Навигация
Реклама
Реклама

Ані Лорак показала доньку і фото в купальнику

Співачка полетіла відпочивати в Домініканську Республіку. У відпустці артистка не тільки прекрасно проводила час, а й викладала в мікроблозі цікаві знімки. Співачка полетіла відпочивати в Домініканську Республіку

Ані Лорак в Домінікані. Фото: Instagram.com/anilorak.

Ось уже кілька днів Ані Лорак ніжиться під безхмарним небом Домініканської Республіки . Взагалі, для Ані це традиція - їхати в розпал зими кудись в літо. А тепер, коли у артистки підростає маленька Софія, поїздка на море увійшла в обов'язкову програму.

Лорак проживає в п'ятизірковому готелі курорту Пунта-Кана, розташованого на березі Карибського моря. Разом зі своєю донькою вони кожен день бувають на пляжі, купаються в басейні з морською водою біля готелю і відвідують місцеві визначні пам'ятки. 3-річна Соня виявилася напрочуд допитливою дитиною, тому їй подобаються абсолютно всі нові враження, які дарує їй зоряна мама.

Сама ж Ані в перервах між пляжним відпочинком викладає в Мережу свої фотографії з відпочинку. Спочатку на її сторінці з'явилася фотографія з дочкою і підписом: «Моя найулюбленіша дівчинка. Трохи ніжності в кінці дня », а потім - знімок в білому купальнику, правда, вже без коментарів. Проте фотографія викликала чималий ажіотаж у шанувальників, які прийшли до спільної думки, що фігурі Ані Лорак могла б позаздрити будь-яка дівчина.


До речі, до того, як поїхати в Домінікану, Лорак провела кілька днів у Сочі, куди, за чутками, її запросив Григорій Лепс.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.