Навигация
Реклама
Реклама

Дитячий садок в Андоррі на гірськолижному курорті

  1. Дитячий садок в Андоррі. Відгуки.

Чи є дитячий сад в Андоррі на гірськолижному курорті? У кожному секторі Грандваліра знаходиться дитячий сад, де ви можете залишити дитину на час вашого катання під наглядом інструктора з гірських лиж. Детальніше розповім вам про дитячий садок в Корталс. Піднявшись на Фунікамп з містечка Енкамп, вийшовши з приміщення підйомника і повернувши направо ви побачите будівлю, яке включає в себе гірськолижну школу (2 поверх), прокат спорядження (1 поверх) і дитячий сад (0 поверх). У дитячому садку будуть раді бачити дітей від 3 до 6 років.

Дитячий садок в Андоррі вдає із себе велике приміщення, умовно розділене, на зони: роздягальня, 2 ігрові зони, їдальня, і окреме приміщення з туалетними кімнатами. Сад обладнаний іграшками з магазину Imaginarium , Є телевізор для перегляду мультфільмів, є книги, дитині запропонують помалювати, можуть запропонувати зробити підробки своїми руками.

В саду пригостять какао і цукерками, завжди в наявності є питна вода.
У садку працюють не менше 2-х інструкторів і один з них російськомовний. Протягом дня діти з інструктором виходять кататися на лижах, 1 або 2 рази до обіду і така ж кількість раз в другій половині дня. Катаються дітки на навчальному схилі. Якщо дитина ще не стоїть на лижах, то інструктор буде займатися з ним індивідуально близько 30 хвилин, якщо дитина вже освоїв гальмування на лижах і не боїться підніматися на підйомнику бугеля, то заняття швидше за все будуть проводитися в групі з іншими дітками і тривалість його складе 60 -90 хвилин.
Для того, щоб ваша дитина могла відвідувати заняття на лижах йому необхідна наступна екіпірування:
- г / л черевики
- лижі (ПАЛКИ НЕ ТРЕБА!)
- шолом
- г / л маска або окуляри
- г / л костюм
- рукавички (непромокальні)

Дитячий садок в Андоррі має досить тепле приміщення, діти там можуть перебувати в термобілизна або колготках + майка з довгим рукавом. Хтось бігає в шкарпетках, зручніше брати взуття для перевзування, оптимально сланці «crocs».

Хтось бігає в шкарпетках, зручніше брати взуття для перевзування, оптимально сланці «crocs»

Дитячий сад великий і обмежень по кількості прийнятих дітей не існує. При необхідності збільшується кількість інструкторів, які працюють з дітьми.
Існує кілька видів програм знаходження дитини в дитячому саду:
- півдня до обіду (з 9 до 13 годин)
- півдня після обіду (з 14 до 17 годин)
- цілий день
- обід (з 13 до 14 годин), в сезон 2014-2015 коштував 10 євро
- програма «Imaginarium», оплачується відразу пакетом за кілька днів і включає в себе обід.

Ви можете вибрати і сплатити будь-який відповідний вам варіант. Оплатити можна в гірськолижній школі, яка знаходиться на 2 поверсі. Якщо ви хочете, щоб ваша дитина максимально швидко освоїв катання на гірських лижах, рекомендуємо скласти час перебування дитини на схилі таким чином, щоб крім перебування в саду у нього б були ще й індивідуальні уроки з інструктором .

Дитячий садок в Андоррі. Відгуки.

Примітка:
Дітям старше 6 років зазвичай в дитячому садку вже нудно, але якщо вас влаштовують запропоновані умови, то адміністрація піде вам на зустріч і вашої дитини візьмуть в дитячий сад.
Діти віком до 3 років. Зазвичай в цьому віці дитина ще мала для катання на лижах. Якщо дитина самостійно проситься в туалет, обходиться без памперсів, легко залишається в незнайоме для нього місці (без істерики і плачу), то таку дитину теж візьмуть в сад. В іншому випадку є варіант знайти дитині індивідуальну няньку або віддати в ясла в іншому регіоні.
А ваша дитина відвідувала дитячий сад в гірськолижній Андоррі? Які у вас залишилися враження про перебування його в гірськолижному саду?

Чи є дитячий сад в Андоррі на гірськолижному курорті?
А ваша дитина відвідувала дитячий сад в гірськолижній Андоррі?
Які у вас залишилися враження про перебування його в гірськолижному саду?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.