Навигация
Реклама
Реклама

Чим дійсно можна замінити Evernote

Вчора пообговорювати цю тему і мені в пошті Ільдар порадив одну програму, яка не тільки вміє нормально імпортувати замітки з Evernote, але і по стилю роботи і можливостям цей Evernote дуже нагадує, так що перейти на неї - справа нехитра.

Я поставив цю програму, успішно імпортував всі 2000 моїх заміток, потім десь півдня працював з нею - і зрозумів, що так, це реально хороший альтернативний варіант Evernote.

Програма китайська, називається WizNote - ось її офіційний сайт (англійською). Офіційного російського інтерфейсу там поки немає (але є англійська), проте є неофіційна русифікація, якій займається zubek79 , За що йому велике спасибі. Російську версію можна взяти ось тут . Вона є і під Win, Mac, Linux, і під мобільні платформи iOS і Android. В інших платформах можна використовувати браузерну версію.

Також є кліпери під різні браузери.

Тепер про те, як перенести базу Evernote. У правому верхньому куті є кнопка з меню. Там "Файл - Імпорт Evernote". Далі програмою потрібно вказати, де лежить база Evernote з розширенням exb. Чи не файл експорту, а саме сама база. Її потрібно шукати ось за такою адресою: C: UsersUser NameAppDataLocalEvernoteEvernoteDatabases

Ну і після цього WizNote починає імпорт, який може йти досить довго, якщо база велика. У мене ця програма без проблем перенесла всі замітки. Чи не впоралася вона тільки з зашифрованими нотатками, ну воно і зрозуміло.

Виглядає це все ось так - дуже схоже на Evernote. І начебто цілком нормально працює.

І начебто цілком нормально працює

Ось обмеження безкоштовної версії і те, що вони пропонують за 120 юанів на рік (це приблизно 1100 рублів).

Ось обмеження безкоштовної версії і те, що вони пропонують за 120 юанів на рік (це приблизно 1100 рублів)

Так що якщо вирішили зіскочити з Evernote через їх нової фінансової політики і вам, як і мені, категорично не подобається MS OneNote - welcome.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.