Навигация
Реклама
Реклама

Гірськолижні курорти Андорри

  1. Андорра-ла-Велья
  2. Енкамп

Андорра - це маленька країна, з надзвичайно красивою архітектурою і природою. Вона повністю оточена горами, тут одні з найкращих і відомих гірськолижних курортів в світі. З кожним роком ці місця все частіше стали вибирати туристи з усього світу. Сюди приїжджають за тим, щоб покататися на лижах, сноуборді, санках. В Андоррі одні з найбільших територій для гірськолижних спусків.

Курортний сезон триває з початку грудня до середини квітня. І вважається що Андорра це сама сонячна країна, особливо якщо її порівнювати з Альпійськими курортами. У денний час температура повітря піднімається до 10 градусів, а вночі опускається до -5.

У розпорядженні туристів є як професійні траси, так і траси для початківців лижників.

Якщо Ви вибираєте Андорру як гірськолижного курорту, то у Вас буде ряд переваг, порівняно з сусідніми країнами Францією та Іспанією:

  • По-перше ціна. В Андоррі ціни на проживання і на житло відносно дешевше ніж в сусідніх країнах.
  • По-друге, тут немає мита на товари. У магазинах можна придбати товар на 30% дешевше ніж в сусідніх країнах.
  • По-третє, неймовірно красива природа, яка не зрівняється ні з чим іншим. Біля підніжжя гір утворилися гірські села, які повинен відвідати кожен турист.
  • По-четверте, тут знаходяться відомі термальні лазні і водолікарня, які відомі далеко за межами країни.

Андорру вибирають ті, хто цінує комфорт і якість послуг, що надаються. Сюди приїжджають за незабутніми враженнями і прекрасним відпочинком.

Андорра-ла-Велья

Андорра-ла-Велья - це столиця карликової держави, найбільший і розвинене місто в країні. Тут кращі гірськолижні траси, які підійдуть як для новачків, так і для професіоналів. Населений пункт вважається найбільш високогірної столицею в Європі.

Тут представлено 5 гірськолижних станцій, які знаходяться за межами міста, і до яких доведеться добиратися на таксі або громадському транспорті. Саме тут розташовані два футбольних поля, де проводяться чемпіонати Андорри. У місті багато пам'яток, які повинен відвідати кожен турист. Готелів велика кількість, які пропонують проживання за помірну плату.

Андорра - це маленька країна, з надзвичайно красивою архітектурою і природою

Андорра-ла-Велья, La Llacuna, 7

Ціни від 2 340 руб.

Андорра-ла-Велья, Avinguda Meritxell, 28

Ціни від 3 093 руб.

Енкамп

Енкамп - це один з найвідоміших, яскравих і цікавих курортів в Андоррі. Тут розвинена інфраструктура. Вечірньої пори можна відвідати пам'ятки, розважальні комплекси, дискотеки і багато іншого. Основний потік це ті, хто вже давно стоїть на лижах, хто вміє кататися, і хто хоче урізноманітнити свою відпустку.

Тут представлений один скипасс і одна підйомна система. Кількість трас налічується 115, серед яких 20 - зелених, 31 - червоних, 40 - синіх і 24 - чорні траси. У Енкампе кожен бажаючий може взяти в оренду лижне спорядження, а також індивідуальне заняття з тренером.

Енкамп, René Baulard, 13

Ціни від 2 413 руб.

Енкамп, Carretera dels Cortals, s / n

Ціни від 3 290 руб.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.