Навигация
Реклама
Реклама

NEWSru.com :: 500 росіян не можуть вилетіти з аеропортів Болгарії. Прилітають загрожують ті ж проблеми

Близько 500 осіб чекають вильоту з болгарських аеропортів Бургас і Варна станом на ранок неділі
Незважаючи на те, що напередодні Ростуризм сподівався вирішити конфлікт до понеділка, тепер точних термінів не називається
Раніше Ростуризм повідомляв з посиланням на консульство РФ у Варні, що авіарейси затримані через фінансові суперечки туроператора і перевізника.
За словами Сарішвілі, очікується, що туристи зможуть полетіти тільки завтра, і то в разі, якщо переговори між болгарськими авіалініями і туроператором "Алма тур" увінчаються успіхом

Близько 500 осіб чекають вильоту з болгарських аеропортів Бургас і Варна станом на ранок неділі, повідомив РІА Новини" спеціальний представник Ростуризму в Болгарії Григорій Сарішвілі. Незважаючи на те, що напередодні Ростуризм сподівався вирішити конфлікт до понеділка, тепер точних термінів не називається. Більш того, заручниками конфлікту можуть стати і туристи, яким належить прилетіти в Болгарію по лінії туроператора "Алма тур".

"Станом на сьогоднішній ранок вильотів очікують понад 500 чоловік. В суботу Болгарію покинули 260 туристів рейсами болгарських авіаліній і якась кількість самостійно придбали квитки і полетіли рейсами інших авіакомпаній. Як повідомляє "Маяк" , Кілька десятків російських туристів, в основному, жінки і діти, які більше доби провели в аеропорту курортного Бургаса, прилетіли в Москву на літаку прем'єр-міністра Болгарії.

Раніше Ростуризм повідомляв з посиланням на консульство РФ у Варні, що авіарейси затримані через фінансові суперечки туроператора і перевізника. В результаті в п'ятницю не змогли вилетіти з Болгарії юолее 600 осіб - пасажири чотирьох рейсів.

За словами Сарішвілі, очікується, що туристи зможуть полетіти тільки завтра, і то в разі, якщо переговори між болгарськими авіалініями і туроператором "Алма тур" увінчаються успіхом. "Переговори поки йдуть. Ми дуже сподіваємося, що конфлікт між двома болгарськими компаніями буде дозволено", - сказав він.

За його словами, ситуацію погіршує те, що в понеділок мають відбутися чергові рейси, зафрахтовані "Алма тур". Крім того, буде потрібно не менше трьох рейсів, щоб вивезти всіх туристів, які зараз знаходяться в аеропортах.

Відзначимо, що в Ростуризму проблем російського "Алма туру" не визнають. Прес-секретар Ростуризму Олег Мосеев заявив "Маяку": "Вина за те, що сталося повністю лежить на болгарській стороні. Російський" Алма тур "не мав боргів перед Bulgaria Air (також як і інші оператори, які відправляли туристів на цих бортах). Проблема виникла в внаслідок якогось фінансового колапсу болгарської компанії "Алма тур". Тому не випадково прем'єр-міністр сприяв відправці російських туристів на своєму борту, тому що вони відчувають свою провину і намагаються її швидше загладити.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.