здебільшого радянська архітектура. Величезні парки з тінистими алеями, старий центр, метрополітен і безліч інших об'єктів, які будувалися до незалежності країни, і сьогодні представляють інтерес і несуть користь, як туристам, так і жителям міста. Не знаєте, що подивитися в Алма-Аті? Спеціально для Вас ми склали список популярних місць цього міста, куди включили найцікавіші пам'ятки.

Головні пам'ятки Алма-Ати

Фото і назви пам'яток Алма-Ати відрізняються незвичністю. Вражає своєю красою гора Кок-Тобе, назва якої перекладається з казахського, як «Зелений пагорб». Вона розташовується недалеко від міста, і на ній розміщена телевізійна вишка, яка є з-за такого розташування найвищою спорудою Алма-Ати.

Символи Алма-Ати

Скала Кок-Тобе і вишка - це головні символи другої столиці Казахстану . Щоб з вершини насолодитися чудовим видом, можна, піднявшись на оглядовий майданчик по канатній дорозі, що бере початок майже з центру міста. Всього за шість хвилин підйому ви побачите Алма-Ати з різних ракурсів. Піднявшись на скелю, відвідайте «Парк Кок-Тобе», де можна:

 • подивитися пам'ятник легендарному гурту «The Beatles»;

Пам'ятник групі «The Beatles» у парку «Кок-Тобе» Ken and Nyetta

 • кинути монетки в «Фонтан бажань»;
 • відпочити в кафе або ресторанчику, яких тут дуже багато;

Кафе на вулиці в Алма-Аті tjabeljan

 • відвідати скалодром;
 • побувати в галереї мистецтв.

Монумент Незалежності в Алма-Аті tjabeljan

Монумент Незалежності

Історичний розвиток Алма-Ати і країни в цілому символізує Монумент Незалежності, який піднімається на центральній площі. Він являє собою «золотого людини», що стоїть на крилатому Барсі і керуючого ім. Ця композиція символізує твердість волі і незламність влади.

Ця композиція символізує твердість волі і незламність влади

Телевежа Кок-Тобе в Алма-Аті Nomosb

Обов'язково подивіться це красиве відео про Алма-Аті!

Обов'язково подивіться це красиве відео про Алма-Аті

Палац Республіки

Крім телевежі Кок-Тобе, що видніється з усіх точок міста, серед культових споруд Алма-Ати можна відзначити Палац Республіки, здатний розмістити 3000 чоловік. Тут постійно проводять виставки і важливі конференції, а також збирають концерти світові зірки.

Тут постійно проводять виставки і важливі конференції, а також збирають концерти світові зірки

Палац Республіки в Алма-Аті tjabeljan

Інші цікаві місця Алма-Ати

Недалеко від Палацу Республіки розташовані такі відомі будівлі міста, як готель Казахстан і кінотеатр Арман. Перший заклад є візитною карткою не тільки Алма-Ати, а й усієї республіки, так як висотна 102-метрова будова часів СРСР - символ країни.

Перший заклад є візитною карткою не тільки Алма-Ати, а й усієї республіки, так як висотна 102-метрова будова часів СРСР - символ країни

Православний Свято-Вознесенський собор в Алма-Аті Stomac

Цікаве місце міста, що знаходиться в парку ім. 28 гвардійців-панфіловців - російський православний Свято-Вознесенський собор, який раніше називався Туркестанским кафедральним. Будівля зведена з дерева і за своєю красою не знає рівних в усьому світі. Екстер'єр собору вражає барвистістю, а особливо 5 незвичайних кольорових куполів з хрестами. Прекрасний і внутрішній інтер'єр споруди: рукописи на стінах, іконостас з розписом і інші культові декоративні елементи, які збереглися з початку 20 століття.

Офіційний сайт: http://cathedral.kz/ru

kz/ru

Центральна мечеть в Алма-Аті МаратД

В Алма-Аті головним культовим об'єктом є Центральна мечеть. Вона володіє незвичайним зовнішнім виглядом: споруда, виконана в білому кольорі, прикрашене блакитними куполами, які символізують гармонію і простоту. Двір мечеті облаштований затишним сквером з алеями, лавками і квітковими газонами, тому тут комфортно відпочивати. Сама споруда - одна з найбільш великих в республіці, вона здатна вмістити до 7000 чоловік.

Офіційний сайт: https://azan.kz/

kz/

Центральний Державний музей в Алма-Аті Tisoiso

Місто славиться Центральним Державним музеєм, що є найбільшим в Казахстані. Тут ви зможете побачити триста тисячну виставку експонатів спадщини республіки, представлену:

 • національним одягом;
 • юртою;
 • предметами кочових племен;

Предмети побуту - експонати музею в Алма-Аті Jean-Pierre Dalbéra

 • обладунками і зброєю воїнів;
 • вишитими виробами;
 • ювелірними прикрасами.

Офіційний сайт: http://csmrk.kz/index.php

Музеї Алма-Ати

Історію Алма-Ати можна вивчити і в музеї міста. Хоча він відкритий недавно, але в ньому вже зібрано чималу кількість історичних об'єктів: з часів Бронзового століття і до наших днів. Серед цікавих виставок виділяються:

 • Музей мистецтв з мистецькою галереєю робіт російських і казахських авторів;
 • Природний музей з виставкою, присвяченою флорі і фауні республіки;
 • Геологічний музей з унікальним зібранням корисних копалин.

Офіційний сайт: http://www.gmirk.kz/ru/

kz/ru/

Об'єкт археологічних розкопок в Алма-Аті m.prinke

У Казахстані під час розкопок було знайдено чимало важливих і цінних об'єктів, включаючи кістки найдавніших тварин, скам'янілості і зниклі мінерали. Все це сьогодні можна подивитися в музеях Алма-Ати, тому екскурсія по виставках буде пізнавальною і незабутньою.

Жирафи в зоопарку в Алма-Аті Aiganym Kairbekova

Куди сходити з дитиною в Алма-Аті

Цікаво відвідати зоопарк Алма-Ати. На його чималій площі знаходяться секції з різноманітними тваринами і акваріум. Багато з представлених видів є в Червону книгу. Для відпочинку в тиші на природі можна відвідати «Парк Першого Президента», територію прикрашає найбільший в місті фонтан.

Офіційний сайт: http://almatyzoo.kz/

Міський фонтан в Парку Першого Президента в Алма-Аті Andrey.moiseyev

Дітям і дорослим буде цікаво поспостерігати за яскравими цирковими виставами. У місті будівля цирку прикрашено гіперболічним куполом, зведеним у 1972 р і визнаним зразком цивільної архітектури. Ключовий номер на арені цирку - кінне виступ за участю Жайдарбека Кунгужінова. В основному артисти, які беруть участь у виступах, є гімнастами, еквілібристами, наїзниками, які нагороджені різними преміями і зайняли перші місця на багатьох фестивалях і конкурсах.

Офіційний сайт: https://circusalmaty.kz/

kz/

Зелений базар в Алма-Аті Spacekid

За пам'ятними подарунками можна відправитися на величезні колоритні ринки Алма-Ати. Одним з найбільш відвідуваних місць туристами є Зелений базар.

Зимові пам'ятки в Алма-Аті і активний відпочинок

Льодовий каток спортивного комплексу «Медео» в Алма-Аті Vmenkov

Цікаві фото пам'яток Алма-Ати представлені і в зимовий період. Так, обов'язково варто відвідати в цю пору року Найвище розташована спортивна споруда «Медео», що є найбільшим в світі. Воно знаходиться в однойменному урочищі Заилийского Алатау недалеко від Алма-Ати на висоті 1700 м над рівнем моря. У вільний час від змагань, а це з жовтня по квітень, туристам і алмаатінцам в комплексі «Медео» подобається кататися на ковзанах. На околицях міста є і гірськолижні курорти, де люблять проводити час лижники, сноубордисти, і лижні фрістайлери. До подібних улюблених місць належить:

 • Чимбулак - тут пропонуються траси для початківців і лижників з досвідом, а також тут є маршрути для швидкісного спуску. У літній період на гірськолижному курорті організовують табір для дітей, мотузковий парк та екскурсійні походи по горах;
 • Табаган - це спортивно-оздоровчий комплекс, що працює всесезонно, де в літній час можна кататися на гірських велосипедах, ковзанах, грати в теніс і волейбол, відвідувати сауни і масажні кабінети, а взимку тут лижний курорт;
 • Ак-Булак - функціонує протягом усього року. Тут можна покататися на лижах, сноуборді і снігоході.

Офіційний сайт: http://medeu.com.kz/

kz/

Пляж на березі озера Капчагай Torekhan Sarmanov

Екологічний туризм в Алма-Аті

Ознайомившись з усіма цікавими місцями, обов'язково зробіть фото пам'яток Алма-Ати. Тут люблять подорожувати екологічні туристи, оскільки поруч з Алмати проходять численні туристичні маршрути. Тим, кому подобається прогулюватися пішки, необхідно побувати в Ілі-Алатауського природному парку. Він має великі розміри і займає понад 200000 га. У заповіднику можна побачити більше 1000 різноманітних рослин, а кількість видів різних тварин перевершує 1500. Велика частина тварин і птахів, що населяють Ілі-Алатауського природний парк, знаходяться в Червоній книзі. Не меншою привабливістю володіє і Алматинский заповідник з пишною хвойної і листяної лісовою рослинністю.

Офіційний сайт: http://www.ile-alatau.kz/ru

Чудове місце для прогулянок - парк «Кольсайские озера». Назва цієї пам'ятки говорить про те, що на його території знаходяться красиві високогірні озера. Туристам надається можливість здійснювати підйом в гори і по шляху помилуватися численними унікальними і цікавими місцями. Також, популярні прогулянки на конях по передгірних районах.

Також, популярні прогулянки на конях по передгірних районах

Озеро Балхаш в Казахстані Юрій Іванків

Любителям спускатися по гірських водойм можна поїхати на річку Або. Вона починається в скелях Тянь-Шаню, впадаючи в озеро Балхаш. Тут же розташований і національний парк Алтин-Амель.

Всі пам'ятки в Алма-Аті вражають своєю красою і різноманітністю. У місті та його околицях ви зможете відмінно відпочити на свій смак і фінансовим можливостям. Побувавши в Алма-Аті, обов'язково відвідайте Астану! Ми підготували для вас огляд про кращі пам'ятки Астани , Щоб ви надихнулися на подальшу подорож по Казахстану.

Кращі пам'ятки Алма-Ати 2019 (ФОТО)

Алма-Ата є другою столицею Казахстану. Вона була побудована за часів СРСР, тому пам'ятки Алма-Ати - це здебільшого радянська архітектура. Величезні парки з тінистими алеями, старий центр, метрополітен і безліч інших об'єктів, які будувалися до незалежності країни, і сьогодні представляють інтерес і несуть користь, як туристам, так і жителям міста. Не знаєте, що подивитися в Алма-Аті? Спеціально для Вас ми склали список популярних місць цього міста, куди включили найцікавіші пам'ятки.

Головні пам'ятки Алма-Ати

Фото і назви пам'яток Алма-Ати відрізняються незвичністю. Вражає своєю красою гора Кок-Тобе, назва якої перекладається з казахського, як «Зелений пагорб». Вона розташовується недалеко від міста, і на ній розміщена телевізійна вишка, яка є з-за такого розташування найвищою спорудою Алма-Ати.

Символи Алма-Ати

Скала Кок-Тобе і вишка - це головні символи другої столиці Казахстану . Щоб з вершини насолодитися чудовим видом, можна, піднявшись на оглядовий майданчик по канатній дорозі, що бере початок майже з центру міста. Всього за шість хвилин підйому ви побачите Алма-Ати з різних ракурсів. Піднявшись на скелю, відвідайте «Парк Кок-Тобе», де можна:

 • подивитися пам'ятник легендарному гурту «The Beatles»;

Пам'ятник групі «The Beatles» у парку «Кок-Тобе» Ken and Nyetta

 • кинути монетки в «Фонтан бажань»;
 • відпочити в кафе або ресторанчику, яких тут дуже багато;

Кафе на вулиці в Алма-Аті tjabeljan

 • відвідати скалодром;
 • побувати в галереї мистецтв.

Монумент Незалежності в Алма-Аті tjabeljan

Монумент Незалежності

Історичний розвиток Алма-Ати і країни в цілому символізує Монумент Незалежності, який піднімається на центральній площі. Він являє собою «золотого людини», що стоїть на крилатому Барсі і керуючого ім. Ця композиція символізує твердість волі і незламність влади.

Ця композиція символізує твердість волі і незламність влади

Телевежа Кок-Тобе в Алма-Аті Nomosb

Обов'язково подивіться це красиве відео про Алма-Аті!

Обов'язково подивіться це красиве відео про Алма-Аті

Палац Республіки

Крім телевежі Кок-Тобе, що видніється з усіх точок міста, серед культових споруд Алма-Ати можна відзначити Палац Республіки, здатний розмістити 3000 чоловік. Тут постійно проводять виставки і важливі конференції, а також збирають концерти світові зірки.

Тут постійно проводять виставки і важливі конференції, а також збирають концерти світові зірки

Палац Республіки в Алма-Аті tjabeljan

Інші цікаві місця Алма-Ати

Недалеко від Палацу Республіки розташовані такі відомі будівлі міста, як готель Казахстан і кінотеатр Арман. Перший заклад є візитною карткою не тільки Алма-Ати, а й усієї республіки, так як висотна 102-метрова будова часів СРСР - символ країни.

Перший заклад є візитною карткою не тільки Алма-Ати, а й усієї республіки, так як висотна 102-метрова будова часів СРСР - символ країни

Православний Свято-Вознесенський собор в Алма-Аті Stomac

Цікаве місце міста, що знаходиться в парку ім. 28 гвардійців-панфіловців - російський православний Свято-Вознесенський собор, який раніше називався Туркестанским кафедральним. Будівля зведена з дерева і за своєю красою не знає рівних в усьому світі. Екстер'єр собору вражає барвистістю, а особливо 5 незвичайних кольорових куполів з хрестами. Прекрасний і внутрішній інтер'єр споруди: рукописи на стінах, іконостас з розписом і інші культові декоративні елементи, які збереглися з початку 20 століття.

Офіційний сайт: http://cathedral.kz/ru

kz/ru

Центральна мечеть в Алма-Аті МаратД

В Алма-Аті головним культовим об'єктом є Центральна мечеть. Вона володіє незвичайним зовнішнім виглядом: споруда, виконана в білому кольорі, прикрашене блакитними куполами, які символізують гармонію і простоту. Двір мечеті облаштований затишним сквером з алеями, лавками і квітковими газонами, тому тут комфортно відпочивати. Сама споруда - одна з найбільш великих в республіці, вона здатна вмістити до 7000 чоловік.

Офіційний сайт: https://azan.kz/

kz/

Центральний Державний музей в Алма-Аті Tisoiso

Місто славиться Центральним Державним музеєм, що є найбільшим в Казахстані. Тут ви зможете побачити триста тисячну виставку експонатів спадщини республіки, представлену:

 • національним одягом;
 • юртою;
 • предметами кочових племен;

Предмети побуту - експонати музею в Алма-Аті Jean-Pierre Dalbéra

 • обладунками і зброєю воїнів;
 • вишитими виробами;
 • ювелірними прикрасами.

Офіційний сайт: http://csmrk.kz/index.php

Музеї Алма-Ати

Історію Алма-Ати можна вивчити і в музеї міста. Хоча він відкритий недавно, але в ньому вже зібрано чималу кількість історичних об'єктів: з часів Бронзового століття і до наших днів. Серед цікавих виставок виділяються:

 • Музей мистецтв з мистецькою галереєю робіт російських і казахських авторів;
 • Природний музей з виставкою, присвяченою флорі і фауні республіки;
 • Геологічний музей з унікальним зібранням корисних копалин.

Офіційний сайт: http://www.gmirk.kz/ru/

kz/ru/

Об'єкт археологічних розкопок в Алма-Аті m.prinke

У Казахстані під час розкопок було знайдено чимало важливих і цінних об'єктів, включаючи кістки найдавніших тварин, скам'янілості і зниклі мінерали. Все це сьогодні можна подивитися в музеях Алма-Ати, тому екскурсія по виставках буде пізнавальною і незабутньою.

Жирафи в зоопарку в Алма-Аті Aiganym Kairbekova

Куди сходити з дитиною в Алма-Аті

Цікаво відвідати зоопарк Алма-Ати. На його чималій площі знаходяться секції з різноманітними тваринами і акваріум. Багато з представлених видів є в Червону книгу. Для відпочинку в тиші на природі можна відвідати «Парк Першого Президента», територію прикрашає найбільший в місті фонтан.

Офіційний сайт: http://almatyzoo.kz/

Міський фонтан в Парку Першого Президента в Алма-Аті Andrey.moiseyev

Дітям і дорослим буде цікаво поспостерігати за яскравими цирковими виставами. У місті будівля цирку прикрашено гіперболічним куполом, зведеним у 1972 р і визнаним зразком цивільної архітектури. Ключовий номер на арені цирку - кінне виступ за участю Жайдарбека Кунгужінова. В основному артисти, які беруть участь у виступах, є гімнастами, еквілібристами, наїзниками, які нагороджені різними преміями і зайняли перші місця на багатьох фестивалях і конкурсах.

Офіційний сайт: https://circusalmaty.kz/

kz/

Зелений базар в Алма-Аті Spacekid

За пам'ятними подарунками можна відправитися на величезні колоритні ринки Алма-Ати. Одним з найбільш відвідуваних місць туристами є Зелений базар.

Зимові пам'ятки в Алма-Аті і активний відпочинок

Льодовий каток спортивного комплексу «Медео» в Алма-Аті Vmenkov

Цікаві фото пам'яток Алма-Ати представлені і в зимовий період. Так, обов'язково варто відвідати в цю пору року Найвище розташована спортивна споруда «Медео», що є найбільшим в світі. Воно знаходиться в однойменному урочищі Заилийского Алатау недалеко від Алма-Ати на висоті 1700 м над рівнем моря. У вільний час від змагань, а це з жовтня по квітень, туристам і алмаатінцам в комплексі «Медео» подобається кататися на ковзанах. На околицях міста є і гірськолижні курорти, де люблять проводити час лижники, сноубордисти, і лижні фрістайлери. До подібних улюблених місць належить:

 • Чимбулак - тут пропонуються траси для початківців і лижників з досвідом, а також тут є маршрути для швидкісного спуску. У літній період на гірськолижному курорті організовують табір для дітей, мотузковий парк та екскурсійні походи по горах;
 • Табаган - це спортивно-оздоровчий комплекс, що працює всесезонно, де в літній час можна кататися на гірських велосипедах, ковзанах, грати в теніс і волейбол, відвідувати сауни і масажні кабінети, а взимку тут лижний курорт;
 • Ак-Булак - функціонує протягом усього року. Тут можна покататися на лижах, сноуборді і снігоході.

Офіційний сайт: http://medeu.com.kz/

kz/

Пляж на березі озера Капчагай Torekhan Sarmanov

Екологічний туризм в Алма-Аті

Ознайомившись з усіма цікавими місцями, обов'язково зробіть фото пам'яток Алма-Ати. Тут люблять подорожувати екологічні туристи, оскільки поруч з Алмати проходять численні туристичні маршрути. Тим, кому подобається прогулюватися пішки, необхідно побувати в Ілі-Алатауського природному парку. Він має великі розміри і займає понад 200000 га. У заповіднику можна побачити більше 1000 різноманітних рослин, а кількість видів різних тварин перевершує 1500. Велика частина тварин і птахів, що населяють Ілі-Алатауського природний парк, знаходяться в Червоній книзі. Не меншою привабливістю володіє і Алматинский заповідник з пишною хвойної і листяної лісовою рослинністю.

Офіційний сайт: http://www.ile-alatau.kz/ru

Чудове місце для прогулянок - парк «Кольсайские озера». Назва цієї пам'ятки говорить про те, що на його території знаходяться красиві високогірні озера. Туристам надається можливість здійснювати підйом в гори і по шляху помилуватися численними унікальними і цікавими місцями. Також, популярні прогулянки на конях по передгірних районах.

Також, популярні прогулянки на конях по передгірних районах

Озеро Балхаш в Казахстані Юрій Іванків

Любителям спускатися по гірських водойм можна поїхати на річку Або. Вона починається в скелях Тянь-Шаню, впадаючи в озеро Балхаш. Тут же розташований і національний парк Алтин-Амель.

Всі пам'ятки в Алма-Аті вражають своєю красою і різноманітністю. У місті та його околицях ви зможете відмінно відпочити на свій смак і фінансовим можливостям. Побувавши в Алма-Аті, обов'язково відвідайте Астану! Ми підготували для вас огляд про кращі пам'ятки Астани , Щоб ви надихнулися на подальшу подорож по Казахстану.

Не знаєте, що подивитися в Алма-Аті?
Не знаєте, що подивитися в Алма-Аті?
Не знаєте, що подивитися в Алма-Аті?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.