Навигация
Реклама
Реклама

Гірськолижні курорти Європи: куди поїхати?

 1. Де і як правильно підібрати гірськолижний тур
 2. Австрія
 3. Франція
 4. Норвегія, Швеція, Фінляндія
 5. Норвегія
 6. Швеція
 7. Фінляндія
 8. Швейцарія
 9. Туреччина

З року в рік відпочинок на гірськолижних курортах стає все більш популярним. І це не дивно, адже свіже морозне повітря і фізична активність - це два найбільш важливі критерії для людини, яка веде здоровий спосіб життя. І якщо ви вирішили не відставати від останніх віянь моди і завжди бути у відмінній фізичній формі, то сміливо можете планувати свою поїздку до засніжених схилах.

Проте, людині, яка ніколи не була на європейському гірськолижному курорті, а також досвідченим любителям гірських лиж, які хочуть побувати в нових місцях, дуже стане в нагоді наша інформація.

Варто зазначити, що кожна людина, що планує поїздку на гірськолижний курорт, має свій власний список побажань і критеріїв, яким повинен відповідати його відпочинок. Відповідно, на підставі цих побажань ми допоможемо вам визначитися з тим, як вибрати гірськолижний курорт і в яку європейську країну краще відправитися?

Отже, на сьогоднішній день найбільш популярні і заслуговують увагу гірськолижні європейські курорти знаходяться в наступних країнах:

Андорра  Італія  Австрія  Франція  Норвегія  Фінляндія  Швеція  Швейцарія  Туреччина Андорра
Італія
Австрія
Франція
Норвегія
Фінляндія
Швеція
Швейцарія
Туреччина

Де і як правильно підібрати гірськолижний тур

Андорра і Італія

Про них всіх і поговоримо по порядку, і почнемо з гірськолижних курортів Андорри і Італії.

Чому ми говоримо про ці дві різних державах разом? А тому, що гірськолижні курорти тут чимось схожі і підходять тим туристам, яких хочуть:

1. не тільки покататися на лижах, але також і відвідати різноманітні екскурсії та зайнятися шопінгом;
2. покуштувати смачних страв місцевої кухні;
3. насолодитися мальовничими гірськими пейзажами;
4. поспілкуватися з гостинними місцевими жителями;
5. погуляти по міських вулицях з метою огляду історичними пам'ятками;
6. покрасуватися в ошатних гірськолижних костюмах;
7. поєднати катання на лижах з походами в термальні басейни.

Але про все по порядку. Невелика держава під назвою Андорра розташовано між Францією та Іспанією і суцільно покрито Піренейськими горами. Тож не дивно, що гірськолижні курорти тут є основним джерелом прибутку.

Щороку в Андорру приїжджають мільйони лижників з усього світу. Причому ця невелика держава може похвалитися відмінними лижними трасами будь-якої складності, комфортабельними готелями, безліччю магазинчиків і розважальних центрів, барів і ресторанів і, звичайно ж, неповторною красою гірських пейзажів.

Відмінне місце для того, щоб вперше стати на гірські лижі. При цьому крім лиж туристам пропонуються також такі розваги, як верхова їзда, тури на собачих упряжках, піший туризм, параглайдінг, дельтапланеризм, хели-скі.

Є в Андоррі і ряд історичних пам'яток, серед яких романські церкви і каплиці, ряд красивих мостів і будівель в середньовічному стилі. Крім усього іншого в східному окрузі столиці Андорри є найбільший в Західній Європі оздоровчий термальний центр Кальдеа. Тут під скляним куполом розташовуються найрізноманітніші (з джакузі, каскади, з плином і без і т.д.) басейни з лікувальною термальною водою.

) басейни з лікувальною термальною водою

У свою чергу, сонячна Італія, яка перебуває на півдні Європи, також може похвалитися хорошим гірськолижними курортами. Адже всю північну частину цієї країни займають Альпи. Тут до послуг туристів пропонуються різноманітні живописні гірськолижні траси, причому саме в Італії знаходяться найвищі місця у всій Західній Європі.

Італійські гірськолижні курорти пропонують відмінно обладнані зони відпочинку з різної складності гірськолижними трасами і численними канатними дорогами, які з'єднують між собою кілька курортів. В результаті лижники мають в своєму розпорядженні більше територій для катання із загальною системою абонементів, що дає можливість відмінно урізноманітнити гірські спуски. Відзначимо, що в Італії немає «зелених» (найпростіші) гірськолижних трас, новачкам можуть запропонувати тільки «сині» траси.

На деяких курортах пропонується послуга катання від дверей готелю. Крім усього іншого, тут також є катки, басейни, сауни, тренажерні зали, тенісні корти і багато інших розваг. Як і в будь-який курортної країні, в Італії є досить розвинена розважальна інфраструктура (ресторани, бари, кафе). Італійці - прекрасні кухарі, тому любителі смачно поїсти залишаться задоволені. Як і в Андоррі, в Італії є басейни з цілющими термальними водами. Таку послугу надає курорт під назвою Борміо .

Таку послугу надає курорт під назвою  Борміо

Австрія

Ряд висококласних гірськолижних курортів пропонує Австрія. Гори займають більшу частину цієї прекрасної країни, при цьому більшість курортів зосереджено в альпійських селах. Причому таких містечок тут більше тисячі.

Серед основних критеріїв австрійських гірськолижних курортів відзначимо наступні:

1. пропонуються траси будь-якої складності для будь-яких категорій лижників;
2. відмінне місце для сноубордистів;
3. культура і обслуговування завжди на високому рівні;
4. відмінна ситна австрійська кухня;
5. катання на лижах можна поєднати з походом в оздоровчі термальні басейни;
6. вільний одяг, немає дрес коду ні в яких закладах;
7. ряд курортів пропонує відмінну розважальну клубну програму, що сподобається любителям повеселитися до ранку;

Окремо варто відзначити, що лижні курорти Австрії відмінно підходять для новачків, так як багато гірськолижних трас тут мають середню висоту.

Окремо варто відзначити, що лижні курорти Австрії відмінно підходять для новачків, так як багато гірськолижних трас тут мають середню висоту

Франція

Ще однією популярною у гірськолижників країною є Франція. Тут знаходяться найвищі в Західній Європі гори, тому не дивно, що саме у Франції зосереджений один з найбільших гірськолижних центрів зимового спорту. Тут знаходиться 175 курортів для катання на гірських лижах і 230 спортивних центрів, які пропонують відмінні траси для катання на рівнинних лижах.

В цілому ж, серед основних переваги французьких гірськолижних курортів назвемо наступні:

1. найширший вибір гірськолижних трас (відмінний варіант для професіоналів або для любителів покататися, як то кажуть, «до упаду»);
2. ряд бальнеологічних курортів, а також широкий вибір рівнинних трас робить гірськолижні курорти Франції відмінним варіантом для сімейного відпочинку;
3. тут є і молодіжні курорти з масою розважальних закладів, а також спортивними комплексами, масажем, солярієм, тенісними кортами і т.д .;
4. є висококласні гірськолижні траси, а для любителів екстриму пропонується фрірайд (позатрасове катання), а також підлідний дайвінг і парапланеризм;
5. на курортах не найкраще місце для шопінгу, але з виїздом в місто ситуація змінюється (виняток становить лише курорт Шамоні, тут зосереджено багато торгових центрів, магазинів і розважальних закладів);
6. катання на лижах можна поєднати з термальними процедурами.

Норвегія, Швеція, Фінляндія

Гірськолижні курорти Норвегії, Швеції і Фінляндії особливо улюблені у російських туристів, що виїжджають родинами, адже тут пропонуються відмінні умови для сімейного відпочинку.

Норвегія

На курортах Норвегії пропонується широкий вибір гірськолижних трас, при цьому для більшого комфорту туристів готелі і пансіонати знаходяться поруч зі спусками. Тут постійно влаштовуються розважальні заходи, а туристам пропонують взяти участь в підлідної риболовлі, катаннях на собачих упряжках і в багатьох інших цікавих розвагах. При цьому найпопулярнішим туристичним центром Норвегії є Хольменколлен, де знаходиться трамплін, телевежа, оглядовий майданчик, а також музей лиж і безліч затишних ресторанчиків.

Швеція

Гірськолижні курорти Швеції - це відмінний варіант, як для сімейного відпочинку, так і для активного лижного катання професіоналів і любителів екстриму. Тут є як невеликі курорти зі спеціальними дитячими розвагами, так і курорти з дуже крутими спусками, підніматися на які припадає на вертольоті.

Причому основною перевагою цих курортів є раціонально влаштована інфраструктура, тому вам не доведеться стояти в черзі на підйомник, що дуже характерно для багатьох інших курортів.

Фінляндія

У сніговій Фінляндії гірськолижний сезон триває з жовтня по травень, причому найчастіше тут сніг лежить навіть влітку. Курорти Фінляндії - це хороший варіант для тих, хто тільки освоює гірські лижі, а також для спокійного сімейного відпочинку на свіжому морозному повітрі. При цьому крім катання на лижах тут передбачено безліч найрізноманітніших розваг (зимова риболовля, катання на собачих упряжках і оленях і багато іншого)

Отже, перерахуємо основні переваги курортів Норвегії, Швеції і Фінляндії:

1. відмінні гірськолижні траси;
2. безліч додаткових розваг, таких як катання на собачих упряжках, безліч екскурсій, поїздки в гості до Санта Клаусу;
3. просто дістатися (короткі трансфери при організації чартерного перельоту, при цьому летіти близько, можна добиратися на машинах);
4. відмінні курорти для початківців лижників, тут можна знайти російськомовних інструкторів;
5. крім катання на лижах можна відвідати аквапарки, басейни, лазні, спортивні комплекси і т.д .;

Швейцарія

Гірськолижні курорти Швейцарії по праву вважаються одними з найкращих в Європі. Саме тут відпочивають найбагатші і відомі люди світу. Причому крім катання на гірських лижах, тут також пропонується широкий вибір найрізноманітніших розваг, а чудова природа і мальовничі пейзажі роблять відпочинок в Швейцарії незабутнім.

Гірськолижні курорти Швейцарії підійдуть вам якщо ви:

1. самостійний, забезпечений і впевнений в собі мандрівник;
2. любите заможне і елітне оточення;
3. хочете поєднати катання на лижах з термальними процедурами і різноманітними спортивними розвагами;

Лижні траси швейцарських курортів представлені в самих різних рівнях складності, починаючи від трас для новачків і закінчуючи самими екстремальними спусками.

Лижні траси швейцарських курортів представлені в самих різних рівнях складності, починаючи від трас для новачків і закінчуючи самими екстремальними спусками

Туреччина

Сьогодні нарівні з європейськими лижними курортами все більшої популярності набирають гірськолижні тури в Туреччину. Ця країна рада бачити туристів цілий рік, і багаторічний досвід роботи в туристичній сфері робить її ідеальним місцем для будь-якого відпочинку. Отже, гірськолижна Туреччина може похвалитися:

1. зручним і простим відпочинком по системі «все включено»;
2. відмінними умовами для відпочинку з дітьми;
3. хорошим вибором трас для початківців лижників;
4. комфортною обстановкою і відмінним сервісом;
5. розвиненою інфраструктурою.

Відзначимо, що велика частина гірськолижних трас Туреччини середньої складності. При цьому, незважаючи на те, що гірськолижна Туреччина тільки починає розвиватися, її курорти відрізняються широким набором послуг, відмінною роботою обслуговуючого персоналу, а також цілком демократичною вартістю. Все це робить турецькі курорти відмінним варіантом для спокійного сімейного відпочинку з дітьми, а також для недорого, але якісного гірськолижного відпочинку.

Ось ми і описали найбільш популярні в Європі гірськолижні курорти. Сподіваємося, що ця інформація буде вам корисна і допоможе визначитися з тим, в яку країну краще поїхати для катання на гірських лижах.

Що робити, якщо вибрати гірськолижний курорт все-таки складно? Телефонуйте прямо зараз, і ми підкажемо вам безпрограшний варіант.

Чому ми говоримо про ці дві різних державах разом?
Що робити, якщо вибрати гірськолижний курорт все-таки складно?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.