Навигация
Реклама
Реклама

Вагітна Алсу з сім'єю полетіла народжувати в Ізраїль

(Казань, 1 серпня, «Татар-інформ»)

(Казань, 1 серпня, «Татар-інформ»). Про те, що Алсу вагітна в третій раз, стало відомо навесні цього року. Зараз співачка знаходиться на 7-му місяці вагітності. Її майбутня дитина з'явиться на світ вже цієї осені.

Алсу вже вибрала місце і пологовий будинок, в якому буде народжувати. Свій вибір подружжя зупинили на престижній клініці Іхілов, яка знаходиться в Тель-Авіві.

зараз артистка разом з сім'єю полетіла до Ізраїлю готуватися до пологів - сімейство зупинилося в розкішному готелі на березі Середземного моря. До слова, на обітованій землі з'явилася на світло і її друга дочка Міккель. Раз на тиждень приходить на прийом в клініку - місяць передпологовій підготовки, УЗД, аналізи, консультації обходяться їй приблизно в 1,5 тисячі доларів.

" Алсу не в перший раз вибрала наш медичний центр, адже він вважається одним з кращих в Ізраїлі. Для неї буде приготовлена ​​окрема двокімнатна віп-палата з можливістю відвідування близькими. Сам процес пологів і подальше дводенне перебування в клініці обійдуться сім'ї зірки в 12 тисяч доларів. У неї буде своя медсестра-помічниця, яка може на її прохання зробити масаж або провести заняття йогою ", - цитує співробітницю клініки Катерину Starhit.

У неї буде своя медсестра-помічниця, яка може на її прохання зробити масаж або провести заняття йогою , - цитує співробітницю клініки Катерину Starhit

Після пологів мама сама вибирає спільне або роздільне перебування з дитиною. В меню п'ятиразове харчування, в яке включені всі вітаміни для відновлення сил породіллі. Немовляті ставлять всі необхідні щеплення, проводять аналізи, видають документи. Всі послуги в пологовому будинку будуть варто для сім'ї Алсу трохи більше одного мільйона рублів.

Наталя Рудова опублікувала відверте фото з відпочинку (фото)

Куркова розкрила подробиці роману з Чадовим (фото)

Більше цікавого в стрічці медіа сервер - додайте «Татар-інформ» в обрані джерела.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.