Навигация
Реклама
Реклама

Душа нерухомості Андорри. Aquel espacio vital que nos acoge ...

Це люди не тільки тіла, а й душі, це так само вірно, як і той факт, що не завжди мотивує нас тільки самі матеріальні цінності, але самі людські, більш духовні, більш соціальні, несушей альтруїзм, щедрість, розуміння, доброту

Це люди не тільки тіла, а й душі, це так само вірно, як і той факт, що не завжди мотивує нас тільки самі матеріальні цінності, але самі людські, більш духовні, більш соціальні, несушей альтруїзм, щедрість, розуміння, доброту.

Зрозуміло, що крім фізичних або інтелектуальних зусиль ми додаємо в наші проекти деяку душу і всі пов'язані з нею процеси отримують, в результаті, несподіваний результат великих масштабів.

Будинок, це життєво важливий простір, яке кожен день вітає всіх нас, бабусь і дідусів, батьків, дітей, братів, друзів і навіть домашніх тварин, він стає визначальним фактором, коли мова йде про прийняття деяких з найбільш важливих рішень в нашому житті і тому заслуговує все наше увагу.

Як в Андоррі, так і на найближчих територіях, в останні роки помічається зростаюча соціальна заклопотаність з приводу збільшення орендних цін, ймовірно вище купівельної спроможності громадян, які ще не отримали вигоду від оголошеного економічного відновлення. Збільшення попиту, недолік пропозиції і громадяни, стурбовані святим «фактором дому». Така ситуація вимагає реакції, і в зв'язку з цим влада Андорри активізували законодавчу реформу, як для стимулювання будівництва нових будинків, що здаються в оренду, так і для включення в ринок тих об'єктів, які в даний час не використовуються.

Проте, Андоррі також загрожує серйозна проблема: використання відсотка обов'язкової передачі міських планів, яка в більшості випадків досягає 15% від вартості площі будівлі, призначеної для соціального використання. Ось область державного сектора: імпульс з цими ресурсами проектів соціального житлового будівництва, які можуть бути фундаментальною допомогою для тих громадян, які в ній найбільше потребують, наприклад молодих людей, які починають своє життя і не дуже молодих, у важкій ситуації. Обидва повинні цінувати послугу соціальної потреби, мрію тих, хто прагне отримати доступ до житла чи зберегти будинок. Андорра виконує велику задачу в цьому відношенні, і, як це було протягом багатьох років, надаються значні гарантії для покриття витрат на оренду тих, хто її найбільше потребує. Тільки в цьому 2018 році, особливо ускладнений підвищувальної корекцією ринку оренди, уряд Андорри надало 906 гарантів, що демонструє прихильність, чутливість, душу сектора громадськість стикається з потребами найбільш нужденних.

У такій країні, як Андорра, яка відкрита і сподівається на іноземні інвестиції, ця душа, це зайве, щедре, альтруїстичне зусилля також стає важливим, коли справа стосується захисту інтересу тих, хто вважає, що приїзд в нашу країну приваблює за незаперечні переваги, які характеризують нас. Ми все робимо великі зусилля для договору, оскільки вони заслуговують того, хто хоче стати громадянами Андорри, будь то здійснення діяльності або просто жити там. Чи є державні установи або установи або приватний сектор, де я хотів би щиро хвалити роботу деяких тісних співробітників сектора нерухомості, які, крім матеріальних інтересів, присвячують свою відданість справі торгівлі і людям, які оселилися в нашій країні, демонструючи щедрість, здійснення бажань, усвідомлюючи істинні перспективи нерухомості нашої Андорри.

Для нових жителів наші агенти нерухомості - це великі посли Андорри, тому як, вкладаючи душу і потрапляючи в іншу, змушують нас входити в людські почуття, зміцнюють не тільки себе, але і своїм прикладом вони можуть зробити таку прекрасну країну такою улюбленою, як наша, країна Андорри, яка потребує всіх нас без винятку. Душа, душа, яку ми хочемо перетворити в диференціальну цінність, яка робить тих, хто краще вибирає нашу країну для установки свого будинку.

Pere Augé

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.