Навигация
Реклама
Реклама

гірськолижні тури

  1. Гірськолижні тури в Киргизію Тільки в нас!! Запрошуємо покататися на гірських лижах чи сноуборді...
  2. Гірськолижні тури в Андорру

Гірськолижні тури в Киргизію

Тільки в нас!! Запрошуємо покататися на гірських лижах чи сноуборді в сонячної Киргизії!

Сумарна довжина гірськолижних трас перевищує 20 км. Область катання відрізняється широкими просторими спусками по цілині, і по спеціально підготовлених схилах. Протяжність кожного спуску різна від 800м до 4,5км. Більшість трас проходить через хвойний ліс.

Більшість трас проходить через хвойний ліс

Різного рівня складності траси, професійні інструктори і, звичайно ж, зачаровує погляд природа - все це чекає вас в Новорічному турі в Каракол!
І повеселитесь, і насолодитеся катанням, і відчуйте, відчувши подих гір ...

Гірськолижні тури в Австрію

Гірськолижні курорти Австрії користуються великою популярністю серед туристів, адже в Австрії створені всі умови для зимового відпочинку та занять гірськолижним спортом.
Величні Альпи займають 62% території країни і надають великий вибір трас будь-яких рівнів складності. За трасами ретельно доглядають, що забезпечує комфортне і безпечне водіння.
Гірськолижні курорти Австрії користуються великою популярністю серед туристів, адже в Австрії створені всі умови для зимового відпочинку та занять гірськолижним спортом
Гірськолижні курорти Австрії славляться розвиненою інфраструктурою, високим рівнем сервісу і широкими можливостями для розваг. Увечері вас чекають яскраві вогні ресторанів і барів, гучні дискотеки і багато іншого.
Крім добре підготовлених лижних трас в Австрії ви можете відвідати термальні і мінералогічні джерела, що славляться на весь світ своїми лікувальними властивостями. СПА-процедури із застосуванням мінеральних вод можливі в багатьох готелях Австрії.
Гірськолижні тури в Австрію пропонують велике розмаїття курортів, розташованих в Штирії, Форарберге, Тіролі, Каринтії та інших. Компанія ОМК-Тур пропонує гірськолижні тури на найзнаменитіші курорти Австрії: Зельден, Майрхофен, Кіцбюель, Ішгль.

Гірськолижні тури в Андорру


Гірськолижні курорти Андорри - ідеальне місце для зимового відпочинку з сім'єю або друзями. Сама сонячна і сніжна країна відкрита для відвідування з грудня до кінця квітня. Вас вразить дивовижна краса маленької країни, що загубилася в самому серці Піренейських гір: снігові вершини і яскраві квіти біля підніжжя гір.
Гірськолижні тури в Андорру порадують любителів гірськолижного спорту: 152 лижні траси, загальна протяжність яких становить 247 км. В Андоррі кожен знайде трасу до душі. Ту, яка захоплює дух або рівну, яка дозволить насолодитися всією красою Піренейських гір.
Гірськолижні курорти Андорри - ідеальне місце для зимового відпочинку з сім'єю або друзями
Для дітей створено багато гірськолижних шкіл і досить безпечних трас, а також дитячі лижні сади, щоб навіть найменші любителі сніжних просторів навчилися бездоганною їзді на лижах.
Андорра пропонує різноманітні гірськолижні курорти: високогірну столицю Андорру ла Велл або курорт з крутими гірськими трасами - Пас де ла Каса, або курорт для любителів спокійного розміреного відпочинку - Ла Маса.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.