Навигация
Реклама
Реклама

О. про відкриття Америки коротко

ВІДКРИТТЯ АМЕРИКИ.
Відкриття Америки перетворилося в дуже багатозначний символ, тому що воно і стало символом дуже в прямому сенсі глобальних змін. Ойкумена після відкриття Христофора Колумба (1451-1506) переформатувалася, так що з плоского великого острова реально перетворилася в кулястий глобус. Англосакс норовлять додати, що Колумб відкрив лише Південну Америку, а північну де відкрив Кабот (теж італієць, але під Британським прапором). Колумб дійсно почав з того, що відкрив Багамські і Антильські острови, але частина берегової Центральної Америки Колумб-таки теж відкрив, а центральна Америка, строго кажучи, розташована в Північній Америці. Так що до Колумбу не підкопаєшся. Це був дуже завзятий і ентузіастічний мореплавець і до своєї Америці, яку він називав Індією, він ходив чотири рази.
Геополітично пошук Індій був обумовлений появою і піднесенням Османської імперії та Московського царства, так що європейським торговцям довелося шукати обхідні трафики в Індію і Китай.
3 серпня 1492 Колумб вийшов з Палосской гавані (Андалусія) на трьох невеликих кораблях «Санта-Марія», «Пінта» і «Нінья», з особистим складом 120 (за іншими даними - 87) осіб. Першим побачив американську землю матрос «Пінта» Родріго де Тріана 12 жовтня 1492 року. Першою американської землею Колумба був острів Сан-Сальвадор. Довгий час Сан-Сальвадором вважався острів Уотлінг. Але після обробки старих карт комп'ютером, виявилося, що «першою американською землею» був острів Самана.
Друга експедиція Христофора Колумба (1493 - 1496 рр.) Відбувалася флотилією з 17 судів. Під час неї Колумб відкрив острови Домініка, Гавделупа, 20 Малих Антильських островів, Гаїті, південно-східний і південний берега Куби, острова Хувентуд і Ямайку.
У третій експедиції (1498-99) відкрив Тринідад, гирло західного рукава річки Оріноко, підходив до півострова Арая, відкрив острів Маргарита ..
У четвертий раз Колумб, вирушивши в подорож на чотирьох судах (1502-04), Колумб зустрів У затоки Гондурасу представників древньої цивілізації майя (відомої своєю писемністю, математичної та астрономічної системам), і потім відкрив ще 2000 кілометрів континентальної Америки до затоки Ураба.
Але, на жаль, ще до Колумба і Кабота Америку в вигляді острова Лабрадор в кінці Х століття відкрили вікінги Бьярні Херьюлфсон і Лейф Ерікссон. Існують і інші гіпотези попадання в древню Америку англійців, китайців і японців. Але всі ці гіпотези, рівно як і відкриття Америки Колумбом, є псевдонауковими, так як Америку відкрили стародавні жителі Сибіру, ​​які давним-давно заселили обидві Америки в особі алеутів, ескімосів і індіанців, геном американських індіанців при цьому повністю збігся з геномом населення гірського Алтаю , так що справа навіть не в Алясці, а ще на багато раніше Америку заселили наші російські тунгуси.


рецензії

Шановний Андрію! Я розумію, що на Прозер автори пишуть все, що хочуть. І все ж не можу не запитати - на якого читача націлений даний матеріал? Тільки не подумайте, що я заперечую Ваше право його написати і опублікувати, але все ж?
Колумб відкрив Америку. І що тут нового?
Вікінги були Сівши. Америці раніше? І це доведено.
Хочу поділитися з Вами приголомшливим фактом - Волга впадає в Каспійське море. Порадите мені теж написати про це детальніше?
З повагою,
Курильський 18.03.2012 21:57 Заявити про порушення Так, до речі, з Волгою, що впадає вКАспійское море теж все так просто.
http://www.proza.ru/2011/06/21/321 У стьатье за ​​посиланням описується "Другий (2) пардокс". У кратце: Кама - не їсти приплив Волги, а навпаки мейнстрімними русло, глпавная артерія. Тобто, волга впадає в Каму і стало бути в Каспійське море впадає Кама.
Андрій Козлов Кослоп 19.03.2012 9:55 Заявити про порушення Волга бере початок на Валдайській височині (на висоті 229 м), впадає в Каспійське море. Устя лежить на 28 м нижче рівня моря. Загальне падіння - 256 м. Волга - найбільша в світі річка внутрішнього стоку, тобто не впадає в світовий океан.
Річкова система басейну Волги включає 151 тис. Водотоків (річки, струмки і тимчасові водотоки) загальною протяжністю 574 тис. Км. Волга приймає близько 200 приток. Ліві притоки численніші і багатоводніше правих. Після Камишина значних приток немає.
Басейн Волги займає близько 1/3 Європейської території Росії і простягається від Валдайської і Середньоруської височин на заході до Уралу на сході. Основна, яка живить частину водозбірної площі Волги, від витоку до міст Нижнього Новгорода і Казані, розташована в лісовій зоні, середня частина басейну до міст Самари і Саратова - в лісостеповій зоні, нижня частина - в степовій зоні до Волгограда, а південніше - в напівпустельною зоні . Волгу прийнято ділити на 3 частини: верхня Волга - від витоку до гирла Оки, середня Волга - від впадіння Оки до гирла Ками і нижня Волга - від впадіння Ками до гирла.
Курильський 19.03.2012 12:55 Заявити про порушення Тяжекло з вами. Відкрийте в атлласе карту Поволжзья. і ви самі побачите, що куди впавдает. Кама НЕ Є приплив ВОЛГИ. Кама - НЕ приплив. А Верхня Волга впадає в Мейнстрівную річку, яка в верхів'ях має назву кама, а після впадання в неї Верзней Волдгі називаается Волги. Цей неправильно. Все одно, щоб кого-то звали Петром, а після 20 років перейменували в честь його молодшого брата Сергієм.
Андрій Козлов Кослоп 20.03.2012 11:27 Заявити про порушення Це зі мною важко? Дивно чути таке від поборювача азбучних істин і руйнівника шкільної географії.
Викладіть свою точку зору зазработчікам географічних довідників, а я із задоволення послухаю вашу бесіду.
До речі, Берингову протоку дійсно існує, або він теж став жертвою мейнстриму Тихого океану, який насправді і є Берингове протокою?
Або тут підступи Північного Льодовитого океану? До речі, його теж не існує. Так вважає досить велика група географів. Ви до неї не примикають, або обмежуєтеся Волгою в нижній течії?
Але ви так і не відповіли на моє запитання - на якого читача націлений публікується вами матеріал?
На п'ятикласників, мета яких - приколюватися над вчителями?
Курильський 24.03.2012 21:18 Заявити про порушення І все ж не можу не запитати - на якого читача націлений даний матеріал?
Тільки не подумайте, що я заперечую Ваше право його написати і опублікувати, але все ж?
І що тут нового?
Америці раніше?
Порадите мені теж написати про це детальніше?
До речі, Берингову протоку дійсно існує, або він теж став жертвою мейнстриму Тихого океану, який насправді і є Берингове протокою?
Або тут підступи Північного Льодовитого океану?
Ви до неї не примикають, або обмежуєтеся Волгою в нижній течії?
Але ви так і не відповіли на моє запитання - на якого читача націлений публікується вами матеріал?
На п'ятикласників, мета яких - приколюватися над вчителями?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.