Навигация
Реклама
Реклама

мета-ам-Зеє: блоги, думки, відгуки і новини

Схоже, що багато (і я в тому числі) саме звідси почали свої поїздки в Австрію. Причин тому, швидше за все, кілька. Відразу дві (насправді три, але про це пізніше) зони катання, невисока цінова планка і короткий трансфер. Ну і назва, як то кажуть, «на слуху».
Для початку цілком вистачить. Пізніше, правда, з'ясовується, що не тільки для початку. Ми тут були вже раз п'ять - жили і в Шутдорф, і в самому Цель ам Зее, і в Капруне. І жодного разу не шкодували про те, що знову приїхали саме сюди.
Схоже, що багато (і я в тому числі) саме звідси почали свої поїздки в Австрію george Стрічка автора 6771 madname Стрічка автора 3504 madname Стрічка автора 2335

Частина 2. Зробити це резюме універсальним і об'єктивним досить складно, оскільки ми з дружиною дуже любимо Австрію, а до життєвих труднощів і маленьким недоліків ставимося поблажливо. Перший висновок - два тижні на порядок краще, ніж одна, оскільки відчуваєш незалежність від погоди, і немає цього переслідує відчуття, що за один день треба встигнути об'їхати всі. Тому для нас краще два тижні в двох зірках, ніж одна в чотирьох. По-друге, Капрун маленьке і досить затишне місце. Ідеальна база для відпрацювання карвінгу. Напевно, було б забавно як-небудь приїхати сюди в травні-червні. Але в високий сезон ми сюди вже не поїдемо.

Tony A. Стрічка автора

518

Частина 1. А все-таки шкода, що йде це найперше відчуття дива. Коли все в перший раз - причесані зелені галявини Зальцбурга, вибілені стіни іграшкових будиночків, темне дерево дахів і балконів. Коли ще в аеропорту ніс лоскоче ні з чим не порівнянний запах гірського снігу, доносімий вітром. Коли не можеш спати, слухаючи перший раз в ночі бурчання ратраков на невидимих ​​схилах, а вдень очі розбігаються при вигляді пересічних підйомників і трас.

1-4 квітня був представником SKI.RU на міжнародних скі-тестах в Цель-ам-Зеє (Австрія). А заодно віддувався один за всю Росію. Тести проводяться щорічно в різних місцях в Австрії з 2002 р, ідея зародилася ще раніше. За даними www.worldskitest.com в 2007 р результати були опубліковані в 14 європейських країнах, їх побачило близько 20 млн. Читачів.

В кінці минулого сезону було багато розмов про те, куди поїхати в цьому році. Начебто, йшлося про Kaprun'е. Але з наближенням зими в голові все частіше спливає приказка, що старий друг - краще нових двох. І відчуття, що в минулому році, десь ми не "докаталися" - адже можна було ще з'їхати ось так, а там стрибнути по-іншому, а по цій трасі ми спустилися всього-то раз і т.д. Коротше, Schmittenhohe кличе і не хоче відпускати. Так що, де ми опинимося в цьому році, - ще подивимося.

Reports Стрічка автора

тисяча тридцять три

Місце дуже гарне, катання "камерне" - просто, але зі смаком. Цієї зими було дуже мало снігу всюди, але на трасах там снігу вистачало, за всім спостерігали.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.