Навигация
Реклама
Реклама

Авіаперевезення вантажів в Анадир

Доставка вантажу в Анадир

Наша компанія рада запропонувати вам послуги авіаперевезення вантажів в Анадир . Ми займаємося повним супроводом вашого вантажу з моменту отримання до Наша компанія рада запропонувати вам послуги   авіаперевезення вантажів в Анадир моменту передачі кінцевого одержувача. Також наша компанія надає послуги з складування, пакування, доставки вантажу від дверей до дверей.

Налагоджена система перевезення вантажів, як крок до успішності вашого бізнесу.

Все, ті, хто стикався з вантажними перевезеннями, знають, що необхідно враховувати багато нюансів і мати налагоджену систему роботи з авіаперевізниками. Ми працюємо з вантажами вже протягом солідного терміну і гарантуємо, що ваш вантаж буде доставлений вчасно і без втрат. Зв'язавшись з нашим менеджером і уточнивши деталі відправки, для вашого вантажу підберуть найближчий рейс і розрахують маршрут подальшої доставки.

Гнучка система тарифів і можливість оформлення страховки.

Ми пропонуємо наші послуги за вигідними цінами. Доставка вантажу в Анадир розраховується від 280 руб / кг. Також ми пропонуємо послуги зі страхування вашого вантажу. Така страховка дозволяє захистити майнові інтереси для власника вантажу, що перевозиться. Покрити витрати в разі непередбаченої ситуації. При настанні страхового випадку, вам буде відшкодована грошова компенсація. Вантаж страхується від пошкодження, крадіжки, від позаштатної ситуації, пов'язаної з викраденням транспортного судна, на борту якого провозиться вантаж. Страховики оцінюють вантаж і можливі ризики і підбирають оптимальний вид страхового продукту.

Зручність сервісу по відстеженню та оформлення вантажів.

Ми раді запропонувати вам високоякісний сервіс. З нами авіадоставка в Анадир пройде за налагодженою схемою. Ви зможете відстежити ваш вантаж протягом усього часу з моменту прийняття нами на доставку.

Наші логісти допоможуть вирішити виникаючі питання в ході оформлення та відправки вантажу. Допоможуть пройти ветеринарний контроль або інший вид контролю, який залежить від перевезення. Ми готові взяти всі турботи і забезпечити вантажні перевезення в Анадир на постійній основі (для клієнтів, яким ця послуга необхідна з певною періодичністю) і також надаємо разові послуги.

Ми працюємо з вантажами будь-якої дозволеної класифікації. Це і тварини, і перевезення ліків, продуктів харчування, цінні і особливо тендітні вантажі, а також небезпечні вантажі.

Довіряючи професійного сервісу по авіаперевезення і доставці вантажів, ви можете будь впевнені, що весь товар дійде до одержувача в термін і в цілості. Нам довіряють великі відправки і також ми працюємо з замовниками, яким необхідно доставити невелику партію товару. Для нас кожен клієнт це індивідуальний підхід і особлива увага. Довіряйте супровід ваших вантажів професіоналам!

Довіряйте супровід ваших вантажів професіоналам

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.