Навигация
Реклама
Реклама

Купити Flat in Encamp

  1. Цікаві місця в Енкамп

Офіси Andorra Sotheby's International Realty розташовані в окрузі Енкамп - стратегічної зоні, в центрі Князівства Андорра.

Запрошуємо Вас ознайомитися з різноманітним вибором пропозицій з купівлі нерухомості в окрузі Енкамп: об'єкти з найкращим місцем розташування, затишні будинки, таунхауси люкс або ексклюзивні шале.

Розташований всього в 10 км від столиці Андорра-ла-Велья і від головних в'їздів до країни, Енкамп вважається одним з найпривабливіших округів з найцікавішими пам'ятками і оптимальної комунікацією з іншими округами. Енкамп ділиться на дві області: місто Енкамп і місто Ель-Пас-де-ла-Каза (el Pas de la Casa), який розташований на півночі країни і межує з Францією.

Незважаючи на свою близькість до столиці, Енкамп залишається осторонь від суєти і шуму комерційних і туристичних зон країни.

Незважаючи на свою близькість до столиці, Енкамп залишається осторонь від суєти і шуму комерційних і туристичних зон країни.

В історичному центрі округу є сусідами архітектурні цінності XII століття з сучасними будівлями XXI століття.

Тим часом, Ель-Пас-де-ла-Каза вважається одним з найактивніших комерційних районів країни. Це місто, яке прекрасно зміг адаптуватися до сучасних запитів туристичної індустрії, а саме по своїй інфраструктурі розвитку гірськолижного спорту.

Обидва міста, як Енкамп, так і Ель-Пас-де-ла-Каза, розташовані біля підніжжя гірськолижних трас курорту Грандваліра.

Цікаві місця в Енкамп

  • Грандваліра: гірськолижний курорт
  • Церква Санта Еулалія де Енкамп (Iglesia Santa Eulàlia d'Encamp)
  • Церква Сан Жауме делс Корталс (Iglesia de Sant Jaume dels Cortals)
  • Музей Музей сакрального мистецтва
  • Історичний комплекс Ліс-Бонс (Les Bons)
  • Центр Snow Driving

Ознайомтеся з широкою гамою пропозицій з купівлі квартир в Енкамп. Кожне пропозицію щодо купівлі квартир, апартаментів, пентхаусів, дуплексів і т.д. в Енкамп - це чудова власність для екстраординарних життів.

І в разі потреби, ми надамо до Ваших послуг нашу команду професіоналів, яка поінформує Вас про всі вигоди і переваги інвестування в Андоррі, як в правовій сфері, так і з питань фіскальної і фінансової сфер.

Також Вас може цікавити Купити будинок Ecamp

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.