Навигация
Реклама
Реклама

Нерухомість в США

Нерухомість в США - мрія кожного третього жителя нашої країни

Нерухомість в США - мрія кожного третього жителя нашої країни. Втім, багатьох приваблює не стільки наявність житла тут, а імміграція в цю державу. Наші фахівці вже більше 7-ми років успішно допомагають емігрувати з України і ряду країн СНД в Сполучені Штати Америки за різними програмами. Детальніше про це тут .

Більшість успішних інвесторів стверджують, що саме в Штатах найвигідніше купувати різні об'єкти, оскільки ця країна відрізняється високою стабільністю, щорічно залучаючи інвесторів, емігрантів з усього світу.

Документи, які Вам слід мати при покупці й оформленні нерухомості в США залежать від багатьох факторів і нюансів, детальний перелік ми можемо вислати Вам на пошту за запитом.

Ціни на житло в США відносно невисокі (залежить від Штату та багатьох інших умов) і об'єкти завжди мають окупність для інвестора як на перепродажі нерухомості, так і на його здачі в оренду.

Так само варто враховувати, з якою метою Ви бажаєте купити в США житло - для інвестування, заощадження своїх коштів, подальшої імміграції сюди або ж для чогось іншого.

Перш ніж прийняти рішення про придбання майна в Сполучених Штатах, необхідно не тільки вибрати і знайти підходящий об'єкт і оцінити його, а й загалом розуміти всі переваги та особливості, які очікують Вас на шляху інвестування в американську нерухомість.

Отже, наші фахівці на підставі власного досвіду роботи склали список основних плюсів, мінусів і особливостей нерухомості в США і їх покупки.

1. Важливо пам'ятати: на відміну від багатьох інших країн, наявність прав володіння на нерухомість в США не дає Вам права на Вид на Проживання або особливі привілеї. Але тим не менш наявність нерухомості дає переваги при оформленні візи в Сполучені Штати.

Плюс до цього якщо Ви будете подавати заяву на отримання ВНЖ в Америці за іншою імміграційної програми, то наявність житла буде служити значним доказом Вашого фінансового благополуччя і дасть в цьому випадку особливі привілеї.

2. Придбати нерухомість в цій країні можна декількома способами - як офіційно оформивши її на себе, так і через фіскально-прозоре юридична особа, через корпорацію або через траст. Кожен із способів має свій ряд плюсів і мінусів в плані оподаткування житла і його зміст. Детальніше про це ми розповідаємо на наших консультаціях .

3. Найчастіше майно в США набувають саме з метою інвестування - оскільки для емігрантів і підприємців існує багато способів здійснити свої цілі і без покупки нерухомості, а ось інвестори зацікавлені в привабливому американському ринку нерухомості.

Так само рекомендуємо ознайомитися з нашим розділом імміграція в США де є докладна корисна інформація з цього приводу в залежності від того, який вид імміграції Вас цікавить.

Детальніше про процес покупки і оформлення нерухомості в США, ми розповідаємо на наших регулярних консультаціях в офісі, в телефонному режимі, а так само в ознайомлювальних турах в США кожні кілька місяців.

Так само рекомендуємо дивитися наш актуальний блог , А так само підписатися на наше співтовариство в Facebook . Все змінюється, з Home-Hotel - на краще!

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.