Навигация
Реклама
Реклама

Фізичні магазини - пріоритет рітейлерів - Ділові новини АН BFS

У 2017 році бренди продовжили відкривати нові магазини в різних містах світу

У 2017 році бренди продовжили відкривати нові магазини в різних містах світу. Це означає, що фізичні магазини займають центральне місце в багатоканальних стратегіях рітейлерів і стають важливими для успіху рітейлера на міжнародних ринках.

Згідно з даними останнього дослідження CBRE How Global Business of Retail , В 123 містах відкрився як мінімум один новий глобальний бренд, а з числа брендів, які вийшли на нові ринки, 41% розширили свою присутність в більш ніж одному місті.

Серед брендів свою присутність в Європі, на Близькому Сході і в Африці розширюють, перш за все, мережі кафе і ресторанів і модні бренди середнього класу, наприклад, Arket, Reserved та Tim Hortons.

У Глобальному масштабі, кафе і ресторанні бренди стали основною рушійною силою розширення для рітейлерів у 2017 році: на їх частку припало 25% нових учасників ринку, що на 17% більше, ніж в 2016 році. Активність на ринку послуг громадського харчування обумовлена ​​?? еволюцією моделі поведінки споживачів і перевагою, яку покупці віддають шопінгу, поєднаному з розвагами. Ця обставина стала ключовим фактором розширення, оскільки орендодавці продовжують диверсифікувати свій портфель орендарів, додаючи в нього бренди, які пропонують покупцям можливості відпочинку і розваг.

Гонконг в черговий раз зайняв перше місце в якості самого популярного у рітейлерів напрямки: у 2017 році тут відкрилося 86 брендів. За Гонконгом йде Дубай (59 нових брендів), який в той же час зайняв бажане перше місце в якості найважливішого для більшості (62%) світових брендів на ринку. Дубай також залишається важливим майданчиком для глобальних роздрібних і споживчих брендів, які освоюють ринки Близького Сходу.

Незважаючи на невизначеність, пов'язану з рішенням Великобританії вийти зі складу ЄС, країна посіла третє місце: в 2017 році свої перші магазини в ній відкрили 54 бренди. Лондон зміцнив свою привабливість для глобальних роздрібних брендів і привернув 49 нових рітейлерів, ставши найпопулярнішим містом в Європі і четвертим серед 20 найбільших міст світу для нових брендів. Так, в минулому році в Лондоні відкрили свої магазини два великих рітейлера - Canada Goose і Sonos. Найбільша кількість (33) нових магазинів в Лондоні довелося на частку ресторанних і ексклюзивних брендів.

Тайбей (52) і Токіо (46) посіли третє і п'яте місце відповідно замкнувши п'ятірку найпривабливіших для рітейлерів міст світу.

Україна в рейтингу нових брендів розділила 15-е місце з Францією і Таїландом із загальною кількістю - 30. Київ залишається важливим напрямком для міжнародних брендів в довгостроковій перспективі. Рітейлери, які вже представлені на ринку столиці, відчули зростання роздрібного товарообігу в 2017 році на 9,7% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. У зв'язку з поліпшенням торговельних показників, існуючі гравці почали активно розширювати свої мережі, впроваджуючи на ринок нові бренди. В результаті в 2017 році в Києві з'явилася значна кількість нових міжнародних брендів (35), залишивши позаду такі міста, як Шанхай, Ченду, Мадрид, Дюссельдорф, Абу-Дабі і Пномпень.

Київ зайняв 4-е місце серед європейських столиць і 14 місце в світі за кількістю нових брендів в 2017 році. Варто відзначити, що більшість міжнародних брендів були представлені на ринку місцевими ритейлерами за франчайзинговими угодами. Підвищення міжнародної діяльності також підтримувалася наявністю торгових площ. У той час як ТРЦ Ocean Plaza, який знаходиться в центральній частині Києва, продовжував залучати велику кількість нових брендів, ТРЦ Lavina Mall, відкритий в 2016 році, також залучав нових учасників ринку і зіграв ключову роль у формуванні пулу нових брендів.

Додайте джерело АН BFS в обране Google Новини . Що далі? Буде цікавіше!

Активність на ринку послуг громадського харчування обумовлена ​​?
Що далі?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.