Навигация
Реклама
Реклама

Кращі гірськолижні курорти для шкільних канікул

До настання весняних канікул залишається зовсім небагато, і варто уважніше придивитися до курортів, на які краще вирушати навесні. Багато з них відкриті аж до травневих свят. Superski.ru вибрав кращі і найбільш снігові з них.

Австрія
В кінці березня і квітні в Австрії можна сміливо їхати кататися на всі високі (з трасами, розташованими вище 2000 м) і льодовикові курорти. Хоча варто бути готовим до того, що температура повітря підвищується з кожним днем, при сонячній погоді вже зовсім тепло і сніг активно тане. Досить комфортно на верхніх трасах можна кататися в Санкт-Антоні (60 / 315cm) см) і сусідніх Леху або Цюрс, однак вниз на лижах спускатися вже не дуже приємно.

Особливою популярністю незмінно користується Зельден (20/281 см), але в цьому році краще не розраховувати на катання до низу. Хороший сніг зберігається в Пітцталь (171/215 см) і Хинтертукс (80/210 см). Гарантований сніг і на інших австрійських льодовиках - Каунерталь, Штубай і Китцштайнхорн (розташований у курорту Капрун). Багато льодовики відкриті і на травневі свята, але краще уточнити графік роботи підйомників, частина місць закривається на початку травня на профілактику. В цілому в цьому році в Австрії не дуже багато снігу і сніжний покрив стрімко скорочується.

З неледнікових курортовy достатній сніговий покрив тримається в Обергургле і Обертауерн, але там теж тепло, вдень повітря прогрівається до + 12 °. У самому кінці березня і квітні краще уникати вилазок на занадто низькі курорти: на сонці сніг буде танути дуже швидко. Якщо хочеться поєднувати катання з екскурсіями, можна вибрати розміщення в Інсбруку: поки що не катаються вивчатимуть альпійський зоопарк і "Світи Сваровскі", лижники і сноубордисти можуть освоювати невеликі зони катання навколо столиці Тіролю і його льодовики.
Всі гірськолижні курорти Австрії

Франція
Незважаючи на не надто вдалий початок року, коли снігу на деяких курортах чекали занадто довго, зараз у Франції можна знайти місця з непоганим сніговим покривом. За кількістю снігу безумовними лідерами у Франції є Шамоні і сусідній Аржантьер (більше 250 см на верхніх схилах). Практично до кінця весни можна кататися в Тіні (88/205 см) і сусідньому Валь д'Ізер, але настійно рекомендується не залишати межі трас.

Практично до кінця весни можна кататися в Тіні (88/205 см) і сусідньому Валь д'Ізер, але настійно рекомендується не залишати межі трас

Непоганий сніговий покрив - у Флен (70/280 см) і Валь Торансе (110/210 см). На низьких куротах теж дуже тепло, повсюдно зберігається висока небезпека сходження лавин. Як і в Австрії, щоб кататися по менш розкиснули трасах, в кінці березня - початку квітня краще вирушати на більш високо розташовані курорти.

Всі гірськолижні курорти Франції

Швейцарія
Ця красива країна традиційно пропонує безліч можливостей для весняного катання. Лідером за кількістю снігу є Андерматт (30/305 см), і хоча зона катання там не дуже велика, верхні траси знаходяться в хорошому стані. Як мінімум до середини квітня вистачить снігу і в Саас-Фе (0/203 см), на верхніх трасах - відмінне катання. Круглий рік відкритий Церматт (5/170 см), і, хоча траси, що ведуть до курорту, досить м'які, на верхніх схилах катання відмінне. Хорошим станом трас радують Флімс і Лаакс (20/230 см), під час шкільних весняних канікул можна сміливо їхати в Вербье і Ненда (15/215 см). Спеціальні пропозиції і відмінно підготовлені траси чекають туристів в Алеч Арені, а в Санкт-Моріц сезон триватиме практично до кінця травня.

Спеціальні пропозиції і відмінно підготовлені траси чекають туристів в Алеч Арені, а в Санкт-Моріц сезон триватиме практично до кінця травня

До середини квітня можна сміливо відправлятися і на багато інших гірськолижні курорти Швейцарії: Ле Дьяблере (40/400 см), Давос (50/167 см) і Мюррен (35/250 см). До Швейцарії легко можна вибратися тільки на вихідні: відмінно працює система залізничного сполучення дозволяє швидко дістатися до будь-якого місця без утомливих пробок.

Всі гірськолижні курорти Швейцарії

Італія
Лідером по товщині снігового покриву в Італії залишається Валле д `Аоста - на верхніх схилах лежить більше 2 метрів снігу. Але в цілому Італії в цьому році не дуже пощастило зі снігом, так що краще вибирати високо розташовані курорти. Як і в сусідньому Церматте, непоганий стан трас в Червинии (20/150 см), хоча нижні траси вже розкисають. Всі курорти регіону Доломіти Суперски відкриті до початку квітня, штучний сніг дозволяє комфортно кататися до обіду, повертатися до селищ краще на підйомниках.

Всі курорти регіону Доломіти Суперски відкриті до початку квітня, штучний сніг дозволяє комфортно кататися до обіду, повертатися до селищ краще на підйомниках

Слід мати на увазі, що снігу на італійських курортах в цьому році менше, ніж у цей же час було в минулих сезонах.

Всі гірськолижні курорти Італії

Норвегія
Хоча цю країну рідко сприймають як цікавий напрямок для закриття сезону, в цьому році поїздка в цю країну навесні більш ніж виправдана. Величезне (за місцевими мірками) кількість снігу випало на курорті Восс (75/150 см), і снігопади там тривають, саме там зараз можна знайти відмінну цілину. Крім того, поїздка в Восс непогано поєднується в екскурсіями по регіону фіордів і старовинним мальовничим Бергену.
Гірськолижні курорти Норвегії

Андорра
Недавні снігопади поліпшили стан трас в Андоррі. До кінця березня - середині квітня сніг на нижніх схилах почне активно танути, але можна сподіватися на ненапряженное катання при сонячній погоді. В Сольдеу - Ель Тартер зараз на верхніх трасах лежить більше 120 см снігу, на нижніх - близько 80 см. А близькість Барселони і непоганий шопінг дозволяє урізноманітнити відпочинок.
Всі гірськолижні курорти Андорри

джерело: http://superski.ru

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.