Навигация
Реклама
Реклама

Чоловік Ані Лорак показав 6-річну дочку на відпочинок

Мурат обожнює свою маленьку принцесу і з задоволенням викладає нові фото в Інстаграм. Мурат обожнює свою маленьку принцесу і з задоволенням викладає нові фото в Інстаграм

Джерело: instagram @anilorak

Зараз чоловік і дочка Ані Лорак знаходяться в Туреччині, відпочивають, розважаються і чекають маму, у якої дуже щільний концертний графік. Сонечка стрімко дорослішає і стає все більше схожа на Кароліну, хоча емоційний зв'язок з татом у дівчинки особлива. Мурат проводить з малятком багато часу і на всіх спільних фото видно, що їм дуже добре разом.

Джерело: instagram @muratnalca

Селфі Мурата і Соні з розмальованим аквагримом личком викликало повне захоплення передплатників. Цей знімок був зроблений на території п'ятизіркового готелю Rixos Premium Tekirova, розташованого на березі Середземного моря неподалік від Анталії. Схоже, ця парочка весело проводить час на дитячому майданчику при готелі.

Джерело: instagram @muratnalca

На другому фото, тато і дочка сидять, схоже, в салоні літака (або автобуса), дівчинка довірливо притулилася голівкою до його руці і дивиться в камеру смартфона. Фоловери, як завжди, відзначили, що Соня дуже підросла, а ось на кого більше схожа - думки розійшлися: «Боже яка Соник красива росте 😍куколка 👧🏻❤️», «ГАРНА ЯК @anilorak КАРОЛІНА❤», «Схожа на маму. .тільки темненька »,« Міні Кароліша😄😍😍😍😘 »,« капееец, ось вона Каро похожааа, але очі татові по-любому. дуже мілие.❤😻😻😻 »

Джерело: instagram @anilorak

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ані Лорак зворушливо привітала доньку з днем народження

Сонечку в червні виповнилося 6 років, однак батьки вирішили в цьому році дівчинку в школу ще не відправляти. В інтерв'ю одному з популярних видань Ані Лорак пояснила, що вони з чоловіком вважають - ще рано забирати у дочки дитинство. Хоч малятко успішно проходить всі тести, але її поки більше цікавлять ляльки і хочеться тільки любові, ласки і більше уваги. Ані Лорак так само розповіла, що радилася з психологом, перш ніж прийняти остаточне рішення і отримавши відповідь, що «психіка дитини остаточно дозріває дл школи лише до семи років», залишила Соню в садку ще на рік.

Ані Лорак так само розповіла, що радилася з психологом, перш ніж прийняти остаточне рішення і отримавши відповідь, що «психіка дитини остаточно дозріває дл школи лише до семи років», залишила Соню в садку ще на рік

Джерело: instagram @muratnalca

При цьому дівчинка досить розвинена - він знає 4 мови: російська, англійська, українська, турецька, завдяки сестрі Мурата Розі, яка часто до них приїжджає.

І садок дочка відвідує. І в гуртки ходить, займається малюванням, фігурним катанням, тенісом, сценічною мовою, танцями - в школі «Тодес» їй дуже подобається.

І в гуртки ходить, займається малюванням, фігурним катанням, тенісом, сценічною мовою, танцями - в школі «Тодес» їй дуже подобається

Джерело: instagram @anilorak

Нагадаємо, 38-річна Ані Лорак одружена з бізнесменом з Туреччини Муратом Налчаджиоглу з 2009 року. Заради коханої Мурат переїхав в Україну і до сих пір часто супроводжує її під час гастролей і виступів. Восени 2010 року стало відомо, що Ані Лорак вагітна і чекає дівчинку, яка і з'явилася на світ в призначений термін, 9 червня 2011 року. Софійка - перший і поки єдиний дитина для обох подружжя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Святковий танець: Маша Єфросиніна весело привітала сина з днем народження
Як українські зірки привітали з Днем Незалежності

Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Редактор: Ірина Сігал

Сподобалася стаття? Оцініть:

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.