Навигация
Реклама
Реклама

Перу

 1. Географія Перу
 2. держава
 3. Мова
 4. релігія
 5. Валюта
 6. Історія Перу
 7. Популярні пам'ятки
 8. Туризм в Перу
 9. Популярні готелі
 10. Віза
 11. Години роботи установ
 12. Медицина
 13. Безпека
 14. екстрені телефони
 15. Фото і відео зйомка
 16. Питання та відгуки про Перу

Корисні дані для туристів про Перу, містах і курортах країни. А так же інформація про населення, валюті Перу, кухні, особливості візових і митних обмежень Перу.

Географія Перу

Республіка Перу - держава в Південній Америці. Межує з Еквадором, Колумбією, Бразилією, Болівією і Чилі. Омивається Тихим океаном.

У межах країни із заходу на схід виділяються три великих природних області: Коста - прибережна пустеля, Сьєрра - високогір'я Анд і Сельва - східні схили Анд і прилеглі рівнини басейну Амазонки. Перуанські Анди, що досягають 320 км в ширину, займають більше третини площі країни. Десять вершин піднімаються вище 6100 м, а найвища з них - Уаскаран - досягає 6768 м. На кордоні Перу і Болівії, на позначці 3812 м над рівнем моря, знаходиться високогірне озеро Тітікака; це найбільше з високогірних озер має площу 8446 кв. км, 59% його акваторії знаходиться на території Перу.


держава

Державний устрій

Президентська республіка. Глава держави і уряду - президент. Законодавча влада належить однопалатному конгресу. Виконавча влада знаходиться в руках президента і прем'єр-міністрів.

Мова

Державна мова: іспанська, кечуа і аймара.

Англійська мова розуміють тільки в містах, хороших готелях, магазинах.

релігія

90% населення - католики.

Валюта

Міжнародна назва: PEN

1 сіль дорівнює 100 сентимо. В обігу знаходяться банкноти номіналом в 10, 20, 50, 100 сіль, монети в 0.10, 0.20, 0.50, 1, 2, 5 сіль. У столиці та в районах розкопок можлива оплата доларами і кредитними картами основних світових систем (у великих магазинах і готелях), в провінції це неможливо.

Валюту можна обміняти в обмінних пунктах, аеропорту, банках. Не рекомендується проводити обмін на вулиці (багато шахраїв).

Історія Перу

Історія Перу йде в глибину століть. Могутня цивілізація інків залишила тут безліч пам'ятників своєї культури - залишки грандіозних храмів і палаців, мережа чудових доріг, водопроводів і ін. З 1532 року в країні панували іспанці, вивізши більшу частину багатств инкской імперії. Лише в 1821 році Перу завоювала незалежність.
Популярні пам'ятки

Всі пам'ятки Перу
 1. Корисні дані для туристів про Перу, містах і курортах країни

  геогліфи Наски

 2. Кафедральний собор Ліми

 3. Монастир Санта-Каталіна

 4. музей інків

 5. Кафедральний собор Арекипи

 6. озеро Тітікака

 7. Військово-історичний музей

 8. Музей мистецтв Ліми


Туризм в Перу

Де зупинитися

Перу - країна, яка відрізняється різноманітністю місць для розміщення відпочиваючих: це і розкішні готелі світового класу в сучасних висотках, і історичні готелі, які розміщуються в монастирях XVI століття, недорогі сімейні готелі і сільські будиночки, розташовані у знаменитих тропічних лісів. Крім того, в країні є і цілком звичні для туристів готелі. Окремо в Перу розвивається спектр готелів бізнес-класу.

У Перу немає офіційної класифікації готелів. Державна класифікація оцінки «зірковості» готелів означає, що частина готелів в міру надання додаткових послуг мають статус вище за інших. Наприклад, наявність ресторану, ліфта і басейну впливають на зірковість готелю набагато більше, ніж суб'єктивна оцінка рівня сервісу, комфорту або обробки номерів.

П'ятизіркових готелів в країні мало, велика їх частина розташована в Лімі, Куско, Арекіпа і Трухільо, а також на великих курортах.

Загальний рівень готельної бази Перу високий і відповідає світовим стандартам, навіть тризіркові готелі відрізняються просторими номерами і пристойним харчуванням. Кондиціонери в номерах готелів не вище трьох зірок зустрічаються вкрай рідко. Практично у всіх готелях є сейфи. У найрозкішніших готелях сейфи розташовані прямо в номерах. До послуг відпочиваючих - ситний сніданок, і наявність душа.

Традиційно самим бюджетним варіантом розміщення в Перу є хостели, які працюють тут цілодобово. Сніданок у вартість не включений і пропонується тільки за додаткову плату. Ті, хто вважає за краще домашній затишок і домашню кухню, можуть розташуватися в готелях типу "поусади" - невеликі сімейні готелі, по типу європейських Bed & Breakfast. Особливим видом розміщення в Перу є тамбо, проживання в яких - це мінімальний комфорт і певний ризик. У країні розташована величезна кількість екологічних готелів, більшість з яких розміщується в мальовничих місцях, а деяка частина - в джунглях.


Відпочинок в Перу за найкращою ціною

Пошук і порівняння цін по всіх провідних світових систем бронювання. Знайдіть для себе кращу ціну і заощаджуйте до 80% від вартості туристичних послуг!


Популярні готелі
чайові

Чайові (приблизно 10% від вартості) в барах, ресторанах, перукарнях, готелях вже включені в рахунок. Водіям таксі чайові давати не обов'язково - зазвичай вартість поїздки узгоджується заздалегідь. Місцевим гідам зазвичай залишають чайові з розрахунку US $ 3-5 в день.

Віза

Режим в'їзду полегшений. Як отримати візу в Перу

Години роботи установ

Банки працюють в будні з 9 до 17 год, в суботу - з 9 до 13 год (влітку графік роботи може змінюватися). Багато банків в провінції мають індивідуальний графік роботи.

Магазини працюють зазвичай в будні з 9 до 13 год і з 15-16 до 20 годин. Деякі супермаркети у столиці працюють без обіду до 21-22 год, багато - цілодобово. У провінції графік роботи магазинів індивідуальний.

Медицина

Рекомендована щеплення проти жовтої лихоманки в разі відвідування області Сельви і районів з висотою нижче 2300 метрів над рівнем моря. Рекомендується профілактика проти малярії. При поїздці в Сельву існує ризик зараження гепатитом B і D, а також на жовту лихоманку. Також присутні природні вогнища поширення тифу і сказу.

Слід пити тільки бутильовану воду і пастеризоване молоко, уникати покупки продуктів харчування на вулицях і в дешевих закладах.

Безпека

Найбільша проблема при подорожі в Перу - злодійство. Не рекомендується мати при собі великі суми грошей, не слід залишати без нагляду одяг і особисті речі, також рекомендується утримуватися від відвідування районів трущоб. Не варто залишати гроші та прикраси в номері (готелі не несуть відповідальності за збереження речей в номерах) - для цих цілей призначені спеціальні сейфи у адміністратора готелю.

Також певну проблему представляє жебрацтво на вулицях і нав'язливе бажання місцевих жителів постійно щось продати туристу. Ні в якому разі не слід піддаватися на такі "вмовляння" і вступати в торги - навколо негайно збереться натовп інших "продавців", вирватися з якої буде вже набагато складніше.

екстрені телефони

Служба порятунку і надзвичайні служби - 105.
Поліція - 714-313 (Ліма).

Фото і відео зйомка

Не рекомендується фотографувати індіанців і їх дітей без попереднього дозволу. Міські жителі зазвичай безкоштовно фотографуватися не бажають і вимагають по 1 солю за кожен знімок.

Питання та відгуки про Перу


Задати питання добавть відгук

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.